Horoskop dzienny na niedzielę 29 września 2019 roku - Barany w dobrym nastroju, Lwom będzie się dzisiaj wiodło w sprawach sercowych...

Horoskop dzienny na niedzielę 29 września 2019 roku - niektórzy będą mieć dzisiaj okazję poznania kogoś, kto na stałe zagości w ich życiu. Sprawdźcie sami.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom będzie dzisiaj wesoło i nie zabraknie im towarzystwa. Odkryjecie też kilka nowych faktów, które związane będą z waszymi znajomymi. Okażą wam zaufanie, więc postarajcie się ich nie zawieść. Na rodzinnym podwórku też czeka was pewna niespodzianka. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak oraz Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są przejęte dzisiaj stanem swoich finansów. Bedą musiały zastanowić się nad zmianą priorytetów. Ale to dopiero później, na razie cieszą się dobrą pogodą i spacerami. Postanowią odpocząć od ciągłego myślenia o pracy. A pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Rak oraz Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta okażą się dzisiaj ciekawskie i zaczną szukać okazji do poplotkowania. Dzień sprzyja także poznawaniu nowych ludzi. Dawno już nie mieliście okazji porozmawiać z kimś interesującym. Wykorzystajcie dzisiejszą okazję. To może być ważna dla was znajomość. Pomocne znaki zodiaku teraz to Waga oraz Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom trudno będzie się dzisiaj skupić na jednej sprawie. Trochę chaosu jednak na razie im nie zaszkodzi. Wykorzystajcie ładną pogodę i nie marudźcie zanadto. Znajomi nie lubią, jak się ich zawodzi, zatem bądźcie punktualni i postarajcie się więcej uśmiechać. Sprzyjające znaki zodiaku, które warto mieć dzisiaj koło siebie, to Lew oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie będą mieć dzisiaj większych problemów z wywiązaniem się z obietnic. Poświęcą uwagę rodzinie albo znajomym i spędzą miłe chwile w ich towarzystwie. Single mogą dzisiaj spotkać kogoś, kto wzbudzi ich ciepłe uczucia. Możliwe, że będzie to początek czegoś większego. Rozglądajcie się zatem wokół. A przyjacielskie znaki na dzisiaj to Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny odniosą dzisiaj towarzyski sukces. Będą rzucały anegdotami i żartami, które rozbawią wiele osób. Przy okazji okażecie się pomocni, bo przyjaciele będą potrzebować waszej opinii i działania. Zyskacie dzięki temu miano osoby z talentami dyplomatycznymi. Przydadzą się też w przyszłości, gdy trzeba będzie rozstrzygać spory. Przyjazne znaki zodiaku to Baran i Strzelec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj pełne optymizmu i energii. W dodatku pojawi się u nich dawno nie odczuwana chęć rywalizacji. To popchnie je do ryzykownych działań. W pewnych wypadkach jednak zachowajcie rozwagę i umiar. Trzymajcie się blisko osób spod znaku Wodnika oraz Ryby. Czeka was także wieczorna niespodzianka. Przygotujcie się na spore zdziwienie.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są pełne optymizmu. Dzień sprzyja spotkaniom oraz niedalekim wyjazdom. Spytajcie też, co lubią robić najbliższe osoby. Może sprawicie im niespodziankę? Szukajcie kogoś spod znaku Lwa lub Wodnika. Ma dla was sporo przyjaznych uczuć.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są teraz nieco zazdrosne. To nie jest dobre uczucie, szczególnie że nie macie żadnych powodów, aby je mieć. Zastanówcie się nad zmianą nastawienia. Może trzeba teraz pomyśleć o innych i o tym, jak się czują? Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Baran oraz Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają świetny nastrój i są nastawione optymistycznie do świata, więc żadne przeszkody je nie zasmucą. Śmiało zabiorą się za bary z rzeczywistością i stawią czoła problemom. Zawsze zresztą mogą zwrócić się o pomoc do Byka lub Strzelca. Są dzisiaj źródłem dobrych wieści.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki zajmą się teraz porządkami w szufladach i odkryją przy tej okazji zapomniane pamiątki oraz rzeczy, który uznawały już za zagubione. To wprawi was w nostalgiczny nastrój. Sprzyjające znaki zodiaku to Skorpion oraz Ryby. Spróbujcie wykorzystać ich dobre nastawienie i poproście o przysługę. Przyda się wam ktoś pomocny, gdy postanowicie jednak zmienić coś w swoim życiu.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie mają ochoty na większą aktywność. Dzisiaj są nastawione na odpoczynek i lenistwo. Zabiorą się za swoje ulubione zajęcia, a wymagające wychodzenia z domu pomysły odłożą na później. Nie unikną jednak dyskusji z rodziną. Ciekawy pomysł na spędzenie wieczoru przyjdzie im jednak trochę za późno. A za przyjacielskie znaki mają dzisiaj Barany oraz Bliźnięta.

Horoskopy