Horoskop dzienny na sobotę 28 września 2019 roku - Skorpiony czeka niezwykły dzień, Ryby okażą się pomocne...

Horoskop dzienny na sobotę 28 września 2019 roku - spokojna sobota, chociaż niektórych czekają jednak zawirowania. Zresztą sami sprawdźcie!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj pełne pomysłów w jaki sposób unowocześnić życie rodziny. Mają ochotę na zakup nowych urządzeń i wdrożenia ich w domu. Będą przy tym energiczne i przekonujące. W większości przypadków zyskają poklask w rodzinie. Sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Lew oraz Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom będzie dzisiaj doskwierać senność i zmęczenie. Solidnie wypocznijcie, a dopiero potem zabierajcie się za działania i życie towarzyskie. Po południu czekają was niespodzianki, chociaż nie bardzo was to cieszy. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta powinny poszukać dzisiaj towarzystwa Lwa oraz Barana. Będą potrzebować spokoju i wypoczynku bez nadmiernego hałasu wokół. W otoczeniu przyrody odpoczywa się najlepiej, ale nie zapomnijcie o zabraniu też dobrej książki na wypadek niepogody.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj poważne i zajęte rodzinnymi sprawami. zaczną omawiać z rodziną sprawy, których sporo się ostatnio nagromadziło. Spotkania dadzą wam też okazję do pochwalenia się ostatnimi osiągnięciami. Nie dajcie się jednaj namówić nikomu na ryzykowne przedsięwzięcia. Sprzyjające znaki zodiaku to Panna oraz Skorpion.

Zobacz wideo

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom dzisiaj głowę zawracać będzie miłość. Taki mają nastrój. Zastanowią się, co mogłyby zrobić dla ukochanej osoby. Po południu spotkają się także z przyjaciółmi i zaproponują wspólne wyprawy. Pamiętajcie, że dzisiaj szczęście wam sprzyja. Wykorzystajcie ten moment. Pomocne znaki na teraz to Rak oraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą wyjaśniać sprawy związane z rodziną i wspólnymi planami na najbliższe miesiące. Uważajcie jednak na pewną drażliwą osobę, która lubi psuć kontakty z innymi przez ciągłe marudzenie. Po południu na szczęście zmieni się wam nastrój i nie będziecie już zwracać uwagi na przeciwności. Zrobicie tak, jak wam dyktuje serce. Sprzyjają wam dzisiaj Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj pełnić rolę rozjemcy i pomogą w rozwiązaniu cudzych kłopotów. Dzięki ich radom komuś otworzą się oczy. Macie dzisiaj w planie spotkanie się z kimś bliskim. Nie odwołujcie tego, ktoś cieszy się na waszą wizytę. Przyjazne znaki teraz to Rak oraz Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą mieć dzień pełen niezwykłych wydarzeń. Dawno już nie mieliście takiego dnia. Jeżeli oczekiwaliście wieści od dalekich przyjaciół, właśnie do was dotrą. Może spotkania skończą się wizytą w jakimś kulturalnym miejscu? Kto wie. A sprzyjają wam teraz Waga oraz Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce dzień spędzą luzacko, a minie im bez większych niespodzianek. Może będą to zakupy albo wizyta w spa. Trzymajcie się tylko z daleka od wymagających krewnych. Nie obiecujcie też za dużo, aby potem nie być w kłopocie. Pomocne znaki zodiaku to teraz Waga oraz Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie mają dzisiaj ochoty nawet na wychodzenie z domu. Porządki domowe zupełnie je wykończą. Nie przesadzajcie zatem, bo sobota to także czas odpoczynku. Przekażcie trochę zadań innym członkom rodziny. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Strzelec. Poszukajcie ich towarzystwa.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki zainteresują się nowinami i plotkami, dotyczącymi pewnych znajomych, z którymi chcą się spotkać. Są zaciekawione, co też właściwie się z nimi dzieje. Zaczną zatem czynić starania, aby spotkać się jak najszybciej. Czekają was jednak pewne niespodzianki. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta oraz Rak.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są niezbyt chętne do zmian i eksperymentowania. Chcą dzisiaj trzymać się tradycji i spędzić spokojnie czas. Zauważą jednak, że przyjaciele potrzebują wsparcia. Postarają się w związku z tym coś wymyślić. Nie zostawią ich samych z kłopotami. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Koziorożec.