Horoskop dzienny na piątek 25 października 2019 roku - Wagi marzą o dalekich podróżach, Wodniki zajmą się uczuciami...

Horoskop dzienny na piątek 25 października 2019 roku - czas na przemyślenie swoich uczuć i zadbanie o relacje z otoczeniem. Niektórym sprzyja dzisiaj szczęście w miłości, zatem rozejrzyjcie się uważnie wokół.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj obrażalskie i trudne przez to we współpracy. Możliwe są pewne zawirowania w pracy lub w domu. Spróbujcie mimo wszystko uratować ten dzień. Może wyjście z domu na spacer, wypad do kina lub spotkanie w knajpce nieco was rozchmurzy. Odpocznijcie i nie bierzcie na siebie zbyt wielu obowiązków. Sprzyjający znak to teraz Lew oraz Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki naprawdę się dzisiaj wyluzują. Będą wesołe, rozluźnione, pełne pomysłów i pozytywnej energii. Takimi lubi was świat. W dodatku macie szansę poznania kogoś ciekawego, a ta znajomość nie musi szybko się skończyć. Dobrze jest też poplotkować nieco przy lunchu. Ktoś miły zaprosi was do dobrej restauracji Bawcie się dobrze! Szukajcie towarzystwa Byka i Koziorożca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj sentymentalne i łatwo poddają się wzruszeniom. W takim dniu lepiej nie podejmować większych decyzji, a już na pewno nie finansowych. Trzymajcie się z daleka od wszelkich promocji, aby nie ulec pokusie. Lepiej zająć się dzisiaj czymś niezobowiązującym. Chociażby swoim hobby. Pomocne znaki teraz to Rak oraz Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki ponownie zajmą się dawno porzuconymi projektami i tym razem dokończą wszystko jak należy. Nie przejmujcie się krytyką ze strony pewnej osoby, która prawdopodobnie kieruje się zazdrością. Łatwo was będzie dzisiaj zdenerwować, zatem trzymajcie emocje na wodzy. W razie kłopotów trzymajcie się blisko pomocnych osób spod znaku Bliźniąt oraz Strzelców.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą miały mnóstwa spraw do omówienia z najbliższymi lub z przyjaciółmi. Czeka je sporo dobrych wiadomości i udany początek weekendu. Trzymajcie się ustalonych wcześniej planów, aby nie zdenerwować kogoś, kto na was liczy. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk oraz Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny okażą się dzisiaj oszczędne i przewidujące. Nie dadzą się ponieść reklamie i unikną nadmiernych wydatków. W pracy poszukają okazji do wykazania się, a nawet do awansu. Warto być w tej sprawie aktywnym. Nie zapomnijcie o uśmiechu, bo pomaga w relacjach z otoczeniem. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi marzą dzisiaj o dalekich podróżach i będą rozglądać się za towarzystwem na wyprawę. Dobrze jest też poszukać najlepszych ofert z wyprzedzeniem. Dzień sprzyja realizacji marzeń, także tych związanych z uczuciami. Trzymajcie się blisko Barana oraz Wodnika.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj w samym środku zawodowych spraw. Ale nie mają się co przejmować. Wszystko pójdzie po ich myśli. Nie zaniedbujcie jednak relacji ze współpracownikami. Wtedy okażą się pomocni, gdy będą czuć waszą sympatię. Trzymajcie się towarzystwa Bliźniąt i Koziorożców. Unikajcie plotek i osób, które chcą was wciągnąć w jakąś awanturę.

Zobacz wideo

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj nieustępliwe. Nie należy wchodzić wam teraz w drogę, bo jesteście bezlitośni. W niektórych przypadkach taka postawa jest pomocna. Na przykład, gdy trzeba rozprawić się z kimś toksycznym, kto zatruwa otoczenie. Pamiętajcie, że teraz Lwy oraz Wagi są po waszej stronie.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj zaangażowane w negocjacje i umowy. Zrobią jednak dobre wrażenie na rozmówcach, okazując cały swój urok osobisty i talent dyplomatyczny. Szczęście wam dzisiaj sprzyja. Wykorzystajcie ten moment dobrze. Nie tylko w sprawach zawodowych, ale i osobistych. Trzymajcie się w pobliżu osoby spod znaku Raka.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom dzień upłynie na sprawach uczuciowych. Będziecie analizować swój związek lub szukać towarzystwa kogoś, kto jest bliski waszemu sercu. Nie bądźcie jednak zbyt pochłonięci sobą i okażcie wielkoduszność. A sprzyjający znak zodiaku to Baran. Warto dzisiaj być blisko niego.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą zajmować się dzisiaj swoim budżetem. Zaplanują większe wydatki i pomyślą, jak by tutaj zwiększyć swoje dochody. Za to potem zajmą się sprawami osobistymi i chętnie spędzą wieczór w towarzystwie przyjaciół. Sprzyjające znaki to Rak oraz Waga. Ktoś z nich będzie miał dla was interesującą, poufną wiadomość.

Horoskopy