Horoskop dzienny na czwartek 5 września 2019 roku - Byki mają sporo szczęścia w pracy, Panny wreszcie odetchną pełną piersią...

Horoskop dzienny na czwartek 5 września 2019 roku - nie zapomnijcie o przeczytaniu horoskopu. Dzień może okazać się ważny. Niektóre osoby powinny trzymać się z dala od oczu szefa.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą nieco podenerwowane przebiegiem dnia. Kilka terminów zostanie przesuniętych ze względu  na spóźnienia, na które nie będziecie mieć wpływu. Lepiej więc pozostawić dzisiaj sprawy swojemu biegowi. Zabierzcie się tylko za najpilniejsze zadania. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk oraz Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą mieć dzisiaj dużo szczęścia. Czeka je kilka niespodziewanych zwrotów wydarzeń, które w efekcie wyjdą im na zdrowie. To dobrze, że pamiętacie o utrzymywaniu kontaktu z kimś starszym, ta osoba czeka na wasze telefony. Wieczorem spotkacie się z miłą osobą. A przyjazne znaki zodiaku to Panna i Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą się dzisiaj spieszyć i wciąż kogoś poganiać. Będą nieznośnie i nie pozwolą na żadne opóźnienia, czy to w pracy, czy na urlopie. Nie będzie to dla wszystkich miłe, zatem może dojść do ostrej wymiany zdań. Sprzyjające znaki zodiaku to Waga oraz Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj w sporze z kimś, kto nie będzie chciał zaakceptować ich zdania. Nieporozumienia mogą wam zepsuć pół dnia. Zastanówcie się też nad planem na najbliższe dni, ponieważ musicie podjąć decyzję związaną z niedaleką przyszłością. Wieczorem spotkacie się z przyjaciółmi, którzy pomogą wam rozwikłać pewną trudną sprawę. Przyjazne znaki zodiaku to Bliźnięta i Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą zajęte dzisiaj własnymi sprawami i nie za bardzo przejmą się potrzebami innych. Czeka je dzisiaj także spotkanie z kimś dawno niewidzianym, kto przyniesie im dobre wieści. Wieczorem zatem Lwy będą mogły wreszcie odetchnąć i poświęcić się lenistwu. Pomocne znaki zodiaku to Waga i Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny, które czują, że mają zbyt wiele obowiązków będą mogły dzisiaj odetchnąć. Ktoś poczuje się zobowiązany i wyciągnie pomocną dłoń. Sprzyja wam także szczęście w miłości, zatem dzień możecie uważać za udany. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk i Rak. Możecie liczyć na wsparcie z ich strony. Zabierzcie się także za sprawy związane z kulturą. Na przykład idźcie do kina lub teatru. To poprawi wam humor.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj niepewne siebie. Zaczną także wyolbrzymiać swoje problemy, przez co jeszcze bardziej popsują sobie humor. Spróbujecie porozmawiać z kimś przyjaznym, może rady, które usłyszycie zmienią wasz punkt widzenia. Nastrój poprawi się Wagom dopiero po południu. Sprzyjające znaki to Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj poszukiwać łatwych rozwiązań. Nie za bardzo będzie im się chciało dzisiaj wysilać i przepracowywać. Postanowią zrzucić nieco spraw na współpracowników lub rodzinę. Pamiętajcie jednak, że kiedyś musicie się odwdzięczyć. Pomocne znaki na dzisiaj to Panna i Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce coś dzisiaj senne i niechętne do wysiłku. Odpuście sobie niektóre sprawy, a z pewnością poprawi się wam nastrój. Nie będziecie się stresować, że z czymś nie zdążycie albo ktoś zwróci wam uwagę. Ale nie wchodźcie dzisiaj w oczy szefowi. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk oraz Rak.

Horoskop - Koziorożce (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce, gdy już uporają się z rodzinnymi sprawami, pomyślą o odpoczynku. Niektóre sprawy będzie można rozwiązać dopiero po powrocie z urlopu. Koziorożce, które jednak są aktualnie w pracy, powinny zabrać się za ważne sprawy. Gdy już uporacie się z najtrudniejszymi zadaniami, zabierzcie się na relaks. Może daleki spacer dobrze wam zrobi? Pomocne znaki zodiaku to Waga i Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Nie przejmujcie się dzisiaj zanadto krytyką. Ktoś, kto wygłosi nieprzychylne wam opinie, nie ma pojęcia, o czym mówi. Ale z drugiej strony, trudno was będzie dzisiaj zrozumieć, ponieważ emocje wezmą górę nad rozsądkiem. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran i Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj dobrze się bawić ze swoimi znajomymi, jeżeli tylko uda im się z nimi spotkać po pracy. Już od rana zabierzcie się zatem za organizowanie wieczoru. Spróbujcie tylko nie wchodzić w oczy szefowi, aby nie obarczył was dodatkowymi obowiązkami. Dotrze też do was pewien sekret, który okaże się istotny dla biegu spraw. Sprzyjające znaki zodiaku to Skorpion i Strzelec.

Horoskopy