Horoskop dzienny na sobotę 14 września 2019 roku - energia będzie przepełniać dzisiaj Wodniki i Raki. Ryby potrzebują za to spokoju...

Horoskop dzienny na sobotę 14 września 2019 roku - czas na sprawdzenie wydarzeń dnia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany potrzebują dzisiaj rozrywek, wielu ludzi wokół i hucznej zabawy. Dawno już nie bawiły się tak na całego. Przy okazji też przyjdą im do głowy pomysły, które pomogą im zarobić więcej pieniędzy. Taką przynajmniej mają nadzieję. A sprzyjające znaki teraz to Byk oraz Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki powinny być dzisiaj uważne, bo łatwo mogą coś zgubić i o czymś apomnieć. Sobota sprzyja jednak odprężeniu, odpoczynkowi i spędzaniu czasu na łonie natury. Warto więc wybrać się gdzieś dalej niż własna ulica. Pomocne znaki zodiaku teraz to Waga oraz Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dzień spotkań i nowych twarzy w najbliższym otoczeniu. Możecie się spodziewać odwiedzin, albo nieoczekiwanych spotkań na ulicy. Umówcie się na spotkanie z przyjaciółmi, bo czekają na wieści od was. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Baran oraz Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj perfekcjonistami. Będą przemeblowywać dom lub porządkować ogródek, aż uznają, że wyglądają w miarę dobrze. I posprzeczają się przy tym z domownikami. Albo też z ciekawskimi sąsiadami. Pomocne znaki zodiaku to teraz Wodnik oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew ma całkiem udany dzień. Od rana będzie ładna pogoda, spokój i towarzystwo nie do pogardzenia. Popołudnie za to sprzyja głośniejszej rozrywce lub wyjazdowi. Nie zapominajcie o swoich przyjemnościach, zajmijcie się trochę sobą. A pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają spokojny dzień przed sobą. Może nawet unikną większych obowiązków w domu, bo ktoś im na razie odpuści. Rodzinny spacer bardzo się wam spodoba. Będziecie się dobrze bawić, szczególnie w towarzystwie Barana oraz Strzelca.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Dzisiaj jest dzień, gdy odkryjecie w sobie nowe pasje i talenty. Może nawet powiększycie grono przyjaciół? Macie szansę na oczarowanie znajomych na towarzyskim spotkaniu. Warto mieć coś do powiedzenia. A sprzyjające znaki zodiaku to Byk oraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie pozwolą otoczeniu wtrącać się w swoje sprawy i zareagują gwałtownie, gdy ktoś będzie próbował dawać im tzw. dobre rady. Jeżeli nie będziecie dzisiaj myśleć o pieniądzach, wasze samopoczucie okaże się jednak dobre. A pomocne znaki zodiaku to teraz Lew oraz Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj w centrum zainteresowania. Przypomnicie sobie też starych znajomych i odnowicie przyjaźń. Macie teraz także dobry czas na myślenie o przyszłych zarobkach. Pomocne znaki zodiaku to Lew oraz Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj potrzebę samotności i odpoczynku bez zgiełku i bieganiny. A najlepiej - na łonie przyrody. Pewna wizyta zepsuje wam jednak plany. Zwierzenia, które usłyszycie, trochę was rozkleją. Nie tego spodziewaliście się po sobocie. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran oraz Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są pełne energii, ciekawe świata i aktywne. Wybiorą się gdzieś, gdzie będzie się dużo działo i spotkają sporo ludzi. Towarzyskie wizyty także sprawią im radość. W dodatku dotrą do was ciekawe wiadomości. A sprzyjające znaki zodiaku to na dzisiaj Bliźnięta oraz Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są teraz nadzwyczaj spokojne i wyluzowane. Dzień sprzyja pogodnym rozmowom, niedużym spotkaniom i refleksji. Spróbujcie odciąć się od hałaśliwych sąsiadów lub nadmiernie rozrywkowych znajomych. Trzymajcie się z daleka od hałasu wielkiego miasta. Pomocne znaki zodiaku to teraz Lew oraz Strzelec.

Horoskopy