Horoskop dzienny na poniedziałek 28 października 2019 roku - Panny czeka udany dzień, Rybom wszystko będzie się dzisiaj układać...

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 października 2019 roku - dłuższe jesienne wieczory sprzyjają spotkaniom w rodzinnym gronie. Czeka was w tym tygodniu wiele miłych chwil.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj masę obowiązków i właściwie nawet nie wiedzą od czego by tu zacząć. Rozpaczliwie będą rozglądać się za kimś do pomocy. Trzeba będzie podzielić się zadaniami, inaczej nie wywiążecie się z obowiązków. Obiecajcie jednak, że na przyszłość będziecie bardziej rozsądni. Więcej oddechu czeka was dopiero pod wieczór. Szukajcie towarzystwa Panny i Wodnika.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czeka naprawdę miły dzień. Wyjaśnią się różne nieporozumienia, a dobre wiadomości od rodziny postawią was na nogi. Szczęśliwe zbiegi okoliczności będą się mnożyć, a wy z sukcesem zakończycie wszystkie bieżące sprawy. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Rak oraz Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj zamyślone i mało skoncentrowane na pracy. Spróbujcie jednak nie myśleć za dużo o banialukach, lecz wykorzystajcie wolny czas na rozwinięcie swoich pasji. Niektórzy z was spędzą zbyt dużo czasu na zakupach i zapomną o poważnych sprawach. Trzymajcie się w pobliżu Byka oraz Panny.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj uprzejme dla wszystkich. Dawno już nie były takie spolegliwe. Będzie się można z nimi dość łatwo dogadać, jeśli tylko sprawy nie będą dotyczyć pieniędzy. Wieczorem czeka was miła niespodzianka. Pomocne znaki to Lew oraz Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj ostrożne i niełatwo będzie je namówić na jakieś ryzykowniejsze pomysły. Macie też dzisiaj dobry dzień na różne nowe przedsięwzięcia. Dotrą bowiem do was nieoczekiwane wiadomości, które zmienią wasze wyobrażenia o wielu sprawach. Trzymajcie się w pobliżu przyjaznego Raka oraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą miały naprawdę sympatyczny dzień. Nie będą narzekać ani na brak gotówki, ani na brak towarzystwa albo pomysłów na spędzenie czasu. Bądźcie teraz cierpliwi, a wiele spraw zakończy się szczęśliwie. Trzymajcie się blisko Skorpionów oraz Koziorożca.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czeka dobry dzień. Wiele spraw ruszy do przodu i będzie można powiedzieć, że są już za wami. Trzymajcie się blisko osób, które są spod znaku Barana albo Ryb. Razem uda wam się zrealizować plany, które wzbudzą spore zainteresowanie.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony powinny zacząć inwestować w siebie. Może warto rozejrzeć się za nowymi możliwościami? Czas na porządną naukę języka. Zaplanujcie kilka większych wydatków. Okażą się niestety, niezbędne. Pomocne znaki zodiaku to będą teraz Lew oraz Ryby.

Zobacz wideo

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce na wydarzenia będą dzisiaj reagować bardzo emocjonalnie. Niestety, ogarnie je nawet zazdrość, co nie przysporzy im sympatii. Zastanówcie się, czy warto aż tak się denerwować. Nie macie przecież większych powodów. Warto się spytać o radę Byka lub Rybę.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są przedsiębiorcze i odważne. Dzisiaj zabiorą się za poważne zadania, które mogą mieć wpływ na wiele spraw w ich życiu. Będziecie też wyczuleni na niesprawiedliwość i staniecie w czyjejś obronie. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Wodniki.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają przed sobą udane wydarzenie rodzinne, które da im wiele radości. Będą naprawdę zadowolone ze spotkania. Miło spędzą czas przy stole, dowiedzą się przy okazji rzeczy, o których nie miały pojęcia. To zmieni nieco ich perspektywę. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby czeka bardzo udany dzień. Zdobędziecie nowe informacje, które pomogą wam załatwić pewną sprawę, która nie dawała wam spokoju. Powodzenie gwarantowane. To także dzień, w którym samotne Ryby mogą spotkać swoją drugą połowę. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Panna oraz Lew.

Horoskopy