Horoskop dzienny na wtorek 22 października 2019 roku - Barany dość niespokojne, za to Bliźnięta wyciszone i melancholijne...

Horoskop dzienny na wtorek 22 października 2019 roku - korzystajmy z uroków złotej jesieni i dajmy się ponieść kolorom.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj zaniepokojone stanem swoich finansów. Podejmą decyzję, że czas porozmawiać z szefami o awansie lub podwyżce. Powodzenia w negocjacjach! Pomocy może wam udzielić osoba spod znaku Bliźniąt albo też Ryb. Rozejrzyjcie się za sprzymierzeńcami.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są optymistycznie nastawione do świata, zatem nic niekorzystnego nie może ich dotknąć. Najważniejsze to wierzyć w siebie. Życzliwi wam ludzie chętnie włączą się do wspólnego działania. Bądźcie dzisiaj kreatywni, szefowie to lubią. Sprzyja wam teraz ktoś spod znaku Wodnika. Wykorzystajcie jego zapał.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj wyciszone i szukają okazji do spokoju i medytacji. Żadne wyzwania i nowości nie będą ich dzisiaj pociągać. Chętnie ukryłyby się w jakimś zacisznym miejscu, gdyby nie to, że trzeba iść do pracy. A tam czekają zadania i drobne nieporozumienia ze współpracownikami. Trzymajcie się blisko Lwa oraz Wagi, to wasze przyjazne znaki na dziś.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki polegają dzisiaj głównie na sobie. Wszystko chcą zrobić po swojemu i nie słuchają żadnych rad. Lepiej dzisiaj nie wchodźcie w żadne dyskusje, ponieważ mogą skończyć się awanturą. Wybuchowe Raki niech więc omijają trudne sprawy i przeniosą je na jakiś bardziej dogodny dzień. Nadmiar energii możecie zużyć na przykład w czasie ćwiczeń sportowych. A pomocne znaki na dzisiaj to Wodnik oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy policzą pieniądze i wpadną w lekką paranoję. Nie przesadzajcie jednak z reakcją. Lepiej zużyć energię na poszukiwanie rozwiązań. Weźcie się także za nadrabianie zaległości w pracy lub w domu. Dobrze jest dla lepszej kondycji i humoru wybrać się na dłuższy spacer. Sprzyjające znaki to Byk oraz Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj nieco roztargnione i powinny uważać przy rachunkach, bo łatwo dzisiaj o pomyłkę. Skoncentrujcie się na zadaniach, a nie na wyszukiwaniu dziury w całym. To może zrodzić konflikty w pracy. Nie denerwujcie się, że inni coś robią nie po waszej myśli. Trzymajcie się blisko takich znaków zodiaku jak Rak oraz Skorpion.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi wstaną niestety niewyspane. To nieco zepsuje im dzień, bo będą więcej ziewać niż działać. Nawet picie kawy niewiele pomoże. Potrzebujecie bowiem wypoczynku. Za to dzień sprzyja sprawom finansowym. Zróbcie plany na przyszłość lub zainwestujcie korzystnie pieniądze. Odkryjecie dzisiaj coś interesującego. A pomocne znaki teraz to Rak oraz Skorpion.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą mieć dzisiaj duże serce i chętnie włączą się w jakieś działania niosące pomoc. Nie bierzcie jednak na siebie zbyt wielu obowiązków, aby zdążyć z aktualnymi zadaniami. Nie przesadzajcie z przechwalaniem się, skromność robi większe wrażenie. Sprzyjają wam teraz Lew oraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce chcą rządzić światem i narzucają teraz innym swoje zdanie. Nie zostanie to dobrze przyjęte i chyba musicie zmienić nieco swoje nastawienie. Ale wasze talenty organizacyjne bardzo się teraz przydadzą. Trzymajcie się porad ze strony Raka lub Ryby. Mają dla was sporo sympatii.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce chętnie wybiorą się w niedaleką podróż. Nawet służbowy wyjazd będą sobie cenić. Ważne, aby znaleźć się poza biurową atmosferą. Potrzebują takiej odmiany. Ale takie wypady powodują, że na biurku zaczynają się piętrzyć zaległe sprawy. Koniecznie skupcie się więc na zadaniach. A sprzyjające znaki na dzisiaj to Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są niespokojne i pochłonięte służbowymi sprawami. Są zdecydowane, żeby nadrobić zaległości i nie ścierpią ciągłego przerywania im przez szefa lub współpracowników. Mogą się otwarcie zbuntować i wywołać zamieszanie. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom będzie ciężko usiedzieć dzisiaj na miejscu. Chętnie wybiorą się na miasto pod pretekstem załatwiania różnych spraw. Wciągnie je kolorowa jesień i towarzyskie zobowiązania. Po południu posłuchajcie swojego doświadczenia, a nie gadania ludzi. Sprzyjają wam teraz Byk oraz Waga.

Horoskopy