Horoskop dzienny na czwartek 10 października 2019 roku - Baranom marzą się ciepłe kraje,

Horoskop dzienny na czwartek 10 października 2019 roku - nie dajcie się jesiennej aurze i poszukajcie czegoś energetycznego w najbliższym otoczeniu. Powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj zamyślone i nieobecne duchem, mogą zatem nie zauważyć, że ktoś od nich czegoś potrzebuje. Także codzienne obowiązki nie za bardzo im się udadzą. Za to pomarzą o ciepłych krajach i postanowią gdzieś wyruszyć. Sprzyjają im dzisiaj Wodniki oraz Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj przejęte swoimi uczuciami. Będą analizować i zastanawiać się nad przyszłością. Mają w tej chwili nieco spraw na głowie, ale okaże się, że spokojnie sobie z nimi poradzą. Pod warunkiem jednak, że nie będą reagować zbyt gwałtownie, jeżeli coś nie pójdzie po ich myśli. Uszy do góry! Po południu wyraźnie poprawi się wasz humor.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają teraz znakomity czas na rozwiązywanie trudnych i spornych spraw. Gwiazdy im sprzyjają, a pomaga także wrodzony zmysł dyplomacji. Zakończcie zatem niemiłe sprawy i pomyślcie o czymś przyjemniejszym, Jak - na przykład - zaplanowanie weekendowych rozrywek. Pomocny znak na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom radzimy nie zabierać się dzisiaj za trudne sprawy. Zostawcie je na inny dzień. Teraz najważniejsze jest zajęcie się sobą i poprawienie sobie nastroju. Nie możecie tak poddawać się jesiennej aurze. Może zmobilizujecie się i spotkacie ze znajomymi, którzy pomogą wam zwalczyć gorszy nastrój. Poszukajcie wśród swoich przyjaciół. Z pewnością znajdzie się ktoś pełen pozytywnej energii. 

Zobacz wideo

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj świetny nastrój, który nie zepsują im nawet mgły snujące się nad dachami. Tak trzymać! Dobra energia aż będzie z was tryskać. Wasze życie towarzyskie będzie kwitło, chociaż w pracy to nieco przeszkadza. Jeden dzień możecie sobie jednak odpuścić. Sprzyja wam niewątpliwie ktoś spod znaku Byka.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj poważne, zapracowane i nie pozwolą wciągnąć się w żadne plotkowanie. W pracy zatem zaprezentują się z jak najlepszej strony. To będzie udany, chociaż bardzo wymagający dzień. Wieczorem odprężycie się na miłym, niezobowiązującym spotkaniu ze znajomymi. Najlepiej bawić się będziecie z Bykiem.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są zajęte dzisiaj dość błahymi sprawami, pozwolą sobie zatem na odwiedzenie kawiarni i poplotkowanie ze znajomymi. Nic szczególnie pilnego was nie ściga. Zajmijcie się zatem podtrzymywaniem relacji z ludźmi i nie zapomnijcie o bliskiej osobie. Ktoś za wami tęskni.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj zasadnicze i niełatwo je będzie przekonać do innych racji. Nie chcą eksperymentowania, żadnych nowości czy też wyzwań. Potrzebują chwili na uporządkowanie tego, co je otacza, bez pospiechu i poganiania. Ktoś pod znaku Lwa ma dla was dzisiaj ciekawą propozycję.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są teraz pełne szalonych pomysłów. W pracy raczej spodobają się wasze kreatywne rozwiązania, ale musicie je zwięźle zaprezentować szefowi. Potrzebna wam jest jego aprobata. Pamiętajcie, że przychylność macie zapewnioną ze strony Wodnika. Ale musicie się troszkę postarać. Wykażcie się odwagą.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom potrzebny jest teraz spokój i chwila na zastanowienie się nad własnym życiem. A konkretnie - nad stylem życia, które prowadzą. Może potrzebne jest wam nowe podejście do diety i wybranie racjonalnego sposobu żywienia? Nie ulegajcie nadmiernie modzie. Lepiej kierować się sprawdzonymi metodami. Pomocny znak na dzisiaj to dla was Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czują, że potrzebują dzisiaj tzw. świętego spokoju. Odizolują się zatem, na ile mogą, od zgiełku świata. Uważajcie jednak, aby nie zaniedbać tego, co obiecaliście, bo ktoś może poczuć się zapomniany. Rozglądnijcie się także za Panną. To przychylny dla was znak zodiaku. A wieczorem koniecznie skupcie się na najbliższych.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom najlepiej wyjdą dzisiaj sprawy rodzinne. Zawodowe problemy zostaną więc nieco odsunięte na bok. Najbliższa rodzina da wam dzisiaj sporo radości, nawet jeżeli się okaże, że będzie przy tym dużo pracy. Nie zapomnijcie jednak o umówionych spotkaniach poza domem. Jeżeli nie są wam na rękę, możliwie najwcześniej spróbujcie je odwołać. Przyjazny znak to Koziorożec.