Horoskop dzienny na sobotę 26 października 2019 roku - Ryby otwarte na nowe doświadczenia, Raki planują weekendowy wypad...

Horoskop dzienny na sobotę 26 października 2019 roku - przed wami sobota, zatem dzień odpoczynku. Warto spędzić czas na świeżym powietrzu. Ruszajcie na spacery i wycieczki.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

No cóż, nie zabraknie wam dzisiaj obowiązków. Ale nie wpadajcie w panikę, dzięki dobrej organizacji pracy macie szansę na sukces. Trzeba tylko zachować zimną krew. Wiemy, że to nie jest łatwe, ale trzeba próbować. W końcu wszystko się uda i zaimponujecie wszystkim. Zadbajcie też o swoje zdrowie. A przyjazne znaki zodiaku to Bliźnięta i Lwy.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie mają co narzekać na brak emocji. To naprawdę emocjonujący dzień i przyniesie wam sporo zmian. Trzymajcie się tego, co podpowiadają wam uczucia. Dotrą do was ciekawe wiadomości. Będziecie musieli podjąć wreszcie jakieś działania. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Koziorożec i Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta dzisiejszy dzień chętnie spędzą w domu. Będą zainteresowane tym, co porabia rodzina i włączą się we wspólne zabawy. Ktoś będzie tym zachwycony. Udzielicie także pewnej osobie kilku rad, które mają pomóc jej w uporaniu się z trudnościami. Wasze przyjazne znaki zodiaku to teraz Wodnik oraz Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj planować wyjazd lub inne weekendowe atrakcje. Odezwijcie się koniecznie do jednego ze znajomych, któremu już dawno obiecaliście pomoc. Macie dzisiaj okazję pokazać, że wam na nim zależy. Możliwe są dzisiaj także niespodziewane wizyty. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Waga.

Zobacz wideo

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy niespodziewanie zadumają się nad swoją karierą. Będą analizować dobre i złe strony obranej ścieżki kariery. Dopiero popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi zmieni nieco ich tok myślenia. Wyluzujcie się i zostawcie sprawy zawodowe na poniedziałek. Dzisiaj jest czas relaksu. Szczególnie miło spędzicie czas w towarzystwie Wagi oraz Strzelca.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czeka całkiem udany dzień. Zabiorą się za porządkowanie spraw uczuciowych. Single znajdą szansę na udany związek. Muszą tylko wykazać się otwartością. Natomiast Panny w stałych związkach będą starać się podtrzymywać gorące uczucie. Tak czy owak dzień sprzyja sprawom sercowym. Sprzyjające znaki to teraz Rak oraz Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi wstaną trochę niewyspane i dość nerwowe. Potem jednak zmieni się im nastrój i pogrążą się w marzeniach. Zajmijcie się czymś spokojnym, aby nie zepsuć dnia. Warto przypomnieć sobie o swoim hobby i znaleźć czas na relaksujące zajęcia. Poszukajcie też towarzystwa Koziorożca i Wodnika.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dotrą do was dobre wiadomości, które zdecydowanie poprawią wam humor. Będzie się sporo działo, ale sprawi wam to przyjemność. To dobry dzień na wyjazd lub daleki spacer, który rozrusza nieco wasz organizm. Trzeba zacząć dbać o kondycję. Trzymajcie się blisko kogoś spod znaku Raka oraz Wagi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce muszą dzisiaj zawalczyć o swoje sprawy. Jeżeli chcecie osiągnąć swoje cele, musicie być zdecydowani i odważni. Trzymajcie się zatem mocno i korzystajcie z pomocy Wodnika i Ryby. Nie poddawajcie się za wcześnie. Na koniec dnia zajmijcie się jednak osobistymi sprawami. Ktoś liczy na was dzisiaj.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka naprawdę udany dzień. Ważne sprawy same się niejako rozwiążą i nie będziecie musieli specjalnie się wysilać. Wasza energia udzieli się też innym. W miłości sprzyja wam szczęście, warto zatem  rozejrzeć się uważnie wokół. Macie teraz przyjazne sobie osoby spod znaku Wodnika oraz Ryb.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik jest teraz tajemniczy i nie chce nikomu zdradzić swoich uczuć. Humor poprawi im się dopiero po południu, pod warunkiem, że zapomną o zazdrości. Posłuchajcie, co ma do powiedzenia ktoś wam bliski. Ma sporo racji. Pomocne znaki zodiaku to teraz Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj otwarte na nowe doświadczenia i niezwykle towarzyskie. Dzięki temu poznają interesujące osoby, które wniosą w ich życie odrobinę szaleństwa. Bardzo im tego ostatnio brakowało. Nie przejmujcie się przy tym uwagami pewnych znajomych, którzy są bardzo tradycyjni. To nie wasze klimaty. A pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Skorpion.

Horoskopy