Horoskop dzienny na wtorek 1 października 2019 roku - Wagi pozytywnie nastawione do ludzi, Raki są dzisiaj w towarzyskim nastroju...

Horoskop dzienny na wtorek 1 października 2019 roku - dzisiaj niektórzy będą mieć dużo szczęścia i łatwo uporają się z przeciwnościami.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom marzy się daleka podróż, a tutaj trzeba zająć się przyziemnymi sprawami. Na szczęście, energia będzie was aż rozpierać i sprawnie uporacie się ze wszystkim. Rodzina będzie wdzięczna za pomoc. Sprzyjają wam także Lew oraz Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą bardziej zajęte sprawami towarzyskimi niż pracą. Nie za bardzo skupią się więc na poleceniach szefa. Coraz bardziej będą je zajmować sprawy uczuciowe. Bądźcie jednak dobrej myśli i nie pozwólcie, aby malkontenci odciągnęli was od tego, co zamierzacie. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są zadowolone i otoczone dzisiaj życzliwymi ludźmi. Mają wiele planów, nie spędzą więc ani jednej minuty bezczynnie. Jeżeli macie jakieś sprawy urzędowe, zajmijcie się nimi dzisiaj. Macie szczęście do ludzi, zatem korzystajcie dzisiaj z ich przychylności. Sprzyjają wam Lew oraz Rak.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są teraz rozgadane i biorą udział we wszelkich dyskusjach. Szczególnie chętnie zajmiecie się dyskusjami o polityce, ale to nie przyniesie niczego dobrego. Najczęściej jest to powód do niezłej kłótni. Nie psujcie sobie więc dnia. Lepiej zająć się czymś spokojniejszym. Miłe rozmowy możecie toczyć z Lwem i Baranem.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy zaplanują na dzisiaj sporo spraw do załatwienia. Zajmą się przede wszystkim dokończeniem rzeczy, które od dawna je męczą, aby wreszcie mieć spokojną głowę. Czeka je także rozrywkowy wieczór, o ile wcześniej o to zadbają. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew oraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zajmą się teraz swoim domem i zapragną zmienić coś w jego wyglądzie. Czują, że czas na nowości. Może potrzebują innych kolorów wokół siebie? Wieczorem czeka na was ważna wiadomość. Zmieni to niektóre plany, które wydawały się nie do ruszenia. Życzliwe są wam dzisiaj Lwy oraz Barany.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj świetny humor i pozytywne nastawienie do ludzi. Postanowią w związku z tym zrobić coś charytatywnie, bez czekania na zapłatę, czy wdzięczność otoczenia. Otrzymacie też kilka pozytywnych wiadomości i poczujecie, że dzień macie całkiem udany. Przyjacielskie znaki na dzisiaj to Rak oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj wycofane, niechętne do okazywania uczuć. Będą się mało odzywały, a sprawy zaplanowane na dzisiejszy dzień, chętnie przełożą na inny. Nie mają zbyt wielkiej ochoty szarpać się ze światem. Muszą jednak się liczyć z tym, że ktoś będzie chciał od nich coś wyciągnąć lub zmobilizować do działania. Pomocne znaki to Lew oraz Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelec jest dzisiaj bardzo aktywny, szczególnie na niwie zawodowej. Ma przed sobą wystąpienia publiczne i sporo do powiedzenia. Ludzie będą was słuchać z uwagą. Wasze talenty zostaną zatem zauważone. Weźcie się także za sprawy osobiste, chociaż nie musicie im poświęcać teraz zbyt wiele czasu. Wszystko macie pod kontrolą. Sprzyjają wam Waga oraz Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom trochę niepokoju przyniesie reakcja szefa na pewne zdarzenie. Nie napełni ich to zbytnią otuchą. Dlatego lepiej pewnych rzeczy nie ruszać. Nie kierujcie się dzisiaj przeczuciami ale realną oceną rzeczywistości. Uważajcie po południu, bo będziecie mniej niż zwykle skupieni. Pomocne znaki zodiaku to Panna oraz Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są całkiem przyjaźnie nastawione do świata. Chętnie zajmą się też potrzebami innych. Jeżeli ktoś ich o coś poprosi, może liczyć na wsparcie. Sprawy rodzinne zajmą im popołudnie. Za to wieczorem - pełny luz. Wreszcie mogą usiąść do czytania nowej książki lub oglądania kolejnych odcinków ulubionego serialu. Pomocne znaki to Lew i Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby pragną dzisiaj skończyć z niektórymi sprawami i poproszą o radę i pomoc pewną wpływową osobę. Mogą przy tym liczyć także na szczęśliwy zbieg okoliczności. Czeka je ważne spotkanie lub telefon. Jednak w końcu dzień będą mogły zaliczyć do udanych, o ile będą się trzymać blisko osób spod znaku Lwa.

Horoskopy