Horoskop dzienny na poniedziałek 30 września 2019 roku - Wodniki towarzyskie i wesołe, Lwy czeka ciekawe spotkanie...

Horoskop dzienny na poniedziałek 30 września 2019 roku - tydzień właśnie się zaczyna, ale nie wszyscy mają ochotę na wytężoną pracę. Niektórzy jeszcze kończą weekendowe sprawy.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom potrzeba dzisiaj ambitnych zadań. Są teraz wymagające, i to zarówno wobec siebie, jak i wobec podwładnych. Nie rozpraszajcie się jednak na szukanie dziury w całym i drobiazgi. Ważny jest cały projekt. Macie kilka dobrych pomysłów - wykorzystajcie je. Poszukajcie sprzymierzeńców wśród Lwów i Koziorożców.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zajmą się sprawami, które wymagać będą skrupulatności i cierpliwości. To w sumie będzie całkiem udany dzień, pod warunkiem, że nie ulegniecie panice i w spokoju pokończycie pewne sprawy. Trzymajcie się blisko Bliźniąt i Wag, bo są wam dzisiaj przyjazne. Możecie liczyć na wsparcie z ich strony.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta, mimo poniedziałku, nadal zajęte są rodziną i zadania służbowe odkładają na bok. Kilka spraw wymagać będzie waszej natychmiastowej reakcji. Trochę uda się jednak załatwić. Po południu trzeba będzie jednak wrócić do spraw zawodowych. Konieczna będzie wasza interwencja. Macie teraz ze sobą osoby spod znaku Raka oraz Koziorożca.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą zajęte dzisiaj szukaniem przygód. Zwykła codzienność już je nie zadowala. Może trzeba zacząć odważnie myśleć i nie przejmować się za bardzo opiniami innych. Posłuchajcie tym razem intuicji. Ktoś będzie dzisiaj chciał się z wami spotkać. Sprzyjają wam także Panna oraz Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają uczucie, że rzeczy wokół wręcz je zalewają. Nadmiar niepotrzebnych sprzętów lub rzeczy trochę je przytłacza. Postanowią coś z tym zrobić. Nie zapomnijcie jednak o swoich potrzebach. Dzisiaj macie też dzień ciekawych spotkań. Może coś zmieni się w waszym życiu? Sprzyjające znaki zodiaku to Byk oraz Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny szybko uporają się z obowiązkami zawodowymi i zabiorą za bardziej atrakcyjne zajęcia. Rozrywki, na które akurat mają ochotę, są dzisiaj nieosiągalne, ale i tak będzie ciekawie i wesoło. Ostatnie wydarzenia nieco was zdziwią, ale - na szczęście - zareagujecie spokojem. Dystans jest teraz niezbędny. A pomocne znaki zodiaku to Waga oraz Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi kierować się będą dzisiaj przeczuciami. To pomoże im rozwikłać sprawy związane z osobistymi perypetiami. Nie przejmujcie się za bardzo tym, co ktoś powie lub zrobi. Bądźcie ponad to. A przyjaznych twarzy szukajcie wśród Raków oraz Koziorożców.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj dużo szczęścia. Uda im się zapobiec konfliktowi, który mógł zepsuć dzień wielu osobom. Bądźcie życzliwi dla innych, a oni odpowiedzą tym samym. Sprzyjają wam dzisiaj Bliźnięta i Waga. Czeka was także powodzenie w miłości. Może dzisiejsza randka okaże się udana i nawiążecie relację na dłużej?

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są pracowite i obowiązkowe, zatem dzień upłynie im na wywiązywaniu się z zadań. Usłyszą jednak od szefa kilka miłych zdań, poczują się zatem docenione. Pomyślą także o rozrywkach i zrobią kilka ruchów w tym kierunku. Wśród przyjaznym im znaków zodiaków znajdą sprzymierzeńców. To ktoś spod Wodnika oraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są w refleksyjnym nastroju. Szukają szerszego spojrzenia na swoje problemy. Mają przy tym dystans do siebie, zatem jest szansa, że obiektywnie ocenią siebie i swoje sukcesy. A sprzyjające im znaki - Byk oraz Panna - roztoczą nad nimi opiekę. W razie czego, zwróćcie się do nich.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są towarzyskie i wesołe jak nigdy. To wspaniały dzień na nowe znajomości, a niektóre osoby zostaną z wami na dłużej. Słuchajcie tego, co mówi ktoś starszy, może mieć rację. Oczarujecie dzisiaj kogoś z bezpośredniego otoczenia. Będziecie bardzo zadowoleni. Sprzyjają wam teraz Skorpion oraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom będzie dzisiaj towarzyszył świetny humor, Wszystko zapowiada się pomyślnie i nie będziecie już narzekać na brak szczęścia. Ktoś was dzisiaj jednak zdenerwuje. Nie możecie jednak tak po prostu przestać z kimś rozmawiać, zastanówcie się jeszcze nad inną reakcją. Może trzeba porozmawiać na spokojnie. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Waga.

Horoskopy