Horoskop dzienny na piątek 18 października 2019 roku - Byki w romantycznym nastroju, Koziorożce z nowymi zadaniami w pracy...

Horoskop dzienny na piątek 18 października 2019 roku - ładna pogoda sprzyjać będzie dzisiaj pogodnym myślom. Nie przesadzajcie z zamartwianiem się o zdrowie lub pieniądze.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie będą mieć dzisiaj zbyt wiele cierpliwości. Nie zabierajcie się zatem za sprawy, które mogą was nadmiernie zdenerwować. Lepiej przełożyć je na inny dzień, a tymczasem cieszyć się piękną pogodą. Z wyjątkiem jednego zadania, które wymagać będzie waszej obecności. Zadbajcie dzisiaj o wygląd, ponieważ czeka was ważne spotkanie. Trzymajcie się blisko Lwa oraz Strzelca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj w romantycznym nastroju. Rozglądną się zatem za jakimś czułym gestem wobec najbliższych osób. Może dobra kolacja, albo wyjście do jakiegoś miłego miejsca? W każdym razie - bardzo się postarają okazać komuś uczucie. Możecie liczyć też na sympatię osób spod znaku Lwa oraz Wagi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj spokojne, wyważone, a decyzje, które podejmą, okażą się dalekosiężne. Kiedyś docenią dzisiejsze przemyślenia. Pomocne okażą się także osoby spod znaku Byka lub Ryby. Po tym ważnym dla was dniu koniecznie odpocznijcie w zaciszu domowym. Chwile w ciszy bardzo się wam przydadzą.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają dzisiaj ogromną ochotę na zmianę otoczenia. Chętnie wyruszą w podróż, choćby niedaleką. Namówią rodzinę na aktywność, pomyślą o odwiedzinach lub zaproszeniu pewnych dawno nie widzianych osób. Ktoś dostarczy wam nowych wiadomości, które nieco was rozbawią. Pomocne znaki na dzisiaj to Rak oraz Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj trudny czas, ponieważ wzięły na siebie odpowiedzialność za innych. Teraz muszą się z tego wywiązać. Dzisiaj sprzyjać wam będą sprawy finansowe. Pieniądze same będą się was trzymać. To dobrze, dawno już nie mieliście większych przypływów gotówki. Musicie jednak trochę się postarać i współpracować, szczególnie z Bykiem oraz Rybą, które mają dla was ciekawe oferty.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny okażą się dzisiaj przekorne i zrobią coś wbrew utartym schematom. Szalone pomysły okażą się jednak ciekawe i nie takie znowu odjechane. Po niewielkich korektach spokojnie będzie można je zrealizować. Samotnym Pannom gwiazdy wróżą powodzenie. Spotkacie kogoś wyjątkowo sympatycznego. A pomocne znaki na dzisiaj to Baran oraz Bliźnięta.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj zachowawcze. Trudno je będzie zmusić do zrobienia czegoś ryzykownego. Zajęte są rodziną i poważnymi obowiązkami. Powinny znaleźć też czas na zastanowienie się nad pewnym problemem. Przyjdą im do głowy ciekawe idee. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Rak oraz Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie mają co narzekać. Dzień okaże się bardzo udany, a pewien problem nad którym się głowiliście, zostanie rozwiązany. Możecie się dzisiaj czegoś nauczyć, jeżeli tylko będziecie mieć otwartą głowę. Trzymajcie się przyjaznych wam znaków. To teraz Byk oraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zatroszczą się dzisiaj o swoje zdrowie. Nie oznacza to jednak, że powinniście słuchać, co mówi pewna hipochondryczna osoba. Trzymajcie się raczej własnej opinii i intuicji. I nie wpadajcie w paranoję. Najlepiej poradzić się osób spod znaku Byka lub Panny. Mają dla was wiele zrozumienia.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są teraz skoncentrowane na pracy. Kilka trudnych spraw wymagać będzie waszego udziału i współpracy. Możecie jednak liczyć na pomoc ze strony kilku osób, dobrze wam życzących. Trzymajcie się towarzystwa Strzelca oraz Wodnika.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mogą być dzisiaj zaniepokojone stanem swoich finansów. Ale nic się nie zmieni, jeżeli nie staniecie się bardziej oszczędni i rozsądni przy wydawaniu gotówki. Można pomyśleć także o dodatkowych źródłach zarobków. Poszukajcie towarzystwa Barana oraz Strzelca. Być może razem coś wymyślicie.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają przed sobą naprawdę sympatyczny dzień. Nie dość, że w pracy wszystko pójdzie po ich myśli, to jeszcze spędzą udany wieczór. Może to będą spotkania z przyjaciółmi, albo rodzinne wyjście. Nie przesadźcie tylko z gadulstwem, a sprzyjające znaki to teraz Wodnik oraz Byk.

Horoskopy