Horoskop dzienny na wtorek 10 września 2019 roku - Panny nadzwyczaj spokojne, Lwy załatwią pewną trudną sprawę...

Horoskop dzienny na wtorek 10 września 2019 roku - zapowiada się pracowity i dość emocjonujący dzień.

Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzisiaj macie dobry czas na załatwianie większych zakupów lub na wybranie się w podróż. Wasze pomysły zaskoczą niejedną osobę. Miejcie oczy otwarte, bo przy tej okazji poznacie kogoś interesującego. Ta znajomość potrwa długo i może to nawet być początek wielkiej przyjaźni. A pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Wodnik.

Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają w planie większe wydatki, które będą im się wydawać niezbędne. Ale po podliczeniu kosztów wpadną w popłoch i zaczną się zastanawiać, jak zaoszczędzić. Może warto ponegocjować ceny? Poza tym, czeka was dobry czas w pracy i możliwości rozwoju. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Rak.

Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj wymagające i upomną się o swoje prawa. Może nawet nazbyt mocno. Nie będzie to dobry czas na romantyczne spacery, zatem odłóżcie je na lepszy czas. Niebawem nastąpi poprawa nastroju. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran i Wodnik.

Rak (21 marca do 19 kwietnia)

Raki są dzisiaj zdecydowane i pewne siebie. Wypełnia je poczucie mocy, zatem zabiorą się za najtrudniejsze zadania. To dobrze, bo nie można ich wiecznie odkładać na później. Przy tym wszystkim jednak Raki zapomną o umiarze. To może oznaczać konflikty. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Panna.

Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy załatwią teraz jakąś trudną sprawę, nad którą od dawna się zastanawiały. Muszą tylko zebrać się w sobie i odważnie stawić czoło problemom. Nowe pomysły, jak to wszystko zorganizować, bardzo pomogą w niektórych sprawach. Pomocy możecie szukać u Byka oraz Wagi.

Zobacz wideo

Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj spokojne, nawet nieco senne. Więcej czasu spędzą marząc na jawie, niż podejmując konkretne działania. Zamiast zmagać się z zadaniami, będą wolały posłuchać dobrej muzyki albo pójść do muzeum. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak oraz Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są teraz energiczne i chętne do działania. Zatem z impetem ruszą do przodu. Zaplanowane od dawna porządki w domu lub na biurku w pracy zostaną zrobione. To bardzo im pomoże w odstresowaniu się. Nie będą musiały w kółko planować i planować, a zabiorą się za ciekawsze działania, związane z własnym rozwojem. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Lew oraz Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj skoncentrowane na uczuciach. Postarają się pokazać bliskim osobom, że dbają o nie i bardzo im na nich zależy. Może zaproponują romantyczną kolację albo wspólne wyjście wieczorem? Nawet spacer może być pięknym gestem. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Bliźnięta i Panna.

Strzelce są teraz poważne i zdyscyplinowane. Zadania, które sobie wyznaczyły na dzisiaj, są naprawdę spore. Wymagają koncentracji oraz wsparcia ze strony otoczenia. A przynajmniej, nie przeszkadzania. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce zamarzą o podróżach i nowych przygodach, zabiorą się więc za szukanie ciekawych kierunków do wyjazdu. Może nawet bardzo egzotycznych. Ale tymczasem i tak będą musiały zająć się bieżącymi sprawami. W pracy - na szczęście - będzie spokojnie i bez większych spiętrzeń. Można będzie bez przeszkód zająć się także swoimi planami. Pomocne znaki zodiaku to Lew oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czeka dzień pełen niespodzianek, głównie związanych z życiem towarzyskim. Może odezwie się ktoś dawno nie widziany? Kto wie, jakie przyniesie wieści. Po południu słuchajcie intuicji. Odważnie stawiajcie kroki, słuchając jednak głosu serca. Sprzyjają wam dzisiaj Bliźnięta oraz Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą zdecydowane i odważne. Podejmą się trudnych i wymagających zadań i wywiążą się z nich w stu procentach. Obronią swoją pozycję w pracy lub też znajdą dobry sposób na zarobienie pieniędzy. Mogą przy tym liczyć na wsparcie ze strony Skorpiona oraz Koziorożca.

Horoskopy