Horoskop dzienny na niedzielę 6 października 2019 roku - Strzelce rozemocjonowane, za to Skorpiony spokojne i opanowane...

Horoskop dzienny na niedzielę 6 października 2019 roku - mimo zimna na zewnątrz, w waszych domach i sercach zrobi cię ciepło.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są teraz zadowolone z wydarzeń, szczególnie tych związanych z rodziną. Chętnie zabiorą się za organizowanie zjazdów rodzinnych, albo innych okazji do spotkań. Powinny także zwrócić dzisiaj uwagę na potrzeby najmłodszych. Dzięki kilku otwartym na zabawę osobom, będziecie się wieczorem świetnie bawić.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki myślą dzisiaj tylko o wypoczynku. Mają w nosie pracę i poważne zadania, a także prace domowe. Nic je dzisiaj nie ruszy z kanapy. Może tylko obietnica pysznego obiadu lub kolacji. Ale to tylko takie pokusy działają dzisiaj na Byka. Inne sprawy muszą odejść na bok.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dla Bliźniąt niedziela będzie za krótka. Spotkania towarzyskie wciągną je w swoją orbitę. Będą miały sporo ciekawych rzeczy do powiedzenia i niewątpliwie odniosą sukces towarzyski. Zaufajcie komuś z najbliższego otoczenia. Dobrze wam życzy w pewnej delikatnej sprawie. Trzymajcie się blisko Byka oraz Raka.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są teraz pełne uprzejmości i wyrozumiałości. Jeśli patrzyły na kogoś krzywo, to teraz wybaczą wszelkie urazy. Dobrze jest czasem zmienić otoczenie. Nowe środowisko pozwala spojrzeć na wszystko po nowemu. Z otwartą głową lepiej jest zmagać się ze światem. Wieczorem zróbcie dla siebie coś, co koi nerwy. Lepiej będzie się wam spało.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom uda się zrealizować wszystko, co zaplanowały na dzisiaj. To wspaniale, bo dzięki temu zamkną tydzień z sukcesem. Zastanówcie się, co takiego powinniście zrobić w przyszłym tygodniu, aby zdążyć ze wszystkim na czas. Kierujcie się zdrowym rozsądkiem, a nie myśleniem życzeniowym. Przed wami poważne zadania i musicie do nich poważnie podejść.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą chciały dzisiaj naprawiać świat. A przynajmniej - najbliższe otoczenie. Zaczną od rodziny, dla której będą miały sporo rad. Lepiej, żebyście, oprócz dawania porad, zaczęli coś robić. Świat potrzebuje czynów, a nie ciągłego gadania. Szczególnie, gdy trzeba kogoś uchronić przed krzywdą.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj dobry czas i myślą, jak by tutaj podzielić się z innymi swoją dobrą energią. Może niedaleki wypad lub spotkanie w przytulnej kawiarni? Coś w każdym razie musicie zorganizować i zaprosić więcej osób. To dobra okazja do pozbycia się znużenia i do zmiany nawyków, których macie już dosyć. Czas na zmiany!

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony cały dzień zachowają opanowanie i nic nie będzie w stanie wytrącić je z równowagi. Nawet niezbyt pomyślne wiadomości, z którymi ktoś zadzwoni przed południem. Jeżeli trzeba będzie działać, Skorpiony bez oporu zabiorą się do pracy. Mają okazję pokazać się ze swojej mocnej strony. A na niektóre sprawy i tak nie mają wpływu.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są bardzo dzisiaj rozemocjonowane. Ktoś przyniesie nowe wiadomości, albo znajdziecie nowych znajomych, z którymi łatwo się zaprzyjaźnicie. Dotrą do was zatem nowe informacje, które wymagać będą działania. To nie tylko plotki, ale fakty, którym trudno zaprzeczyć. Dobrze, że potraficie sobie radzić w takich momentach.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce pokażą dzisiaj swój kulinarny talent. Rodzina będzie zachwycona ich pomysłami na niedzielny obiad. To także dzień, gdy Koziorożce chętnie będą niosły pomoc. Taki dzień dobrze także wróży związkom. Może uda wam się jeszcze bardziej zbliżyć się do pewnej osoby. Słuchajcie, co wam powie  przyjazny Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są teraz zadowolone ze swojego związku i zadbają o to, aby trwał jak najdłużej. Zaplanują romantyczne kolacje lub wyjścia, a wszystko po to, by sprawić przyjemność bliskiej osobie. Single rozglądną się za nowymi znajomościami i zapragną stabilizacji. Przyjazny znak, prawdopodobnie Lew, podpowie wam, co robić w takiej sytuacji.

Horoskopy