Horoskop dzienny na niedzielę 15 września 2019 roku - Lwy czeka sympatyczny dzień, Panny wydają rodzinny obiad...

Horoskop dzienny na niedzielę 15 września 2019 roku - niedziela spokojna i rodzinna. Uda się dobrze wypocząć i nabrać sił przed nadchodzącym tygodniem.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany chcą dzisiaj skupić się na rodzinnych obowiązkach. Czas także na niedaleką wyprawę. Uważajcie jednak na siebie, szczególnie za kierownicą, ponieważ jesteście lekko rozkojarzeni. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Lew oraz Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj dość despotyczne. Nie zamartwiajcie się tak rodziną, da sobie dobrze radę bez was przez chwilę, gdy wy będziecie odpoczywać. Idźcie na spacer, odpocznijcie i nabierzcie dystansu do domowych spraw. Ruch dobrze wam zrobi. Przyjazne znaki zodiaku to Baran oraz Skorpion.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj towarzyskie i chętne do spotkań. Szybko wymigują się więc od rodzinnych zobowiązań i zabiorą za organizowanie popołudnia. Spotkają się ze znajomymi, z którymi stoczą niekończące się dyskusje. Przy okazji usłyszą wiele nowych plotek. Sprzyjające znaki to teraz Rak oraz Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom dzień upłynie dość nerwowo, ponieważ staną się jedną ze stron w domowej sprzeczce. Pewnie będzie rozmowa o podziale rodzinnych obowiązków. Tylko się nie zapędzajcie za bardzo, bo zepsujecie sobie niedzielę. W poniedziałek spojrzycie na wszystko innym okiem. Pomocne znaki zodiaku to Wodnik oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają przed sobą miły dzień. Zabłysną na rodzinnych lub przyjacielskich spotkaniach. Postanowią także zająć się rozwiązywaniem konfliktu w rodzinie. Uda im się rozładować atmosferę. Czeka je także spotkanie z kimś dawno nie widzianym i prawie zapomnianym. To będzie miła odmiana. Pomocne znaki na dzisiaj to Baran oraz Ryby.

Zobacz wideo

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Bliźnięta będą miały głowę zaprzątniętą sprawami domowymi i rodzinnymi zobowiązaniami. Trochę je to niepokoi, bo zbierze się tych obowiązków sporo. Na niedzielnym obiedzie pojawi się bliższa i dalsza rodzina, ale potem do porządków w kuchni nie będzie już chętnych. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk i Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi nie usiedzą dzisiaj w domu, ruszą w niedaleką podróż, albo zorganizują grupowe wyjście do kina lub knajpki. Tak czy owak, bardzo się postarają, aby mieć udaną niedzielę. Być może otworzą się także na nowe znajomości albo zakończą pewien od dawna ciągnący się spór. Przyjazne znaki to Byk oraz Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Wszystko sprzyja dzisiaj Skorpionom, chociaż nie powinny tego nadużywać do realizacji swoich własnych celów. Popołudnie przebiegnie im przyjemnie, odkryją nowe horyzonty lub znajdą ciekawe hobby. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce muszą dzisiaj zająć się rodziną. Ale będę w dobrym humorze i chętnie gdzieś się ruszą lub przygotują pyszny obiad. Dostaną za to pochwały od reszty rodziny i wprawi je to w znakomity humor. Sprzyjające znaki zodiaku na teraz to Byk i Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom marzą się spacery pod niebieskim niebem. W związku z tym zaczną już planować daleki wyjazd. Jednak jest to na razie niemożliwe, zatem pomyślcie o innych, bardziej dostępnych miejscach. Tymczasem w domu macie spokój, zatem to dobry czas na pomyślenie o sobie. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Strzelec oraz Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Niedziela powinna być dniem wypoczynku, ale was czekają poważniejsze sprawy. Usiądźcie przy stole z rodziną i przedyskutujcie te najważniejsze. Nie da się wszystkiego załatwić od razu, ale nieporozumienia szybko się wyjaśnią. Zaufajcie sobie i intuicji kogoś z rodziny, kto dobrze radzi. Sprzyjające znaki to Rak oraz Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Nieco gorszy humor o poranku rozproszy potem dobry obiad, ugotowany przez bliską osobę. Poprawa samopoczucia przyjdzie w samą porę. Pojawi się u was ktoś z rodziny lub przyjaciół. Zatem wieczór spędzicie z kimś kogo lubicie. A najlepiej będziecie się bawić w towarzystwie Bliźniąt.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.