Horoskop dzienny na piątek 27 września 2019 roku - Bliźnięta i Koziorożce zajęte finansami, Ryby dobrze się bawią...

Horoskop dzienny na piątek 27 września 2019 roku - powoli ogarnia was już jesienny nastrój. Ale nie brakuje wam jeszcze zapału do wypraw. Przynajmniej niektórym z was. Przeczytajcie w swoim horoskopie, jak minie dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany czekają dzisiaj na rozwiązanie pewnych spraw. Są gotowe na nowości i pragną wreszcie skończyć z rutyną. Są zatem nieco niespokojne i wybuchowe, dlatego łatwo je dzisiaj rozzłościć. Dopiero po południu nastąpi pewne uspokojenie nastrojów. Pomocne znaki zodiaku to teraz Lew oraz Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki dzisiaj są raczej zadowolone z przebiegu dnia, chociaż rano nie będą zachwycone poleceniami szefa. Nie za bardzo przypadnie im do gustu to, co przyjdzie im robić. Będą przez to otwarcie buntownicze. Najlepiej trzymajcie się tego, co wam radzą osoby spod znaku Byka lub Koziorożca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są teraz gotowe do załatwiania spraw związanych z finansami. Może przy tym wyniknąć kilka drażliwych spraw. Jesteście też gotowi do działań, które przyniosą wam profity w przyszłości. Warto pomóc komuś w bezpośrednim waszym otoczeniu, kto tego bardzo potrzebuje. Pomocne znaki zodiaku to Waga oraz Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj uczynne, a wiele osób będzie mogło teraz na nich liczyć. Nie będziecie też obijać się w pracy. To przyczyni się do tego, że ktoś wpływowy spojrzy na was przychylnym wzrokiem. Spróbujcie także pomyśleć o tych, którzy zostali w domu. Potrzebują waszej uwagi. A sprzyjające znaki to Baran oraz Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy energicznie zabiorą się za porządki oraz za załatwianie spraw urzędowych. Zobaczycie, że wszystko pójdzie lepiej, niż myśleliście. Wasze zdolności zostaną docenione i wykorzystane, szczególnie w pracy. To dobry dzień na zamykanie spraw. Pomocne znaki zodiaku to Waga oraz Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny słuchają dzisiaj tego, co ma im do powiedzenia rodzina. W związku z tym skoncentrują się na planowaniu wydarzeń związanych z rocznicami i innymi rodzinnymi wydarzeniami. Z tego powodu ucierpi nieco praca zawodowa. Nie dajcie się tak całkiem wciągnąć w cudze sprawy. A pomocne znaki na dzisiaj to Byk oraz Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą jak zwykle cierpliwe i wyrozumiałe. Znajdą czas na zajęcie się pracą, rodziną, a nawet planowaniem, w tym poważnych wydatków finansowych. Nie przesadźcie tylko z obowiązkami, bo wieczorem poczujecie się zmęczeni. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony ambitnie podejdą dzisiaj do swoich zadań. Nie będą stosować żadnej taryfy ulgowej. Ważne sprawy dzięki temu załatwią już wcześnie rano. A potem zostanie wam jeszcze sporo czasu na spotkanie, które wam się od dawna marzyło. Musicie tylko zrobić pierwszy krok. Zabierzcie się zatem za pracę od rana a potem zadzwońcie w kilka miejsc. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj zajęte ponad miarę. Z tego powodu mogą zapomnieć o czymś ważnym. Postarajcie się skupić na drobiazgach, aby nic wam jednak nie umknęło. Czeka was niewielka zmiana w życiu, ale nie dotyczy to spraw zasadniczych. To są tylko chwilowe zawirowania. Pomocne znaki zodiaku dzisiaj to Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce policzą swoje zasoby finansowe i wpadną w lekką panikę. Zabierzcie się dzisiaj za myślenie o tym, co można by zmienić, aby było u was lepiej z gotówką. Rozejrzyjcie się za okazjami do zarobku. Ktoś będzie miał dla was ciekawą propozycję. A pomocne okażą się Panny oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czują dzisiaj, że potrzebują ciszy i spokoju. Zaszyją się w biurze w najciemniejszy kącik, aby nic je nie rozpraszało. W domu odmówią wspólnych wypraw i towarzyskich spotkań. Dzień poświęcicie raczej na przemyślenia i własne potrzeby. Ktoś jednak będzie próbował wyciągnąć was z tego nastroju. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Waga oraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby chętnie wybiorą się gdzieś dalej. Wycieczka poza miasto lub nawet kraj nie zawsze będzie możliwa, ale już wyprawa do pobliskiego parku - jak najbardziej. Zaraz po pracy zajmiecie się własnymi przyjemnościami. Poszukajcie towarzystwa Raka oraz Lwa. Będziecie się dobrze bawić.

Horoskopy