Horoskop dzienny na poniedziałek 7 października 2019 roku - Raki marzą o nowych znajomościach, Rybom wyraźnie sprzyjają dzisiaj gwiazdy...

Horoskop dzienny na poniedziałek 7 października 2019 roku - początek tygodnia bardzo pracowity. Ale też niektórzy z was dobrze na tym wyjdą.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj otoczone plotkującymi znajomymi, więc i im samym nie uda się odciąć od cudzego gadania. Żartom nie będzie końca. To niestety dość przeszkadza w pracy. Przez takie działania narobicie sobie zaległości. Lepiej zatem nieco ukrócić takie zabawy. Popołudnie sprzyja spotkaniom, ale najbardziej udane będą te z Rakiem oraz Panną.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj zdyscyplinowane i nastawione na działanie. Przepełnia je od rana energia, z którą muszą coś zrobić. Załatwianie służbowych spraw pójdzie wam jak z płatka. Postarajcie się nie zabierać pracy do domu, bo tam czeka ktoś bardzo spragniony waszego towarzystwa. Nie żałujcie czasu na przyjemności. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Lew oraz Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą zmuszone dzisiaj do podjęcia ważnej decyzji. Może właśnie dzięki temu nieco odetchniecie i nabierzecie otuchy. Uda się wam bowiem pozbyć się niechcianych spraw i ciągnących się nadmiernie zobowiązań. Od razu poczujecie się lepiej. Dobrze jest pamiętać także o potrzebach innych. Teraz rozglądajcie się za Baranem oraz Strzelcem.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki szybko skończą z zadaniami w pracy i zabiorą się za ciekawsze sprawy. Pomyślą o znajomych i ich sympatycznym towarzystwie, ale zamarzy im się także nowa znajomość. Humor was jednak nie opuści przez cały dzień. Najciekawsze chwile spędzicie w towarzystwie Byka oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy od rana są zrzędliwe i wymagające. Współpracownicy będą tym nieco wystraszeni. Nikt nie lubi słuchać wyłącznie krytyki. Nie pozwolicie także na wtrącanie się w wasze sprawy. Zatem dzień będzie dość nerwowy. Czekajcie na spokojniejsze chwile z kimś spod znaku Byka lub Wagi.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom będzie dzisiaj nieswojo, bo ktoś w pracy wytknie im błędy. Tydzień zatem nie zacznie się ciekawie. Na szczęście, to zmusi was do przemyślenia sprawy. Wnioski, do których dojdziecie, okażą się trafione w dziesiątkę. Możecie liczyć dzisiaj na wsparcie Bliźniąt oraz Skorpiona.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj ciekawe spotkanie. Może usłyszą przy tej okazji nową propozycję zawodową. Jednak w końcu szczęście się do was uśmiechnie. Trzymajcie się blisko Byka i Koziorożca. To mogą być wasze szczęśliwe znaki. Widać też, że gwiazdy wam sprzyjają.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj zapracowane. Wszystko, za co się zabierzecie, okaże się sukcesem. Taki dzień rzadko się zdarza. Gwiazdy wam najwyraźniej sprzyjają. Macie dobre relacje z kontrahentami i to wreszcie przyniesie jakiś zysk. Możecie liczyć także na przychylność Wodnika oraz Ryb.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom wszystko się dzisiaj powiedzie. To będzie dzień wyzwań, z którymi nieźle sobie poradzicie. Nie czekajcie, aż inni wam pomogą. Sami zwróćcie się do nich i ustalcie zasady współpracy. Miejcie oczy i uszy otwarte. A na dobre relacje możecie liczyć w przypadku Raków oraz Lwa. To wasze przyjazne znaki na dziś.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są teraz zapracowane, jak nigdy. Muszą od samego rana zabrać się za realizację zadań, bo inaczej trudno im będzie zdążyć na czas ze wszystkim. Nowi klienci okażą się bardzo wymagający. A liczyć możecie dzisiaj tylko na Wodnika.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj głowę w chmurach i marzą o czymś romantycznym. Ale od rana zdarza im się coś całkiem przeciwnego. Macie teraz okazję wyróżnić się na niwie zawodowej, zatem nie przegapcie okazji. Na romantyczne wieczory przyjdzie jeszcze czas. Ale zadzwonić do bliskiej osoby nie zaszkodzi. Trzymajcie się towarzystwa Lwa oraz Strzelca.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom będzie się dzisiaj powodziło. Pieniądze same wpadną im do portfela. Pomyślcie o dodatkowych zadaniach, ale nie przesadzajcie z nadmiarem obowiązków. Pieniądze pieniędzmi, ale trzeba mieć czas także na odpoczynek. Pomocne znaki na dzisiaj to Byk oraz Skorpion. Możecie na nich polegać.

Horoskopy