Horoskop dzienny na poniedziałek 21 października 2019 roku - Byki są pełne energii, Raki czeka ważny dzień...

Horoskop dzienny na poniedziałek 21 października 2019 roku - nowy tydzień czas zacząć. Poczytajcie, jakie wyzwania na was czekają dzisiaj.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany zabiorą się za nadrabianie zaległości w pracy. Pojawią się także nowe możliwości zarobku i okazja, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Nie przechwalajcie się tylko zanadto swoimi możliwościami. Nie wszyscy chcą cały czas słuchać o waszych sukcesach. Zachowajcie umiar. Sprzyja wam Rak oraz Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj pewne siebie. Odważnie ruszą do przodu i będą egzekwować swoje prawa. Zrobią porządek z niektórymi zaległymi sprawami. Otoczenie nie ma co liczyć na ich pobłażliwość. Trzymajcie się blisko Bliźniąt, które są teraz dobrze do was nastawione. Nie zapomnijcie też o popołudniowym wypoczynku. Ktoś bardzo chce się z wami zobaczyć.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj podatne na wpływy. Nie zapominajcie jednak o swoich potrzebach i nie podporządkowujcie się czyimś kaprysom. Bądźcie zatem ostrożni i kierujcie się intuicją. Popołudnie sprzyja rozmowom i spotkaniom z przyjaciółmi. Zajrzyjcie do swojej listy w telefonie. Ktoś czeka na wasz odzew. Sprzyjający znak to teraz Strzelec.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają przed sobą dość ważny dzień. Czeka je sporo obowiązków i parę wyzwań, z którymi będą musiały się uporać. Dzięki samozaparciu i cierpliwości wiele spraw, które wydawały się trudne, okaże się do zrealizowania. Słuchajcie swojej intuicji. Wewnętrzny głos będzie waszym najlepszym doradcą. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy postanowią zadbać dzisiaj o swoje pieniądze. Nie pozwólcie, aby ktoś wykorzystał wasze pomysły i skupcie się na realizacji celów. Macie dzisiaj siłę przebicia i znakomite pomysły. Wykorzystajcie sprzyjający czas. Pomocny znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj trochę przewrażliwione na swoim punkcie. Zastanówcie się nad najważniejszymi celami i skupcie się na nich. Nie ma co rozpamiętywać cudzych uwag i złośliwości. Trzymajcie się swoich zasad i nie przesadzajcie z reakcjami. Przychylne znaki zodiaku to Panna i Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zaskoczą wszystkich swoim bezpośrednim zachowaniem. Czekają was niecodzienne wyzwania i będziecie potrzebować kreatywnych rozwiązań. Unikajcie dzisiaj ludzi, którzy chcą was obarczyć nowymi zadaniami. Ktoś będzie próbował zrzucić na was swoje obowiązki. Niespodziewaną wizytę złoży wam ktoś spod znaku Strzelca.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony czeka nerwowy dzień. Odkryjecie niespodziewane informacje lub znajdziecie się w nowych okolicznościach. Czeka was zatem spore wyzwanie. Na szczęście wróci wam humor i chęć do działania. Możecie liczyć też na pomoc kogoś spod znaku Strzelca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce poczują, że to jest ich dzień. Wstaną pełne sił i chęci do pracy. Nieoczekiwanie dostaną też nową propozycję lub spotkają kogoś, kto zaskoczy ich swoimi opowieściami. W każdym razie, nie macie co narzekać dzisiaj na brak inspiracji. Pomocne znaki zodiaku to Waga oraz Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są zmęczone codziennymi obowiązkami. Dzień nie sprzyja owocnej pracy, zatem zróbcie sobie chwilę przerwy i wykorzystajcie ten czas na zaplanowanie najbliższych dni tak, aby uporać się ze wszystkim bez nadmiernego wysiłku. Grunt to przemyślenie przyszłości. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Rak oraz Ryby. Ale nie przesadzajcie ze zwierzeniami.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom ciężko będzie dzisiaj się zdecydować, co jest najważniejsze i od czego zacząć dzień. Skupcie się najpierw na domowych sprawach, a reszta jakoś się ułoży. Trzymajcie się swoich przemyśleń i intuicji, a nie cudzych uwag. Jeżeli będziecie odpowiednio zmotywowani, wszystko się wam uda. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie są dzisiaj skłonne do podejmowania ryzyka. Będziecie skupieni na sobie i swoich emocjach. Ryby o artystycznej duszy mogą liczyć na natchnienie. Może stworzycie coś niecodziennego, co zadziwi otoczenie. Pomocne okażą się osoby spod znaku Byka. Możecie zacząć myśleć też o większych zmianach.

Horoskopy