Horoskop dzienny na środę 9 października 2019 roku - Wagi mają świetny dzień, Wodniki staną przed wyborem drogi...

Horoskop dzienny na środę 9 października 2019 roku - pracowity czas, ale także ciekawe spotkania i wyzwania. Takie wydarzenie niesie dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie będą dzisiaj narzekać, bo większość spraw, w których wezmą udział, obróci się na ich korzyść. A w razie kłopotów macie za plecami przyjaciół. Chętnie wam pomogą. Nie zapominajcie tylko o tym, czego tak naprawdę chcecie, co sprawia wam frajdę. A po drodze będzie wam dzisiaj z Bliźniętami.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom dzień szybko minie, nawet się nie obejrzą, jak już będzie wieczór. Możecie liczyć dzisiaj na szczęśliwe zbiegi okoliczności. Może uda wam się coś znaleźć, co wydawało się już zgubione. Praca wymagać będzie od was cierpliwości i oddania. Szukajcie jednak przyjaznych duszy. Na przykład Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj energiczne i aktywne. Wszędzie będzie ich pełno. Szczególnie w pracy wtrącą się w każdy drobiazg. Taki mają dzień! Za to w domu zasiądą na kanapie na cały wieczór i trudno je będzie stamtąd ruszyć. Nawet na umówione spotkanie towarzyskie.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki bardzo się dzisiaj przejmują swoją pracą. Wszystkie zadania zakończą przed terminem, co wzbudzi nieco zazdrości we współpracownikach. Nie zapomnijcie także zajrzeć w swoje notatki, nie przegapcie chociażby czyichś urodzin. Byłoby wam przykro. A za pomocne znaki macie dzisiaj Barana i Strzelca.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czeka fantastyczny dzień. Wiele osób będzie zainteresowana waszym losem i zechce wam pomóc. zakończycie pewne od dawna was męczące sprawy i będziecie mogli zająć się wreszcie kolejnymi. Rozejrzyjcie się za Bykiem i Lwem, to wasze przyjazne znaki na dzisiaj.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj zdekoncentrowane, a to nie wróży dobrze. Uważajcie, aby nie przegapić ważnych znaków. Szukajcie kogoś przyjaznego, kto wyjaśni wam pewne sprawy i pomoże je rozwikłać. Sprzyjają wam teraz Koziorożec oraz Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom przytrafi się dzisiaj wspaniały dzień. Spotkacie niezwykle przyjaznych, uczynnych ludzi, a sprawy układać się będą po waszej myśli. Odwiedzicie także dawno nie widzianych znajomych. To dobra okazja do przegadania całego wieczoru. Jest co wspominać. A przyjazny znak na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są teraz bardzo zadowolone ze swojej pracy i jej wyników. Dzięki nowym zasadom przybędzie im nieco gotówki. Będę mile wspominać niedawne wydarzenia będąc w gronie przyjaciół. Zobaczą też na kogo można tak naprawdę liczyć. Kariera jednak będzie was dzisiaj interesowała najbardziej.

Zobacz wideo

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce czeka dobry dzień. Spotkają się z kimś ważnym i mającym wpływ na ich karierę. Poszukajcie też możliwości poszerzenia waszych kwalifikacji. To będzie się teraz liczyło w pracy. Nie zapomnijcie jednak o życiu osobistym i wolnym czasie dla siebie. Nie samą pracą człowiek żyje.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce muszą teraz skupić się na sobie i swoim życiu osobistym. Najwyższy czas coś z tym zrobić. Poszukajcie okazji do rozwoju, nowych znajomości i ciekawych spotkań. Miejcie więcej czasu dla rodziny. Nie zaszkodzi też zadzwonić do przyjaciół. Czas na zmiany.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dzisiaj gwiazdy radzą wam posłuchać, co mają do powiedzenia inni. Rady mogą okazać się bardzo korzystne i pomocne. Sięgnijcie także nieco dalej wzrokiem i zastanówcie się, gdzie chcecie się znaleźć za jakiś czas. I co musicie zrobić, aby to osiągnąć. Dzisiaj jest czas na pomyślenie i wybór drogi.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj bardzo zatroskane losami innych. Będą chciały pomóc, jak tylko się da. Ich dobre serce nie będzie mogło patrzeć na czyjąś krzywdę i staną w obronie. Taka postawa przysporzy im aplauzu. Ludzie będą was podziwiać. Ktoś powierzy wam też swój sekret. Zatrzymajcie go tylko dla siebie. A sprzyjający znak to dzisiaj Bliźnięta.

Horoskopy