Horoskop dzienny na poniedziałek 9 września 2019 roku - Bliźnięta będą zadowolone, Lwy spokojne i rozważne...

Horoskop dzienny na poniedziałek 9 września 2019 roku - zajrzyjcie do swojego horoskopu. Może okaże się pomocny?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom praca będzie się sprawiała dzisiaj przyjemność, dlatego zabiorą się za realizację poważnych i wymagających zadań. Jednak róbcie wszystko bez nadmiernego rozgłosu. Nie wszystko musi być na pokaz. A przy okazji może uda się także komuś pomóc. Pomocne znaki to Byk oraz Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dość zadowolone z przebiegu wydarzeń. Okaże się, że to wy rozdajecie dzisiaj karty. Bądźcie przy tym sprawiedliwi. Zostaniecie bowiem postawieni w sytuacji, w której to od was zależeć będzie dalszy rozwój wypadków. Dlatego musicie zdawać sobie sprawę, że ciąży na was duża odpowiedzialność. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran i Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają przed sobą udany dzień. Poczują przypływ energii i podejmą się nowych wyzwań. Rano zajmijcie się jednak najpierw rodzinnymi sprawami, bo po południu czeka was ciężka praca. Macie po swojej stronie Barana oraz Wodnika.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czują, że najwyższy czas na awans. Tym bardziej, że przydałyby się im lepsze dochody. Pójdą w tej sprawie podyskutować z szefem. Bądźcie uparci i nieustępliwi. Kropla drąży skałę. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Lew oraz Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj spokojne, rozważne i skupione. Nie pozwolą, aby coś je rozpraszało, ani też na nadmierną stratę czasu. Co ma być dzisiaj zrobione, to będzie wykonane. Trochę poniesie was fantazja przy jednym projekcie, ale to dobrze, bo akurat to było potrzebne. Sprzyjające znaki to Panna i Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dla Panny ten dzień będzie raczej udany. Szczególnie w pracy czeka was dobra passa. Bardzo możliwe, że ktoś wreszcie doceni waszą pracę. Po południu znajdźcie czas także na porządki w domu. Możecie dzisiaj liczyć na szczególną przychylność ze strony Byka oraz Wodnika.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zapragną spokoju i odcięcia się chociaż na chwilę od zgiełku. Ale nie będzie to spokojny dzień. Po  rozmowie poczujecie się urażeni czyjąś niegrzeczną uwagą. Po południu trochę się ożywicie i zarządzicie wyprawę lub zaprosicie kogoś miłego na grilla. Pomocne znaki zodiaku to Rak i Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj potrzebę spotkań, rozmów, wydarzeń towarzyskich. Wszystko - byle nie stagnacja. Zorganizują więc spotkania, grille lub wyjazdy z przyjaciółmi. Przyjdzie im też do głowy nowy sposób spędzania czasu i będą chciały tym zarazić znajomych. Przyjazne znaki zodiaku to Waga oraz Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają przed sobą udany dzień. Usłyszą mnóstwo komplementów, staną w centrum zainteresowania, a w pracy w dodatku nie będą się przemęczać. Popołudnie poświęćcie na odwiedziny w salonie fryzjerskim lub kosmetycznym. Po drodze jest wam z Panną i Koziorożcem.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce bardzo się przejmą kłopotami w pracy. Szczególnie źle zniosą czyjąś niesolidność albo spóźnienie. Praca, praca, praca - to zaprząta dzisiaj Byki. Dopiero popołudniem będą bardziej wyluzowane. Zajmą się swoją kondycją lub zdrowiem. Przychylne znaki zodiaku to Rak oraz Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dobry start. Rozpoczną dzień od wykazania się intuicją i wyciągną pomocną dłoń do kogoś w potrzebie. W drugiej połowie dnia nieco się zachmurzy, bo Wodnikom grożą niewielkie nieporozumienia. Jeśli okażecie cierpliwość i wyrozumiałość, wszystko dobrze się skończy. Sprzyjają wam Byki oraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą się dzisiaj zastanawiać, jak ulokować korzystnie oszczędności. Ktoś będzie im udzielał porad, chociaż nie wiadomo, czy warto z nich skorzystać. Popołudnie przeznaczcie na odpoczynek, dobrze też powrócić do swojego hobby. Przychylne znaki to Byk oraz Bliźnięta.

Horoskopy