Horoskop dzienny na niedzielę 27 października 2019 roku - Baranom wraca dobry humor, Ryby będą się dobrze bawić...

Horoskop dzienny na niedzielę 27 października 2019 roku - korzystajcie z ostatnich słonecznych dni tej jesieni. Długie spacery dobrze wam zrobią.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom wróci dobry humor. Od rana będą całe w skowronkach. Dzień sprzyja aktywności, sportom lub wycieczkom. Wykorzystajcie ostatnie słoneczne dni tej jesieni. Zabierzcie się za swoją kondycję. Zainspirują was przyjaciele, którzy mają sporo pomysłów. Trzymajcie się blisko Koziorożca i Wodnika.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki potrzebują dzisiaj troski ze strony rodziny lub przyjaciół. Ogarnie was nastrój niepewności, czemu sprzyjać będą jesienne mgły. Trzymajcie się jednak swoich planów i nie pozwólcie, aby zmienne nastroje wzięły górę. Sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Panna oraz Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom dzień upłynie na spotkaniach, rozmowach i planowaniu przygód. Tak, teraz zapragniecie jakiejś odmiany. Co prawda jesień nie sprzyja urlopom, ale weekendowe wypady można organizować do woli. Trzymajcie się razem z osobami spod znaku Barana i Wodnika. Teraz uda wam się wiele osiągnąć.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają dzisiaj spokój, pełen luz i zero stresów. Oby więcej takich dni. Codzienne obowiązki zostaną zredukowane do minimum. Czas na zainteresowanie się swoją kondycją, drogie Raki. Warto wybrać się na naprawdę długi spacer. Sprzyjające znaki zodiaku to Lew oraz Skorpion.

Zobacz wideo

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj masę energii i optymizmu. Mogą liczyć także na dowody sympatii ze strony znajomych z którymi lubią spędzać czas. Będziecie się dobrze bawić. Niektórzy poświęcą dzisiejszy dzień na załatwianie spraw rodzinnych. Pomocne znaki zodiaku to teraz Waga oraz Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj wyczulone na wspomnienia i uczucia. Zamyślone spędzą cały poranek na kontemplowaniu krajobrazu. W czasie podróży zamyślą się na zmiennością losu. Połowa dnia upłynie im jednak na planowaniu różnych zadań na najbliższe dni. Trzeba będzie znaleźć czas na unormowanie pewnych urzędowych spraw. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi w dobrym humorze. Będą opowiadać dowcipy i rozśmieszać towarzystwo. Może także zajmą się organizowaniem pomocy dla pewnej potrzebującej osoby. Nie rozsiewajcie jednak plotek, bo to może kogoś urazić. A sprzyjające znaki zodiaku to Rak oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj dość drażliwie i trudno je będzie zadowolić. Wszelkie negocjacje spalą na panewce. Może nawet dość do awantury, zatem uważajcie na to, co mówicie i robicie. Trochę dyplomacji i wszystko rozejdzie się po kościach. Sprzyjające znaki zodiaku to Koziorożec i Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą tak energiczne i aktywne, że nawet nie zauważą trudności, tylko szybko przejdą nad nimi do porządku dziennego. Całkiem udany dzień z przyjaciółmi. Kilka spraw pomyślnie się rozwinie. Macie teraz po swojej stronie Lwy oraz Wagi. Wykorzystajcie te okazję.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce okażą się dzisiaj spokojne i wyważone. Bez stresów podejmą się różnych zadań i wreszcie nikt nie będzie je poganiał. Zaufajcie intuicji i nie pozwólcie zwieść się na manowce. Wieczorne spotkanie okaże się bardzo udane. Trzymajcie się blisko Barana oraz Panny.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Trudno będzie dzisiaj za wami nadążyć. Będziecie snuć fantastyczne plany i zapragniecie szybko je zrealizować. Dzień okaże się ze wszech miar udany. Wywrzecie dobre wrażenie na kimś nowo poznanym. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Koziorożec oraz Wodnik.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Będziecie się dzisiaj dobrze bawić, chociaż kilka obowiązków czeka. Nie zapomnijcie, że obiecaliście komuś pomoc lub spotkanie. Będziecie w samym centrum burzliwych dyskusji. Oby zakończyły się rozwiązaniem po waszej myśli. Posiłkujcie się osobami spod znaku Koziorożca i Wodnika, z pewnością są wam przychylne.

Horoskopy