Horoskop dzienny na sobotę 5 października 2019 roku - Bliźnięta w dobrym humorze, Lwy powinny nieco pohamować swój temperament...

Horoskop dzienny na sobotę 5 października 2019 roku - warto skupić się teraz nieco na sobie i najbliższych. Pomyślcie także o przyjaciołach. Ich towarzystwo podniesie was na duchu.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie mają co narzekać, dzień okaże się całkiem udany. Nawet niekorzystne wydarzenia wkrótce się odwrócą. Rozwiązanie problemów nie będzie takie trudne. Zobaczycie niebawem, że wszystko dobrze się układa. Zachowajcie zatem optymizm. Wieczór najlepiej spędzić z zaufanymi przyjaciółmi.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj nieco spięte. Coś, co wydarzyło się niedawno, nieco je zdenerwowało. Czas zapomnieć o tamtych sprawach i zająć się sobą. Skorzystajcie z tego, że to sobota i wyrwijcie się gdzieś dalej. Dobrze jest pomyśleć też o odwiedzeniu fryzjera, kosmetyczki, czy też salonu masażu. Na początek jesieni bardzo się wam przyda taki relaks.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom będzie dzisiaj dopisywał humor. Wezmą się za organizowanie rodzinnych spotkań lub wypadów z przyjaciółmi. Przed wami całkiem udana sobota. Kilka spraw, związanych z osobistymi potrzebami, także uda się załatwić. Trzymajcie się blisko Lwa oraz Koziorożca.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są chętne do spotkań, ale nie za bardzo im się uda coś wymyślić. Zimno na zewnątrz zatrzyma wielu znajomych w domach. Dlatego lepiej skupcie się na sprawach domowych. Nie martwcie się jednak za bardzo rodzinnymi sprawami, nie ma takiej potrzeby. Wiele spraw w końcu się ułoży po waszej myśli. Humor poprawi wam dobra książka na przykład.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj apodyktyczne i - mówiąc szczerze - nieco marudne. Ich wahania nastroju nie za bardzo przypadną do gustu reszcie rodziny. Tym bardziej, że Lwy będą chciały narzucać im swoje zdanie bez jakichkolwiek negocjacji. To może skończyć się awanturami, zatem pohamujcie nieco swój temperament. Te wszystkie drobiazgi, o które wszystko się rozbija, nie są tego warte, aby sobie psuć weekend.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są senne i zamyślone od rana. Ale dzięki intuicji uda im się uniknąć kłopotów, więc w sumie sobotę uznają za udaną. Uważajcie jednak za kierownica, aby nie przegapić ważnych znaków drogowych. Jeżeli czujecie się nieco samotne, odezwijcie się do znajomych i spotkajcie w miłej knajpce. Nie wierzcie tylko zbytnio nieznajomym, bo nie mają szlachetnych zamiarów.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagę czeka sympatyczny dzień. Dotrą do was dobre wieści od znajomych, a otoczenie okaże się całkiem przyjazne. Możecie odpocząć w ciekawym miejscu. Zabierzcie się tylko za zorganizowanie niedalekiego wypadu. Sprawy uczuciowe także rozwiną się w dobrym kierunku. Macie przed sobą wesoły i ciekawy dzień w otoczeniu przyjaciół.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj nastawione na sprawy rodzinne i skoncentrują się na pomaganiu potrzebującym wsparcia członkom rodziny. Służą zatem radą i pomocą. Nie obiecujcie za wiele, aby potem nie było jednak rozczarowań. Pomyślcie także nad najbliższymi planami i dostosujcie je do rzeczywistości. Nie macie teraz czasu na bujanie w obłokach. Trzeba twardo zacząć stąpać po ziemi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce ten dzień spędzą otoczone przyjaciółmi. Będą towarzyskie, wesołe i otwarte na nowe doświadczenia. Niektóre nowe informacje okażą się przydatne nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Pokażecie też znajomym, że można na was liczyć. Dzień sprzyja ponadto sprawom uczuciowym. Nie będzie więc źle.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj leniwe i spokojne. Spędzą sobotę w domowych pieleszach. Nie za bardzo będzie im się chciało wychylać nosa z domu, chyba że będą musiały. To jednak nie oznacza, że powinniście zrezygnować ze spaceru. Zabierzcie się za domowe sprawy, ale bez przesady. Niektóre rzeczy mogą jeszcze poczekać.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czeka teraz wiele emocji. I to związanych głównie z pracą, mimo że to jest weekend. Będziecie nadrabiać zaległości, albo zajmować się nowym projektem. To wasz priorytet na dzisiaj. Może to być związane z nowymi, ciekawymi zleceniami w pracy, albo dodatkowymi zleceniami. Tak czy owak, pracowita sobota was nie ominie.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby potrzebują dzisiaj harmonii i spokoju. Może też zabiorą się za gruntowne porządki? I to nie tylko w domu, ale i w swoich sprawach? Nie bądźcie zbyt ambitne, należy wam się także nieco odpoczynku. Szukajcie okazji do zajęcia się swoim hobby. Tak dawno nic w tej sprawie nie robiliście.

Horoskopy