Horoskop dzienny na piątek, 20 września 2019 roku - Byki rozmarzone, a Lwy zawalczą o lepszą przyszłość...

Horoskop dzienny na piątek, 20 września 2019 roku - nie macie dzisiaj większych problemów, jednak sprawy finansowe niektórych zaniepokoją.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany jakieś takie dzisiaj rozkojarzone. Trudno im będzie skupić się na jednym zadaniu. Zajmą się tak wieloma sprawami, że w rezultacie nie skończą żadnej z nich na czas. Zostawcie sobie parę spraw na później, może w przyszłym tygodniu lepiej się sprawicie. Pomocy i rady szukajcie dzisiaj Bliźniąt i Koziorożców.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie mają dzisiaj większych problemów i dlatego zajmą się głównie marzeniami i dalekosiężnymi planami. Zrobią coś dla siebie i swojej rodziny, co wprawi niektóre osoby w zachwyt. Tego Bykom dzisiaj trzeba. Sprzyjają im ponadto osoby spod znaku Bliźniąt oraz Wodniki.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj zajęte liczeniem pieniędzy. Nie za bardzo je to będzie cieszyć, ponieważ wyjdą na jaw niedobory w domowej kasie. Trzeba będzie pomyśleć o dodatkowym zarobku. Spytajcie znajomych o jakieś zlecenia. Może coś się ciekawego znajdzie dla was? Nie ustawajcie w poszukiwaniach. A pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki odważne jak zwykle, nie pozwolą innym na wpływanie na siebie i narzucanie swojego zdania. Zabiorą się z energią za dzisiejsze zadania i nic je nie powstrzyma, nawet marudzenie współpracowników. A to wszystko dlatego, że chcą wcześniej rozprawić się z obowiązkami służbowymi i zacząć weekend. Pomocne znaki zodiaku na teraz to Baran oraz Wodnik.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy zadbają dzisiaj o swoje interesy. Poproszą o zwrot długu lub zawalczą o dodatkowe pieniądze w pracy. Może uda im się przekonać szefa do przyznania im premii? Warto przynajmniej spróbować. Może też tak być, że pewna osoba się na was obrazi, gdy upomnicie się o spłatę zobowiązań. A sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Byk oraz Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzisiaj nie posłużą wam sprawy, wymagające zaangażowania, ponieważ będziecie roztargnione i nieco leniwe. Taki macie dzień, co zrobić! Chociaż przełożeni w pracy nie wykażą się zrozumieniem. Senność przejdzie wam dopiero po południu. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj w sobie dużo nieufności. Nie będzie łatwo przekonać was do czegoś nowego lub ryzykownego, a nawet codzienne sprawy będą się wam wydawać podejrzane. Spróbujcie jednak nieco się rozluźnić. Wieczorem wszystko stanie się jasne i klarowne. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj zalatane. To będzie emocjonujący dzień. Nie dajcie się jednak zbałamucić i liczcie przede wszystkim na siebie. Uważajcie, aby przy okazji nie pokłócić się z najbliższymi albo z kimś z sąsiadów. W sumie bowiem gra jest niewarta świeczki, nic tym nie zmienicie. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zajęte będą dzisiaj własnymi przemyśleniami i nie za bardzo włączą się w ogólną dyskusję. Dobrze jest jednak posłuchać przynajmniej, co na ważny temat ma do powiedzenia najbliższa rodzina. Aby dzień jednak był udany, zajmijcie się po południu ulubionymi rzeczami, jak chociażby czytanie książek lub ugotowanie czegoś pysznego. To może poprawić wam humor. Sprzyjające znaki to Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj w pozytywnym nastroju, zatem żadne trudności ich nie przerażą. Okaże się w sumie, że macie udany dzień, pod warunkiem że nie będziecie nadmiernie wymagający. I to zarówno wobec siebie, jak i wobec otoczenia. Trzymajcie się blisko Barana i Strzelca.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki naprawdę są dzisiaj skoncentrowane i nastawione na sukces. Zrobią porządny plan pracy i zabiorą się za realizowanie zadań. To wszystko pomoże im załatać trochę dziurę w budżecie, zatem czeka je w sumie udany dzień. Nie zapomnijcie przy tym wszystkim o kimś z najbliższego otoczenia, kto potrzebuje waszej opieki. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają ogromną ochotę na poświęcenie tego dnia na uprawianie hobby. Nawet gdyby miały z tego powodu wziąć dzień urlopu. Chętnie zrobią coś kreatywnego, a Ryby o ciągotach artystycznych coś namalują lub wyrzeźbią. Tak czy owak, to dobry dzień na twórczość. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Waga.

Horoskopy