Horoskop dzienny na poniedziałek 2 września 2019 roku - Baranom przybędzie pieniędzy, Ryby powinny podzielić się obowiązkami...

Horoskop dzienny na poniedziałek 2 września 2019 roku - nowy tydzień i nowe wyzwania. Poczytajcie, jakie sprawy będą was teraz zajmować.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj zadowolone z rozwoju wypadków, bo w efekcie przybędzie im nieco pieniędzy. Sprawy układają się teraz po waszej myśli, zatem nastawcie się na sukces. Pomyślcie przy tym, jak najlepiej wykorzystać przychylność gwiazd. Może zaczniecie nowy rozdział w życiu? Sprzyjają wam Byk i Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj zainteresowane swoim zdrowiem i postanowią zająć się nim w najbliższym czasie. Zaplanują wizyty w przychodni i badania, chociaż tak naprawdę, nie czują się źle. Nie sugerujcie się cudzymi opowieściami, nie mają z wami nic wspólnego. Zawsze możecie poszukać wsparcia u Raka oraz Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta tydzień zaczną od przemyślenia paru spraw, w tym finansowych. Dzień będzie pracowity i bogaty w spotkania i propozycje. Ta liczba zebrań w pracy mocno was jednak zmęczy. Popołudnie poświęćcie więc na odpoczynek i odstresowanie się. Macie po swojej stronie osoby spod znaku Barana i Wagi.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj wyjątkowo skoncentrowane i zamyślone. Dzień wymaga od nich odwagi i umiejętności planowania, zatem od rana zabiorą się za działanie. Zaufajcie przy tym swojej intuicji. Nie bójcie się podejmowania odważnych decyzji. Macie po swojej stronie kogoś spod znaku Bliźniąt oraz Byka.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy pragną dzisiaj pojechać na koniec świata, Kusi je przygoda i nowe perspektywy. Tymczasem trzeba jednak trochę popracować. Macie przed sobą niezłe wyzwania. Zabierzcie się więc za pracę, a nie za bujanie w obłokach. Teraz trzeba będzie podjąć decyzję, która zaważy na waszej przyszłości. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są teraz podejrzliwe i nieco zazdrosne o cudze zarobki. Niepotrzebnie zaczniecie analizować te sprawy. To wprawi was w zły humor. Takie sprawy nie zależą od was i nie macie się o co martwić. Dopiero wieczorem trochę wam przejdzie zły nastrój. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Raki oraz Skorpiony.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają przed sobą sympatyczny dzień. Nie będzie zbyt nerwowo, a wiele osób odniesie się do was z sympatią. Bądźcie jednak przygotowani także na niewielkie zamieszanie, bo początek tygodnia nigdy nie jest łatwy. Ale gwiazdy wam sprzyjają. W razie czego, szukajcie towarzystwa Lwa i Wodnika i poproście o radę.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj przekorne i zrobią coś wbrew innym, ale nie będzie to miało jakichś negatywnych konsekwencji. Macie trochę czasu na przemyślenie sprawy. Może jeszcze uda się uniknąć konsekwencji? Rozejrzyjcie się za nowymi znajomościami. Dzień sprzyja nawiązywaniu relacji. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mogą uznać ten dzień za udany, pod warunkiem, że nie będą zbyt uparte i nastawione wyłącznie na siebie. Rozmowa z kimś, kogo może niespecjalnie lubicie, pomoże jednak w rozwikłaniu pewnej sprawy. Zabierzcie się zatem za rozwiązania, a nie rozczulajcie się nad sobą. Pomocne znaki zodiaku to Byk i Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom trudno będzie rozpocząć tydzień. Będą nieco zdezorientowane i niepewne, co robić dalej. Ryzykowne pomysły nie są dzisiaj najlepszym rozwiązaniem. Skupcie się na celu i zbliżajcie się do niego malutkimi krokami. Nie martwcie się, niedługo wszystko się zmieni na lepsze. Zobaczycie świat w nowych barwach. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk oraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki nie do końca będą mogły dzisiaj się rozluźnić. Jedna sprawa, wymagająca szybkiej decyzji, nie będzie jednak od nich zależała. To oznacza, że muszą się zdać na inne osoby, a ten nie są skłonne do działania. Poszukajcie w otoczeniu kogoś miłego i chętnego do interwencji. Może to osoba spod znaku Lwa? Poproście ją o pomoc.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby powinny dzisiaj delegować część swoim obowiązków na innych, a nie brać wszystkiego na swoje barki. Niepotrzebnie będziecie się złościć i krytykować innych. To czas na dzielenie się zadaniami. Pozwólcie innym też działać. Pomocne znaki zodiaku to Panna I Skorpion. Rozejrzyjcie się za nimi.

Horoskopy