Horoskop dzienny na wtorek 24 września 2019 roku - Bliźnięta poszukają wsparcia, Lwy potrzebują cierpliwości...

Horoskop dzienny na wtorek 24 września 2019 roku - ktoś ma dzisiaj szczęście w miłości, a ktoś dostanie dodatkową szansę w pracy. Trzymajcie się ciepło!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Nie dajcie się dzisiaj chaosowi. To, że inni się spóźniają, nie oznacza, że i wy możecie się rozprężyć i zapomnieć o punktualności. Nic z tego! Nie róbcie jednak niczego wbrew sobie. A jeżeli potrzebujecie zmiany, musicie się postarać i sami coś przedsięwziąć. Po drodze jest wam z Lwem oraz z Rybami.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki jakieś dzisiaj leniwe. Nic specjalnie was nie będzie dzisiaj ruszać. Macie ochotę odpuścić nieco sobie i innym. Jeżeli ktoś będzie chciał dodać wam obowiązków, spotka się z waszą kategoryczną odmową. W miłości macie teraz dobre dni. Czeka was miłe spotkanie i snucie planów na przyszłość. Przyjazne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom potrzebne będzie dzisiaj wsparcie. Poszukają zatem osób, z którymi można poważnie i rozsądnie porozmawiać. Będzie wam dzisiaj po drodze ze Skorpionem lub Rakiem. Dzięki nim pokażecie się z najlepszej strony. Może ujawnią się wasze talenty dyplomatyczne? Sytuacja będzie tego wymagać.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj uprzejme i pewne siebie. To pomoże im uporać się z pewną sprawą urzędową lub służbową. Wyjaśni się nieporozumienie, które psuło wam nastrój przez ostatnie dni. Zabierzcie się też za myślenie o przyszłości. Konieczne są zmiany, nawet niewielkie, aby wszystko mogło się dobrze skończyć. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy muszą dzisiaj być szybkie, energiczne i przewidujące. Niestety, ktoś je nieco zdenerwuje swoją opieszałością. Dlatego będą musiały nadrabiać zaległości i bardzo się śpieszyć. Nie pozwólcie na to, aby szef o was zapomniał. Dajcie mu do zrozumienia, że czas na podwyżkę lub inny zakres obowiązków. Pomocne znaki zodiaku to teraz Baran oraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom nic dzisiaj nie przeszkodzi, aby zabrać się za swoje sprawy. Praca nie będzie zbyt absorbująca, może nawet uda im się wcześniej wyjść z biura. Czekają was zakupy, które są już niezbędne. Nadeszła jesień, a z nią nowe potrzeby. Nie bądźcie tylko nadmiernie podatni na reklamę. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Waga ma dzień dobrych wiadomości. Dotrą do niej korzystne informacje i uda im się załatwić kilka starych spraw. Nie poddawajcie się zatem pesymizmowi, a o radę pytajcie zaufanych przyjaciół. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Szukajcie okazji do zakończenia wlekących się nadmiernie problemów. Sprzyjają wam teraz Strzelec oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają przed sobą pracowity dzień. Dzięki planowi i systematycznej pracy uda się wam wiele spraw, właściwie wszystkie, za które się zabierzecie, skończą się sukcesem. Rozglądajcie się uważnie, bo ktoś może mieć dla was ciekawą propozycję. Dzień spędzicie zatem w dobrym humorze, który dodatkowo poprawi was ktoś spod znaku Barana lub Wodnika.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj skupione i odważnie stawiają czoła przeciwnościom. Macie szansę na sukces, zatem przyłóżcie się do sprawy. Po południu szukajcie towarzystwa, najlepiej wśród starych znajomych. Dobra zabawa gwarantowana. A pomocne znaki zodiaku to teraz Byk i Panna. Trzymajcie się blisko siebie!

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce pragną usilnie przekonać kogoś do swoich pomysłów. Postarają się wyciągnąć bardzo kuszące argumenty. Potrzebujecie jednak więcej cierpliwości, szczególnie w stosunku do pewnej starszej osoby w rodzinie. Sprzyjają wam teraz Rak oraz Waga. Postarajcie się skorzystać z ich rady.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj nieco senne i zamyślone. Długo nie będą mogły się ożywić. Picie kolejnej filiżanki kawy na niewiele się zda. Popołudnie za to będzie ożywione i pełne wydarzeń, niekoniecznie związanych z pracą. Może pewna wizyta zrobi wam nieoczekiwanie przyjemność? Kto wie, co z tego może wyniknąć. Zdaje się jednak, że wszystko zmierza ku lepszemu. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby czeka teraz pełen wydarzeń dzień. Obowiązków wam nie zabraknie. Postarajcie się kilka spraw przenieść na następny dzień, bo zabraknie wam już siły na wszystko. Tyle się będzie działo! Nawet w sprawach sercowych czeka was niespodzianka. Trzymajcie się blisko Raka oraz Ryby. Nie dadzą was skrzywdzić.

Horoskopy