Horoskop dzienny na czwartek 24 października 2019 roku - Bliźnięta są dziś sentymentalne, Skorpiony czeka czas pełen wrażeń...

Horoskop dzienny na czwartek 24 października 2019 roku - w pracy nie będzie dzisiaj większych niespodzianek. Za to w życiu osobistym zmiany, a niektórych czekają burzliwe chwile.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dla Baranów ważne będzie dzisiaj zdrowie i kondycja. Będą musiały zadbać, aby odpowiednio się ubrać bo łatwo dzisiaj o przeziębienie. Macie przed sobą senny dzień, w dodatku humor nieco gorszy niż zwykle. Porozmawiajcie z kimś przyjacielskim, może uda się jeszcze uratować ten dzień. Sprzyjające znaki to Rak i Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą bardzo zajęte, najprawdopodobniej dostaną nowe obowiązki, które zupełnie je zaleją. Musicie być nieco bardziej asertywni. Możecie liczyć na pomoc ze strony pewnej przyjaznej osoby. Mimo starań jednak nie uda się wam uniknąć błędu, a ktoś wytknie wam lenistwo. Zupełnie niesprawiedliwie. Trzymajcie się blisko Panien oraz Wag.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta ogarnie sentymentalny nastrój. Będą miały ochotę trochę powspominać. To także dobry dzień na rozwijanie znajomości z pewną interesującą osobą. Możecie też mieć dzisiaj spore wydatki finansowe. Trzymajcie się jednak planu i nie przesadzajcie z zakupami. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom uda się dzisiaj zdobyć informacje, które zdecydowanie pomogą im w karierze. Może pomyślicie także o dokształceniu się i zdobyciu nowych umiejętności? Trzymajcie się blisko kogoś spod znaku Bliźniąt lub Wag. Ktoś ma dla was sporo sympatii i znajdzie teraz czas i radę.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą marzycielskie i roztargnione. Zajmą się rzeczami niepraktycznymi i nieco ekscentrycznymi. W miarę upływu dnia jednak ich humor zmieni się na wesołkowaty. Będą sypać żarcikami i anegdotami, aż rozbawią całe otoczenie. Możliwe są także niespodzianki w życiu osobistym. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Waga oraz Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzień może okazać się nieco nerwowy, dlatego zachowajcie spokój i poszukajcie sposobów na odstresowanie się. Trzeba będzie trzymać nerwy na wodzy, aby nie wybuchnąć. To wymagać będzie od was trochę samozaparcia. Ale na szczęście macie sprzymierzeńców. To Skorpion oraz Byk. Trzymajcie się jednak z dala od cudzych kłopotów.

Zobacz wideo

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Możliwe, że dzisiaj coś zgubicie lub będziecie musieli zapłacić mandat. Tak czy owak, czeka was niewielka strata finansowa. Nie przejmiecie się jednak tym tak bardzo. Zajmować was będzie myślenie o przyszłości i zaplanowanie spotkań lub wyjazdów. Trzymajcie się blisko Koziorożca.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie mają co narzekać na brak wrażeń. Czeka je interesujące spotkanie, które zdecyduje o najbliższej przyszłości. Macie jednak w sumie miły dzień, a wasze inwestycje okażą się udane. Sprzyjają wam teraz Panna oraz Ryby. Możecie liczyć na ich wsparcie w pewnej sprawie.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom zaleca się dzisiaj ostrożność. Uważajcie na to, co mówicie, aby nie wpaść w tarapaty. Ktoś będzie chciał wykorzystać wasze zwierzenia dla swoich celów. Po południu zajmijcie się czymś ważnym i nie cierpiącym zwłoki. To będzie prestiżowa sprawa. A za przyjaznymi osobami rozglądajcie się wśród Baranów oraz Wag.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka udany dzień. Będziecie aktywni i chętni do udzielania innym wsparcia i będziecie się przy tym dobrze bawić. Nowe znajomości przypadną wam do gustu. Czeka was sporo ciekawych zajęć. A pomocne znaki na teraz to Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą zainteresowane teraz stanem swojego zdrowia. Nie mają co się zamartwiać, ale jakieś zajęcia rekreacyjne lub sportowe z pewnością przyniosą korzyści. Nie dajcie się omamić jakiejś kolejnej diecie. Lepiej iść na bardziej intensywny spacer. Trzymajcie się blisko takich znaków jak Rak oraz Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą mieć sympatyczny dzień. Właściwie wszystkie zaplanowane na dziś działania pójdą do przodu, a w sprawach osobistych coś się właśnie wyjaśni. I to na waszą korzyść. Postanowicie w związku z tym zafundować sobie nieco luksusu. Tak trzymać! A sprzyjające znaki to teraz Bliźnięta oraz Strzelec.

Horoskopy