Horoskop dzienny na piątek 11 października 2019 roku - Panny pracowicie spędzą dzień, Ryby walczą o swoje...

Horoskop dzienny na piątek 11 października 2019 roku - czas na sprawdzenie, co czeka was w ten jesienny piątek.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj wyrozumiałe i dość otwarte na nowości. Nie oznacza to, że na wszystko się zgodzą, ale też nie będzie je trudno namówić na ciekawsze, niecodzienne pomysły. Może wyprawa na zakupy stanie się także wyzwaniem? Znalezienie niebanalnych rzeczy wcale nie jest takie proste. Ktoś będzie próbował zepsuć wam humor, ale nie dacie się sprowokować.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nadal są senne i niechętnie włączają się w jakieś większe i hałaśliwe przedsięwzięcia. Póki co, mają ochotę na spokojne siedzenie na kanapie z dobrą książką lub filmem na ekranie. Nie przyjmą zatem zaproszenia na wielką imprezę, a potem będą nieco żałować tej decyzji. Sprzyjające znaki zodiaku to Skorpion oraz Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta wykażą się dzisiaj odwagą. Przeczucia was nie zawiodą. Pewne osoby lub sprawy wcale nie są wam przychylne, ani nawet korzystne. Zastanówcie się, czy wierzyć w zapewnienia niektórych osób. Miejcie na względzie także rady, których udzielą wam osoby spod znaku Barana albo Skorpiona. Możecie na tym skorzystać.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj raczej senne i zamyślone. Poranek nie będzie specjalnie emocjonujący, zatem nic nie szkodzi, że macie taki nastrój. Nie zawsze musicie być wulkanem energii. Nie zabierajcie się zatem za sprawy, które wymagają dużego nakładu pracy. Możecie liczyć na pomoc znajomych, ale bez przesady. Nie zrobią za was wszystkiego. Sprzyjające znaki to Panna i Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy dzisiaj, mimo ogromnej pracowitości, będą miały kłopot, żeby zdążyć ze wszystkim, co zaplanowały. Ogrom pracy, szczerze mówiąc, nieco je przerazi. W dodatku przypomną sobie o zaległych obietnicach. nawet pomoc ze strony Panny nic nie pomoże i nie załatwione sprawy będą się nawarstwiać. Nie przesadzajcie zatem z pracą i znajdźcie czas na odpoczynek.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą pracowite, jak zwykle, ale w drugiej połowie dnia ich entuzjazm dla pracy nieco przygaśnie. Zanim jednak oddacie się weekendowym przyjemnościom, odkryjecie błąd, który trzeba będzie szybko naprawiać. Ten korzystny zbieg okoliczności i uchroni was od większych strat w przyszłości. Trzymajcie się blisko osób spod znaku Wagi. To wasi sojusznicy dzisiaj. 

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czeka teraz spokojny dzień, nie muszą się specjalnie martwić o swoje sprawy. Nie rzucajcie się jednak na rzeczy, które nie wyglądają na bezpieczne. Omijacie z daleka ryzykowne sprawy i toksyczne osoby. Poznacie się na nich już na pierwszy rzut oka. Przyjazne dla was znaki to teraz Rak oraz Ryby.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony potrzebują odpoczynku i odcięcia się od różnych toksycznych spraw. Nie dajcie się wciągnąć w żadne konszachty, niejasne sytuacje, ani nie pozwalajcie sobą manipulować. Poczujecie, że nie warto wierzyć osobom, które myślą tylko o swoich interesach. Pomocny znak to dzisiaj Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom dzień upłynie na łagodzeniu sporów i rozwiązywaniu konfliktów. Nie pozwólcie, aby cudze sprawy zdominowały jednak wasz dzień. Nie zgadzajcie się na wygórowane żądania innych. Może nawet uda się zakończyć pewne niemiłe znajomości. Pomocne znaki dzisiaj to Bliźnięta oraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce rano będą nieco podenerwowane. Nic nie pójdzie tak, jakby chciały. Wyjdą na wierzch niedociągnięcia i rzeczy, o których już dawno zapomnieliście. Weźcie się jednak w garść i zabierzcie za porządki. Im wcześniej to zrobicie, tym lepsze osiągnięcie wyniki. Trzymajcie się blisko Panny, która ma dla was wiele sympatii.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom nie za bardzo uda się dzisiaj leniuchować, mimo że chętnie spoczęłyby na laurach. Szczęśliwie, w pracy nic wielkiego nie będzie się działo i będzie można oddać się błogiemu lenistwu. Nie zapominajcie jednak o tym, co obiecaliście znajomym lub rodzinie. Nie zawiedźcie ich. Przychylne są wam teraz Lew oraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są gotowe dzisiaj bronić swojego zdania za wszelką cenę. Nie mogą się zgodzić na narzucanie im cudzej woli, bo nie czują się z tym dobrze. Dopiero po południu będą mogły odetchnąć. Ciekawe spotkanie, na które dostaniecie zaproszenie, okaże się ze wszech miar korzystne. Nie przegapcie zatem okazji. A po swojej stronie macie osoby spod znaku Wagi.

Horoskopy