Horoskop dzienny na wtorek 8 października 2019 roku - Lwy są dzisiaj pewne siebie, Ryby tryskają humorem...

Horoskop dzienny na wtorek 8 października 2019 roku - przed wami pracowity dzień. Na niektórych czekają także nieoczekiwane zdarzenia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzisiaj dotrą do was wieści, które spowodują, że będziecie musieli zmienić swoje plany. Ale nie będzie to takie niemiłe. Dobrą informacją jest to, że dzięki temu rozprawicie się z jedną, dość długo ciągnącą się sprawą. Najlepiej od razu przygotujcie się na niespodzianki. Pomocne okażą się sympatyczne osoby spod znaku Wagi oraz Lwa.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom potrzeba dzisiaj nowych wrażeń. Już są nieco znudzone codzienną rutyną. Chętnie zrobiłyby coś odmiennego. Ale w pracy wymagać będą od nich skupienia i zaangażowania. Zabierzcie się za najbliższe zadania, bo w przeciwnym wypadku popsujecie sobie opinię u przełożonych. A teraz akurat ważne są drobiazgi. Pomocny znak to dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj na etapie wspominania przeszłości, co nie za bardzo sprzyja pracy. Uznają jednak, że to rodzina jest dzisiaj najważniejsza. Nie denerwujcie się jednak za bardzo, gdy usłyszycie kilka słów prawdy. Kłótnie niczego nie rozwiążą. Pomocne znaki, do których możecie się zwrócić, to Rak oraz Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są chętne do zajęcia się nowymi sprawami. Zresztą, przybędzie im tyle zadań, że ani przez chwilę nie będą się nudzić. Może nawet wyruszycie w niedaleką podróż. Tak czy owak, nie zabraknie wam dzisiaj emocji. Ale nie zapomnijcie także o poważniejszych sprawach niż wesołe spędzanie czasu. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj uparte i zdecydowane. Pewnie prą przed siebie, załatwiając jedną sprawę za drugą. Macie dzisiaj dobrą rękę do zakupów. Czeka was także wiele nowych projektów. Bardzo urozmaicony dzień. A sprzyjające znaki to teraz Rak oraz Byk. Trzymajcie się razem.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie mają co narzekać, bo dzień okaże się udany i spotkają wiele sympatycznych osób. Zdarzenia będą miały szczęśliwe zakończenie i nic nie zburzy dzisiaj waszego spokoju. Czas sprzyja także korzystnym zakupom. Przychylne znaki zodiaku to Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom pewne sprawy będą się dzisiaj dłużyć. Nie mają teraz zbyt wiele cierpliwości, zatem muszą uważać, aby nie okazywać niechęci. Nie zawsze rzeczy idą po waszej myśli. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, albo skończy się to nieporozumieniem, a może nawet awanturą. Trzymajcie się rad przychylnej wam Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są otwarte na nowe doświadczenia. Nie boją się nawet zabrać za nieco ryzykowne pomysły. To dobrze wróży na przyszłość. Do odważnych świat należy, a wy macie sporo do wygrania. Dzięki rozmowie z kimś spod znaku Bliźniąt, zyskacie świeże spojrzenie na świat. Pomocny znak zodiaku to także Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj pracowity dzień. Dostaną dodatkowe zadania, co wcale im się nie spodoba. Trochę jednak ponarzekają i zabiorą się do roboty. Macie także nieco spraw rodzinnych na głowie. Ale nie martwcie się na zapas, zawsze możecie liczyć na wsparcie przyjaciół. Pomocne znaki na dzisiaj to Ryby oraz Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj znakomity humor. Jesteście otwarci na nowe propozycje, stąd łatwo was będzie namówić do ryzykownego przedsięwzięcia. Gwiazdy jednak wróżą pewne niepowodzenia, zatem miejcie oczy otwarte i nie dajcie się omamić. Dajcie sobie czas do namysłu. Pomocne znaki zodiaku to Strzelec oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj pełne pomysłów. Nie brakuje im także ambicji. Rozejrzą się wokół siebie i zauważą mnóstwo możliwości rozwoju. Skorzystają ze sposobności, aby zrobić coś nowego i ambitnego. Nie zazdrośćcie jednak nikomu, bo to niczego nie poprawia. Wręcz przeciwnie! A pomocny znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj w dobrym humorze. Tryskają energią i pomysłami. To dzień pełen ciekawych spotkań i rozmów z niekonwencjonalnymi osobami. Usłyszycie wiele pożytecznych uwag. Wykorzystajcie te najcelniejsze. A udane popołudnie spędzicie ze znajomymi. Bierzcie się zatem za umawianie spotkań. Sprzyja wam teraz Strzelec.

Horoskopy