Horoskop dzienny na niedzielę 20 października 2019 roku - Barany opanują wspomnienia, Ryby mają świetny dzień...

Horoskop dzienny na niedzielę 20 października 2019 roku - niedziela sprzyja rodzinnym spotkaniom i korzystaniu z pięknej jesiennej pogody. Wyjdźcie z domu, aby przeżyć kolorowe chwile.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany zaczną dzisiaj wspominać różne rodzinne wydarzenia. Przypomną sobie, niestety, że coś komuś obiecały, ale nie zrealizowały obietnicy, Muszą się teraz gęsto tłumaczyć. Informacji, którymi ktoś się dzisiaj z wami podzieli, nie rozgłaszajcie wszem i wobec. Ktoś ma do was zaufanie. Przychylne znaki to Byk oraz Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są w optymistycznym nastroju i wesoło spędzą dzień. Okaże się, że wasze działania pomogły komuś, kto potrzebował wsparcia. Dzień sprzyja decyzjom, które związane są z życiem osobistym. Ktoś was dzisiaj odwiedzi, co wprawi was w zdumienie. Sprzyjające znaki to Baran oraz Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj rozleniwione i niechętne do jakiegokolwiek działania. Trudno je będzie wyciągnąć z domu. Ale za to, gdy już wyjdą, ciekawie spędzą czas. Może spotkacie kogoś fascynującego? Ktoś ma na was oko. Trzymajcie się blisko Ryby oraz Raka.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak może się przygotować dzisiaj na niespodzianki, które poprawią mu humor. Wstanie bowiem w nie najlepszym nastroju. Możliwe, że coś też zgubi, albo o czymś zapomni. Dobrze, że jest ktoś, kto mu o tym przypomni. Pewnie będzie to osoba spod przyjaznego dzisiaj znaku Wodnika albo Wagi.

Zobacz wideo

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą chętnie zajmować się dzisiaj rodziną. Załatwią pewną sprawę i poczują satysfakcję z dobrze spełnionego obowiązku. Szczęście wam dzisiaj wyjątkowo sprzyja. Zatem uda się się ciekawie i pożytecznie spędzić czas. Nie przejmujcie się zanadto domowymi rachunkami. Już wkrótce czeka was większy przypływ gotówki. Pomocny znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny udzielać się będą dzisiaj towarzysko. Z ciekawością wysłuchają najnowszych plotek i włączą się w  rozmowy. Może będzie też do zorganizowania jakaś niewielka wyprawa poza miasto? Dzień sprzyja czynnemu odpoczynkowi. Trzymajcie się blisko Bliźniąt oraz Wagi.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi okażą dzisiaj opanowanie i cierpliwość. Będzie wam to potrzebne. Unikajcie ryzyka, skupcie się raczej na najbliższych i na wspólnym spędzeniu czasu. To pomoże wam wrócić w poniedziałek do pracy z większym zapasem energii. Przychylne znaki na dzisiaj to Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony potrzebują dzisiaj potwierdzenia że są kochane i potrzebne. Poszukają zatem okazji do spotkań, aby utwierdzić się w swoich przekonaniach. Wpadniecie przy tym na całkiem ciekawy pomysł. Zobaczycie, jak spodoba się znajomym lub rodzinie. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Waga oraz Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mogą zostać dzisiaj zawalone rodzinnymi obowiązkami. Nie bierzcie jednak na siebie zbyt wiele, w końcu to niedziela i dzień odpoczynku. Lepiej wyjść na spacer i pooddychać świeżym powietrzem niż wpatrywać się w ekran telewizora. Pamiętajcie o danych komuś obietnicach. A sprzyjający znak teraz to Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie mają co narzekać, spędzą ciekawie dzień. Przygody i humor będą im towarzyszyć od rana. Nawiążecie także interesujące znajomości. Może nawet przetrwają dłużej, niż się spodziewacie? Przychylne znaki zodiaku to Waga oraz Wodnik. Zachowajcie dzisiejsze rady w pamięci. Mogą się wam przydać.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki zajmą się dzisiaj domem i rodzinnymi problemami. Jedna rzecz jednak nieco je zaskoczy. Przygotujcie się zatem na dodatkowe wrażenia. A może nawet wydatki. Nie zapomnijcie przy tym, że to niedziela, a więc także czas relaksu. Spotkajcie się z przyjaciółmi, szczególnie z tymi spod znaku Skorpiona i Lwa. Mają dla was ciekawe wieści.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom dobrze się dzisiaj wiedzie. Spędzą czas w sympatycznym otoczeniu i wiele nauczą się od nowo poznanych osób. To będzie owocny dzień dla Ryb z otwartymi umysłami. Ale sporo zależy też od was samych i od tego, na ile się postaracie coś zmienić w swoim życiu. Pomocne znaki zodiaku teraz to Baran i Waga.

Horoskopy