Horoskop dzienny na piątek 13 września 2019 roku - Barany wynegocjują korzystne dla siebie warunki, a może nawet podwyżkę. Raki dobrze się bawią...

Horoskop dzienny na piątek 13 września 2019 roku - dla większości będzie to spokojny, refleksyjny dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany okażą się świetnymi negocjatorami i wykażą się dzisiaj przy pewnej transakcji. Dzięki temu zaoszczędzą sporo pieniędzy. Wieczorem za to wpadną w filozoficzny nastrój i zaczną wygłaszać maksymy o życiu. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byka przez cały dzień trzymać się będą żarty. Tak dobrego humoru dawno nie miały. A to wszystko dzięki szczęśliwym zbiegom okoliczności, które dzisiaj pomogą im uporać się z pewną trudną sprawą. Dzień sprzyja też spotkaniom lub randkom, a pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą roztargnione i zapominalskie. Z tego powodu może ich spotkać pewne niepowodzenie, ponieważ zapomną o przygotowaniach. Albo też pomylą daty lub godziny. Poza tym, nie za bardzo sobie poradzą z pewną osobą. Na szczęście pomocne okażą się Lwy oraz Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj w towarzyskim raju. Dostaną mnóstwo zaproszeń i każdy będzie chciał z nimi porozmawiać. Przy okazji uda wam się załatwić coś istotnego, związanego z pracą. Może to dobry czas na rozmowę o podwyżce? Sprzyjające znaki zodiaku to Baran oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj nieco zdenerwowane i trudno im zachować spokój. Będą też nieco despotyczne, a próba narzucenia wszystkim swojego zdania skończy się sprzeczką. Spróbujcie zatem być nieco bardziej dyplomatyczni i okażcie cierpliwość. Sprzyjające znaki to teraz Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny spędzą dzień spokojnie i bez większych wydarzeń. Może zatem to dobry moment na lekturę lub kino? Spacer też dobrze wam zrobi. Po południu niewielkie spotkanie nieco was ożywi. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Byk oraz Rak.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj realizować ambitne zadania. A motywować je będzie perspektywa podwyżki lub choćby pochwały. Chociaż wolałaby zdecydowanie więcej zarabiać. Teraz mają też dobrą passę w miłości. Sprzyjające znaki zodiaku to Lew oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj pełne zaskakujących pomysłów na życie. Odważnie podejdą do niektórych spraw i będą skłonne do eksperymentów. Byle nie osiąść na laurach. Potrzebujecie potwierdzenia swojej wyjątkowości i wybranego kierunku. Możecie poprosić o opinię osoby spod znaku Raka lub Skorpiona. Są wam dzisiaj bardzo przychylne.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj potrzebę poważnego porozmawiania o życiu i swoich planach. Potrzebują rady oraz potwierdzenia, że wybrały właściwą drogę. Nie stawiajcie jednak wszystkiego na jedną kartę. Poszukajcie różnorodności. Sprzyjające znaki zodiaku to Waga oraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj zdecydowane zająć się domem, który trzeba wyremontować lub na nowo urządzić. Udadzą się na zakupy, chociaż nie będą miały zbyt wiele czasu. Omówcie jednak przedtem szczegóły z domownikami. Pomocne znaki zodiaku to teraz Panna oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj potrzebę zajęcia się sobą i swoim zdrowiem. Zdenerwuje je próba zignorowania ich potrzeb. Może postarają się wyjść wcześniej z pracy, aby pójść po poradę lub chociaż odpocząć. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Waga. Zwróćcie się przede wszystkich do nich.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby posłuchają plotek i postanowią coś z tym zrobić. W pracy nie za bardzo będą mogły się skupić, za to popołudnie mogą mieć tylko dla siebie. Wyjaśnią się także pewne sprawy, które od dawna zajmowały ich umysł. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Strzelec.

Horoskopy