Horoskop dzienny na sobotę 21 września 2019 roku - Byki czeka ciekawy dzień, Rybom wracają siły...

Horoskop dzienny na sobotę 21 września 2019 roku - sobota będzie udana i pełna nieoczekiwanych sukcesów. Zresztą zobaczcie sami!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany zaniepokoją się domowym budżetem i postanowią zacząć wielkie oszczędzanie. Zaplanują podstawowe wydatki i zastopują te największe. Poświęcą się także domowym obowiązkom, chociaż nie będą mieć na razie na nie zbyt wiele ochoty. Ale już pod wieczór zdecydują się na zmianę priorytetów. Będą też miały po swojej stronie Bliźnięta oraz Raki.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą bardzo zorganizowane i uda im się załatwić i zakończyć w pełni wiele spraw. To będzie udany dzień. Ktoś zaproponuje was w podróż, albo też dostaniecie niezwykłe zaproszenie w miejsce, o którym od dawna marzyliście. Może też zaskoczy was nieoczekiwany przypływ gotówki? Pomocne znaki zodiaku to teraz Panna i Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta okażą się dzisiaj niekonsekwentne i zmienne. Ciągle będą zmieniać zdanie i zaczynać kilka rzeczy naraz. Trudno je będzie wam zakończyć na czas. Ale i tak będzie wesoło. Dobry humor to podstawa. Dzięki temu nie zdenerwuje was nawet dziwne zachowanie jednej z osób z najbliższego otoczenia. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają przed sobą całkiem udany dzień. Żadne problemy nie będą wam straszne. Nie znajdziecie jednak zrozumienia w rodzinie i dlatego postanowicie sami zabrać się za niektóre z nich. To zresztą nie zajmie wam dużo czasu. Zdążycie jeszcze zajść do znajomych lub odwiedzić duże centrum handlowe. Pomocne znaki zodiaku to teraz Lew i Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie będą dzisiaj w nastroju do ryzyka, będą wolały w ciszy i spokoju spędzić sobotnie godziny. Może tylko zdecydują się poświęcić nieco czasu rodzinie. Wysłuchają, co ta ma do powiedzenia i może znajdą jakieś rady. Popołudnie jednak czeka was pracowite. Pomocne znaki na teraz to Wodnik oraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj towarzyski nastrój i poszukają okazji do zabawy. Spotkania z przyjaciółmi bardzo was ucieszą. Tym bardziej, że jesteście ciekawi, jak potoczyły się sprawy, o których od dawna rozmawiacie. Może ktoś będzie potrzebował waszej rady? Pomocne znaki na teraz to Byk oraz Lew. Trzymajcie się blisko nich.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi maja teraz przed sobą udany i sympatyczny dzień. Może będą w podróży, albo przyjdą im do głowy ciekawe pomysły na spędzenie dnia? Bądźcie ostrożni jednak przy zawieraniu nowych znajomości. Niektóre osoby mogą okazać się toksyczne. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj w dobrym nastroju do pogawędek i plotkowania przy kawie. Wielu znajomych będzie chciało spędzić z nimi czas, a ostatnie wieści od nich okażą się fascynujące. Skorpionom uda się też zorganizować pomoc pewnej nieśmiałej osobie. To dobrze, że okażecie jej wsparcie, bo bardzo tego potrzebuje. Pomocne znaki zodiaku to teraz Panna oraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mogą się dzisiaj posprzeczać. I to o sprawy naprawdę drobne i nie warte zachodu. Nie zdradzajcie jednak nikomu cudzych sekretów, bo to naprawdę może zaognić sprawy. Po południu poświęćcie chwilę na rozsądną rozmowę z kimś bliskim. Nie zapomnijcie też o złożonej obietnicy. A przyjazne znaki zodiaku to teraz Baran oraz Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Macie dzisiaj dobry czas na finansowe przedsięwzięcia. Zarobicie nieco pieniędzy lub zaoszczędzicie całkiem sporo. Zabierzcie się zatem za działanie. Podpowiedzi szukajcie u Ryb oraz Byków. Nie zapomnijcie przy tym o dalekosiężnych planach. Liczy się nie tylko dzisiejszy dzień.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki powinny dzisiaj nieco się pospieszyć, bo grozi im poważne spóźnienie. A to wszystko dlatego, że zaspały lub rano zanadto marudziły. Po południu sytuacja okaże się trudna i być może trzeba będzie zmienić plany. Warto też pomyśleć o chwili odpoczynku. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Lew oraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby poczują, że siły im wracają. Nie przesadzajcie jednak w rywalizowaniu o uwagę otoczenia. Nie ma co też ścigać się na drodze. Lepiej pochylić się nad przygotowaniem pysznego deseru lub na dogadzaniu rodzinie. Przynajmniej docenią wasze wysiłki. A pomocne znaki zodiaku to teraz Baran oraz Strzelec.

Horoskopy