Horoskop dzienny na poniedziałek 23 września 2019 roku - Lwy postanawiają coś zmienić w życiu, Skorpiony rozpiera energia...

Horoskop dzienny na poniedziałek 23 września 2019 roku - czas na sprawdzenie, co przyniesie dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 stycznia)

Baranom zaświta dzisiaj nadzieja na lepsze warunki finansowe w pracy. Może uda się wam coś wynegocjować? Uważajcie jednak na plotki i nieżyczliwe osoby. Trzymajcie się z daleka od toksycznych ludzi. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Skorpion.

Horoskop - Byk (20 stycznia do 22 maja)

Byki będą zmuszone do dotrzymania danych obietnic i zawartych umów. Nie mają innego wyjścia, tylko zacisnąć zęby i zrobić to, co trzeba. Nie obrażajcie się na innych za to, że musicie coś dla nich zrobić. Teraz kolej na was. Nadrabiajcie zaległości i wsparcia szukajcie u osób spod znaku Baran oraz Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Czeka was dzień pełen emocji. To dobry czas na ciekawe przedsięwzięcia i poznawanie nowego otoczenia. Spotkacie teraz wielu wpływowych ludzi. Macie sporo do zrobienia, ale spokojnie ze wszystkim zdążycie. Za nowe sprawy zabierzcie się wraz z Bykiem oraz Strzelcem.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki muszą teraz być uważne i unikać związków, które mogą być toksyczne. To nie zawsze jest łatwe, ale zaufajcie swojej intuicji. Poza tym, nie będzie prosto uniknąć pewnych nieporozumień. Najlepiej skorzystajcie z rady kogoś spod znaku Barana lub Koziorożca.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy stwierdzą, że czas na zmiany w życiu. Będą teraz chciały zrobić coś po nowemu i zająć się także potrzebami innych. Jednak nie obejdzie się bez podsumowań i niewielkich nieporozumień. Zobaczycie, jakie z tego wynikną sprawy. A za przyjacielskie znaki macie dzisiaj Byka oraz Wodnika.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom marzy się awans lub lepiej płatne stanowisko. Ale w walce o uwagę szefa nie wpadajcie w przesadę. Nie przepychajcie się za bardzo, bo to nie jest najlepszy sposób na dobre stosunki w pracy. Unikajcie kłótni z osobami, które spotkacie na swojej drodze. Niepotrzebne są wam nieporozumienia. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Rak.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom dzień upłynie na zdobywaniu nowych wiadomości oraz poszerzaniu wiedzy. Najlepiej odwiedzić dzisiaj księgarnię i poszukać książek, które przydadzą się wam w sprawach zawodowych. Może posłuchacie także kogoś, kto ma za sobą duże doświadczenie. Można się od niego sporo nauczyć. Pomocne znaki zodiaku to teraz Skorpion oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będzie dzisiaj rozpierać energia. Zabiorą się za kilka spraw naraz i - co zadziwiające - zakończą je z sukcesem. Dzień sprzyja poznawaniu nowych ludzi i zdobywaniu sojuszników. Przyda się wam powiększenie grona znajomych. Pomocne znaki zodiaku to Lew i Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom dzień upłynie na poznawaniu nowych ludzi oraz szukaniu okazji do przygód. Może to dobry czas na zmianę wizerunku albo na nowy zawód? Zastanówcie się, czego tak naprawdę chcecie. Dzisiaj jest czas, aby poszukać odpowiedzi. Pomocne znaki zodiaku, na które możesz teraz liczyć, to Panna oraz Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą chciały dzisiaj dokonać podsumowań i znaleźć rozwiązanie kilku problemów. To bardzo dobre podejście do życia i dobry znak na przyszłość. Popołudnie będzie pełne niespodzianek. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Rak oraz Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki muszą się pospieszyć, aby zdążyć na czas ze wszystkim, co zaplanowały na dzisiaj. To sporo pracy. Może trzeba będzie też na szybko zmieniać plany na popołudnie, ponieważ sytuacja ulegać będzie zmianie. Pomocne znaki zodiaku to teraz Lew oraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom będzie dzisiaj wszystko sprzyjać, a zupełnie nieznane im osoby chętnie będą im służyć pomocą. To oznacza, że szybko uwiną się z zadaniami i będą miały czas na zajęcie się swoimi potrzebami. Praca przecież to nie wszystko. Zajmą się swoim zdrowiem lub rozwojem osobistym, a ponadto przysłużą się rodzinie. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Waga.

Horoskopy