Horoskop dzienny na czwartek 12 września 2019 roku - Bliźnięta zajmą się trudnymi zadaniami, Wagi będą waleczne...

Horoskop dzienny na czwartek 12 września 2019 roku - nie wszyscy będą dzisiaj w łagodnym nastroju, niektórym puszczą nerwy. Sprawdźcie zresztą sami!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj kreatywne i zapracowane. Czas na nowe pomysły w pracy. Zdecydowanie warto pochylić się teraz nad niektórymi zadaniami, bo mogą przynieść wam konkretny zysk. W kontaktach z najbliższą osobą zalecamy cierpliwość i otwartość, w przeciwnym wypadku może dojść do sprzeczek. Do Barana i Wodnika natomiast możecie zwrócić się o pomoc.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie pozwolą dzisiaj sobą manipulować, ani też narzucać nie swojego zdania. Będą niezależne i skupione na sobie. To także dzień, gdy możecie zacząć wciągać otoczenie w swoje plany, ponieważ łatwo pójdzie wam przekonywanie do swoich racji. Gdyby doszło jednak do nieporozumień, zachowajcie spokój. Po radę możecie się udać do Raka lub do Bliźniąt.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mogą dzisiaj zająć się trudnymi sprawami, ponieważ mają zagwarantowaną pomoc ze strony otoczenia. Tak się składa, że sporo osób wokół was zrozumie trudną sytuację i ruszy z pomocą. Służbowe sprawy pójdą więc gładko do przodu. To także dobry dzień na nowe znajomości. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran i Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają przed sobą pracowity dzień. Czas sprzyja pracy i nauce, a zatem pora ruszyć z miejsca i zadać sobie trochę trudu. Zauważcie przy tym jednak, że ktoś z najbliższego otoczenia potrzebuje waszej troski. A sprzyjające wam znaki zodiaku to Byk oraz Panna.

Zobacz wideo

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy znowu są pełne pomysłów i nowych idei. Takie kreatywne nastawienie do świata pomoże im rozwikłać parę spraw. Zabierzecie się także za nowe przedsięwzięcia, chociaż dyskusjom nad tym nie będzie końca. Nie wahajcie się poszukać rady u osób spod znaku Wagi lub Koziorożca.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj zajęte nadrabianiem zaległości w pracy, a po południu także zakupami, które okażą się konieczne. Ma to związek z planowanym remontem, albo wyjazdem, zatem czas na pomyślenie o potrzebnych do tego rzeczach. Wieczorem pomyślcie o zrobieniu czegoś miłego dla rodziny. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj waleczne i postanowią zakończyć sprawy, które je od dawna bulwersowały. Jeżeli będą miały do kogoś pretensje, szybko to wygarną. Bez nadmiernej dyplomacji. Tym bardziej, że jesteście przekonane o swoich racjach. Popołudnie będzie spokojne, jeżeli nieco złagodniejecie. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są teraz niespokojne i nieco podejrzliwe. Nie za bardzo uwierzą zapewnieniom znajomych lub szefa i będą wolały same wszystko sprawdzić. Takie sprawy zresztą lepiej samemu załatwiać. Niestety, wydarzenia dnia spowodują, że zapomnicie już o wakacjach i odpoczynku. Ale pamiętajcie, że nadal sprzyjają wam Lwy oraz Raki. To wasze opiekuńcze znaki na dzisiaj.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom dobrze pójdzie dzisiaj realizacja marzeń, nawet tych odważnych. Jeżeli więc marzycie o egzotycznych podróżach, zabierzcie się za ich planowanie. To dobry dzień także na odważne rozmowy z przełożonymi i wykazanie się własnym zdaniem. Pomocne znaki zodiaku to teraz Skorpiony oraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom dzień zacznie się od poważnej rozmowy. To konieczne, aby można było rozwiązać pewne problemy. Potem można wreszcie ruszyć do przodu. Nie pokłóćcie się przy tym z najbliższymi, ponieważ długo nie będzie okazji do pogodzenia się. Lepiej skoncentrujcie się na tym, co was łączy. Pomocne znaki zodiaku to teraz Baran oraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają przed sobą udany poranek, a i reszta dnia upłynie im w pogodnym nastroju. W pracy staniecie przed wyborem, jakie projekty wziąć na siebie. Zajmiecie się także sprawami finansowymi, dzięki czemu wasze zasoby nieco się zwiększą. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą nieco roztargnione i pełne przeczuć, dlatego w swoich decyzjach kierować się mogą emocjami. To oznacza, że musicie liczyć się z konsekwencjami, które nie są przewidywalne i łatwe do zaakceptowania. Czekają was poważne przemyślenia. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Koziorożec oraz Skorpion.

Horoskopy