Horoskop dzienny na środę 23 października 2019 roku - Raki w znakomitym nastroju, Lwy bujają w obłokach...

Horoskop dzienny na środę 23 października 2019 roku - ktoś będzie miał dzisiaj szczęście w miłości. Rozejrzyjcie się uważnie wokół. Może to właśnie wasz czas na szczęście?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany miały ostatnio pracowite dni, zatem teraz zapragną spokoju. Najchętniej zasiadłyby na kanapie i pooglądały dobre filmy, jednak praca wzywa. Coś lub ktoś nie pozwoli wam za długo siedzieć w domu. Trzeba będzie wykrzesać z siebie sporo entuzjazmu. Pomocny znak na dzisiaj to Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj ożywione, towarzyskie i chętne do wysłuchiwania najnowszych plotek. Będą jednak uprzejme i niezbyt złośliwe, zatem nie narobią zbyt wielu szkód. Chociaż jedna osoba może poczuć się urażona waszym niedyskretnym pytaniem. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Lew oraz Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta z determinacją będą próbowały nauczyć kogoś zasad dobrego wychowania. Ktoś jednak nieźle was zdenerwuje, zatem trzymajcie się mocno. W pracy sporo zamieszania, ale bez większych niespodzianek. Szef będzie miał do was prośbę. A sprzyjający znak na dzisiaj to Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj wyluzowane i zajmować je będą głównie sprawy związane z modą, aktualnymi trendami i nowościami. Będą często zatrzymywać się przed sklepowymi witrynami, aby wybrać coś ciekawego dla siebie. Czas sprzyja także sprawom sercowym, może więc wiele zmienić się w waszym życiu. Trzymajcie się blisko kogoś spod znaku Lwa.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą zajęte marzeniami. Bujanie w obłokach nie za bardzo przypadnie do gustu waszym szefom, zatem może dość do nieporozumień. Trzymajcie się blisko przyjaciół, może poprawią wam humor. Niewielki wypad na miasto po południu dobrze wam zrobi. Poprawa humoru gwarantowana. Pomocne znaki to Rak oraz Waga.

Zobacz wideo

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj pomysłowe, twórcze i odważne. Macie szczęście także do gier i loterii, ale i w miłości. Wykorzystajcie dobrze ten czas. Dzisiaj wszystko będzie się wam układać. A przynajmniej większość spraw, za które się zabierzecie. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zabiorą się wreszcie do pracy, a nie będą tylko rozpamiętywać przeszłości. Przed nimi wiele zadań, ponieważ obowiązki nieco się na siebie nałożyły. Trzeba będzie uporać się szybko z zawodowymi wyzwaniami, aby po południu zdążyć załatwić wszystko, co niezbędne i nie może dłużej czekać. Choćby sprawa samochodu. Sprzyjający znak to teraz Baran.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj zdystansowane i nie dadzą się wciągnąć w żadne gry, czy też przepychanki w pracy. Są pełne spokoju i pewności siebie. Nie mają ochoty na większe wyzwania i niechętnie podporządkują się poleceniom szefa. Będą je interesować raczej sprawy sercowe i planowanie randki lub romantycznego wieczoru. Sprzyja wam dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce pozazdroszczą komuś pieniędzy i postanowią także zwiększyć własne zasoby finansowe. Może przypomną sobie o czyichś długach i zażądają zwrotu? W każdym razie myśl o zarobkach nieco je zajmie. Do tego stopnia, że nie zauważą czegoś korzystnego w najbliższym otoczeniu. Pomocny znak na dzisiaj to Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj bardzo przedsiębiorcze i z energią zabiorą się za postawione przed nimi zadania. Liczcie się jednak z dodatkowymi obowiązkami. Ale to nie przeszkodzi wam zainteresować się pewną osobą w najbliższym otoczeniu. Może zbliża się miłość? W każdym razie będziecie zafascynowani. A sprzyjający znak na dzisiaj to Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czeka dzisiaj sukces. Mimo wielu obowiązków uda im się coś zrealizować, co wydawało się niezwykle trudne. Mają też przed sobą miłe spotkanie i prawdopodobnie ta przyjaźń przetrwa dłuższy czas. Sprzyjający znak na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zaskoczą otoczenie swoją ekstrawagancją. Będą kreatywne i zaczną wcielać w życie swoje pomysły. Dobrze jest pomyśleć dzisiaj także o rzeczach praktycznych. Jak na przykład pieniądze. Nie wydawajcie też za wiele na zachcianki. Sprzyjający znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskopy