Horoskop dzienny na niedzielę 22 września 2019 roku - Skorpiony i Strzelce będą się dobrze bawić, Wodnikom sprzyja szczęście...

Horoskop dzienny na niedzielę 22 września 2019 roku - piękna pogoda sprzyja podróżom i spacerom. Zabierzcie na wyprawy kogoś z najbliższych.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzisiaj dalszy ciąg myślenia o domowym budżecie. Ale już z mniejszym zaangażowaniem niż wczoraj. Pomyślicie także o dbałości o urodę i o pielęgnowaniu zdrowia. Przy okazji odbędziecie ciekawą rozmowę z kimś, kto wie, co mówi. Pomocne znaki zodiaku na teraz to Rak oraz Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Czekają na was nowi znajomi, zaproszenia oraz interesujące rozmowy. Zabierzcie się też szybko za niedzielny obiad, ponieważ ktoś może przyjść przed czasem. Porozmawiajcie z rodziną o najbliższych planach. Nie ukrywajcie się też przed znajomymi. A sprzyjają wam dzisiaj Waga oraz Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom nie będzie łatwo się zebrać w sobie. Będą jakieś senne i niechętne do wysiłku. Uznacie, że skoro jest niedziela, to czas na dłuższy wypoczynek. Ale gdy już zwleczecie się z łóżka i zobaczycie, jak piękna jest pogoda, zamarzycie o wyjeździe lub choćby spacerze. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czeka dzień, w którym rodzina będzie oczekiwać od was aktywności i wykazania się zdolnościami organizacyjnymi. Niedziela zatem upłynie wam aktywnie. Nie zapomnijcie też o swoim ulubionym hobby i znajdźcie na nie czas. Rozmowa z pewną starszą osobą otworzy wam oczy. Pomocne znaki na dzisiaj to Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy wiedzą, że nie wolno im zawieść znajomych, chociaż także rodzina domaga się uwagi. To będzie trudny wybór. Możecie mieć kłopot z przekonaniem rodziny do swojego punktu widzenia. Lepiej nie zaczynajcie dyskusji, bo skończy się niepotrzebną awanturą. A o radę możecie spytać kogoś spod znaku Barana lub Bliźniąt.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą musiały się dzisiaj pospieszyć, aby zdążyć na czas ze wszystkim, co zaplanowały. Nie będzie więc to spokojna, senna niedziela, a raczej nadmiar wydarzeń. Ktoś was dzisiaj zaskoczy swoją decyzją. Nie miejcie mu jednak tego za złe, ma prawo do własnego zdania. Na niedzielnym obiedzie będziecie mieć nadkomplet, przygotujcie zatem nieco więcej jedzenia. A sprzyjają wam dzisiaj Bliźnięta oraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi okażą się towarzyskie i chętnie do wyjazdów lub wyjścia na miasto. To będzie udany dzień i wesoło spędzicie niedzielę. Nie zapomnijcie przy tym o telefonach do dawno nie widzianych znajomych lub do kogoś z najbliższej rodziny. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Skorpion.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony uznają tę niedzielę za udaną. Miło spędzą czas z kimś, kto dawno je nie odwiedzał, a poza tym znajdą się w towarzystwie kogoś z rodziny, z czego będą bardzo zadowolone. Nawet pojawi się perspektywa niewielkich zysków. Pomocne znaki teraz to dla was Lew oraz Strzelec. Zapytajcie je o radę, gdyby była potrzebna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom dzień upłynie wesoło i w interesującym towarzystwie. Nie zajmujcie się jednak zanadto plotkami, bo czekają na was poważniejsze sprawy. Jak na przykład - udzielenie wsparcia komuś z rodziny lub przyjaciół. Zwróćcie uwagę na potrzeby innych. A sprzyjających osób poszukajcie wśród Byków oraz Panien.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Mogą was spotkać dzisiaj drobne nieporozumienia. Uważajcie, aby nie zdradzić cudzych sekretów przez nieuwagę. Pomyślcie o najbliższych i ich potrzebach. Nie zawracajcie sobie głowy natomiast sprawami służbowymi, to zostawcie na poniedziałek. Nowe pomysły mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Szczęśliwe znaki dla was dzisiaj to Waga oraz Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki nie będą dzisiaj narzekać na brak szczęścia. Czeka je sukces, w tym finansowy i korzystne zbiegi okoliczności. Jeżeli wybieracie się za miasto, koniecznie zabierzcie aparat fotograficzny. Czekają was piękne widoki. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Panna. Możecie na nie liczyć.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom będzie dzisiaj po drodze z rodziną. Spędzą naprawdę miło czas, a przy okazji zaplanują kolejne spotkania. Nie zapomnijcie o kimś rzadko widzianym, a spragnionym waszej uwagi. Nie dajcie się też nadciągającej chandrze. Pomocy szukajcie u osób spod znaku Barana lub Wodnika. Ale też nie odpuszczajcie i zawalczcie sami.

Horoskopy