Horoskop dzienny na czwartek 17 października 2019 roku - Lwy zajęte są sprawami rodzinnymi, Barany spędzą dzień w romantycznym nastroju...

Horoskop dzienny na czwartek 17 października 2019 roku - nie zawsze praca jest najważniejsza. Niektórzy nie za bardzo przejmą się obowiązkami zawodowymi. Mają inne cele na dziś.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mogą dzisiaj przeżyć zauroczenie, albo nawet może to być początek czegoś większego. Będące w związkach Barany także powinny nieco się postarać. Może zorganizujecie romantyczną kolację? Ale przedtem musicie jednak skupić się na pracy, bo szef uważnie wam się przygląda. Pomocne znaki na dzisiaj to Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie za bardzo przejmą się dzisiaj pracą. Wykorzystają pierwszą lepszą okazję, aby wyrwać się na miasto. Tym bardziej, że mają tam coś do załatwienia. Dzisiaj cieszą was wieści ze świata, nawet jeśli dotyczą najbliższego otoczenia. Macie zapewnione wsparcie osób spod znaku Bliźniąt oraz Ryb.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj nadzwyczaj punktualne, grzeczne i obowiązkowe. To dzień, gdy trzeba się pokazać z jak najlepszej strony. Wasze wysiłki zostaną zauważone i docenione przez otoczenie. Szef nawet was pochwali, co nie zdarza mu się często. Wieczorem powinniście zająć się swoimi sprawami i pójść, choćby do fryzjera. Pomocne znaki to Strzelec oraz Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czeka udany dzień, jeżeli tylko odważnie podejdą do życia. Otoczenie będzie wymagać od was zaangażowania i pomysłów. Nie możecie chować się za plecami innych. Trzeba zabrać się za działanie. Wykorzystajcie rady, które usłyszycie od Skorpiona lub Koziorożca.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj na głowie wiele rodzinnych spraw, które muszą być załatwione. W związku z tym praca zejdzie na boczny tor. Chwilowo nie będziecie w stanie zajmować się kilkoma rzeczami naraz. Trzymajcie się blisko Wodnika oraz Ryby. Mają dla was wiele życzliwości.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj twórcze, a nawet uduchowione. Niektóre odkryją w sobie artystyczne zdolności i będą chciały je rozwijać. Mają także szerokie plany na przyszłość i chcą jak najszybciej wprowadzić je w życie. Do niektórych spraw potrzebować jednak będą nieco cierpliwości. Pomocne znaki to Waga oraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj senne i nieco osłabione. Energii wystarczy im tylko na początek dnia. Potrzebują potem chwili wytchnienia i ładowania akumulatorów. Odpocznijcie zatem, szczególnie że dzień sprzyja lenistwu. Pomogą wam Baran oraz Strzelec. Posłuchajcie, co mają do powiedzenia.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie mają dzisiaj zbyt dużo energii, dlatego nie powinny się forsować w pracy. To byłaby męka. Zróbcie sobie chwilę przerwy. Najlepiej w towarzystwie Byka i Raka. Wieczorem jedno spotkanie przywróci wam optymizm i chęć do działania.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj nastawione na karierę i chcą zarabiać więcej pieniędzy. Zrobią w tym celu kilka ruchów. Nie zabraknie im przy tym pomysłów na przyszłość. Dobrze jest zaplanować niektóre działania z wyprzedzeniem. To ułatwi wam osiągnięcie założonych celów. Pomocne znaki to Bliźnięta oraz Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są otwarte na pomysły innych i chętne do współdziałania. Nie zapomną też o swoich towarzyskich potrzebach. Może wybiorą się do miłej knajpki z przyjaciółmi? Tak czy owak - będziecie się dzisiaj dobrze bawić. Pomocne znaki to Rak oraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj naprawdę sporo pracy. Dodatkowe zlecenia, które im wpadną w pracy, zajmą sporo czasu i energii. Może nawet potrzebować będziecie pomocy. Ktoś spod znaku Raka albo Lwa jest chętny wam pomóc, ale musicie postarać się, aby go odpowiednio zmotywować. Trzeba pamiętać, że prosicie o wsparcie w dość delikatnej sprawie.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby to jednak bardzo pracowite znaki. Od rana uwijać się będą niczym pszczółki. Będziecie przy tym odważni i pomysłowi. Nic was nie zatrzyma, nawet markotne miny niektórych osób. Wygląda na to, że przesadziliście z obowiązkami. Zostawcie sobie chociaż trochę czasu na sprawy osobiste. A sprzyjające znaki na dzisiaj to Rak oraz Panna.

Horoskopy