Horoskop dzienny na poniedziałek 14 października 2019 roku - Ryby w świetnym nastroju, Raki pełne energii...

Horoskop dzienny na poniedziałek 14 października 2019 roku - wykorzystajcie piękną pogodę, aby naładować akumulatory. Dzień będzie udany, chociaż warto wcześniej sprawdzić szczegóły.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj skoncentrowane na swoim wnętrzu. Poważnie podejdą do życia i postanowią przemyśleć kilka spraw. Nie pozwólcie przy tym na to, aby pojawiły się u was jakieś negatywne emocje. Na przykład zazdrość. Najlepiej trzymajcie się blisko przychylnego wam Skorpiona.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czeka dzisiaj sporo spraw, ale i będzie to dzień pełen sukcesów. Pozbędziecie się przy okazji niechcianych zobowiązań i wreszcie odetchniecie z ulgą po tych wszystkich bieganinach. Pomocna okaże się rada jednej starszej osoby. Posłuchajcie też, co mają wam do przekazania Baran lub Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta potrzebują teraz ciszy i spokoju, o co - niestety - nie jest łatwo. Rządzić będą wami emocje, a pewna rzecz, która was spotka, wywoła emocjonalną burzę. Musicie zapanować nad sobą i racjonalnie spojrzeć na wszystko. Stresujący dzień skończy się jednak dobrze. Dzisiaj możecie liczyć na opiekuńczego Raka.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą nieco niespokojne, ale energicznie zabiorą się za pracę. To może wam pomóc. Pokażecie, jak świetnie radzicie sobie z trudnościami. Odważnie stawcie czoło trudnościom. Macie sporo zalet i umiejętności, które czas wykorzystać. Pomocny znak zodiaku to Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są teraz nastawione na innych i chętne do udzielenia pomocy. Ktoś w otoczeniu desperacko potrzebuje wsparcia. Zauważycie to i pospieszycie z pomocą. Trzymajcie się blisko Barana i Wagi. Swoje plany na dzisiaj ułóżcie tak, aby uwzględnić ich propozycje. To pomoże wam uporać się z jedną trudną sytuacją.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom trudno będzie dzisiaj wysiedzieć w pracy. Coś wciąż będzie ich ciągnęło na zewnątrz. Największym wrogiem okaże się... nuda. Nie omijajcie zatem okazji do wyjścia albo do poznania nowych osób. Trzymajcie się blisko Strzelca, który tryska dzisiaj optymizmem.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają w sobie zapas energii, którą wykorzystają do uporania się z obowiązkami zawodowymi. I to niezwykle szybko. Resztę dnia poświęcą na sprawy osobiste, które od dawna zajmują im umysł. Posłuchajcie rady Skorpiona lub Koziorożca i pozbądźcie się niechcianych zobowiązań.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są spokojne i wyrozumiałe, co oznacza, że łatwo uporają się z wyzwaniami dnia, wymagającymi uwagi. Ambitne plany czekają na realizację. Może też zrobić coś wspólnego z Wagą, które ma niezły pomysł. Trzymajcie się blisko przychylnych wam znajomych.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj energetyczne, pomysłowe i chętnie do podjęcia wyzwań. Nie zapomnicie o pewnej sprawie i jej szczegółach. Opanuje was wewnętrzny spokój i chęć racjonalnego działania. Waszym wyznacznikiem będzie dzisiaj opinia, którą usłyszycie od Panny. To ważne dla was spotkanie.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce znajdują się dzisiaj w centrum wydarzeń. Dzięki swoim dyplomatycznym zdolnościom wyjdą obronną ręką z pewnej sprawy, a nawet pomogą innym uporać się z ich problemami. Popołudnie poświęcicie osobie, które ma do was prośbę. Wasz przyjazny na dzisiaj znak zodiaku to Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są cierpliwe, spokojne, otwarte na doświadczenia. Mimo wszystko jednak, będą chwile, gdy zatopią się we wspomnieniach. Poszukajcie sposobu na uporanie się z zadaniami bez zbytniego pospiechu, ale skutecznie. Czeka wam ciekawe spotkanie, zdaje się że z Rybą lub Rakiem. Nie przegapcie okazji na ciekawe znajomości.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są w znakomitym nastroju i chętnie pogawędzą z ciekawymi ludźmi. Nie słuchajcie tylko marudnych osób, aby nie zepsuły wam humoru. Zobaczcie, co świat ma wam do zaoferowania. Najlepsza pora dzisiaj to popołudnie. Wszystko będzie się wam wtedy udawać. Pomocne znaki to Lew oraz Strzelec.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.