Horoskop dzienny na wtorek 29 października 2019 roku - Strzelce w zmiennym nastroju, Raki mają sporo szczęścia...

Horoskop dzienny na wtorek 29 października 2019 roku - niektórych czekają trudne decyzje do podjęcia. Zmiany nadchodzą szybkimi krokami. Sprawdźcie, co was czeka w najbliższym czasie.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom dzień upłynie spokojnie, bez większych emocji. Postanowią zadbać o siebie i swoje zdrowie oraz o kondycję i zainteresują się ofertami różnych klubów. Może coś wam przypadnie do gustu? To dobra chwila, aby wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi poćwiczyć albo popływać w basenie, o ile to możliwe. Trzymajcie się blisko Bliźniaków. Mają dla was ciekawe informacje.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nadal mają dobrą passę. Najważniejsze jednak są dla nich sprawy uczuć i dlatego postanowią się zaangażować w pewną sprawę. Nie powinniście jednak nalegać, aby wszystko co mówicie, było od razu brane pod uwagę. Ktoś tam też ma swoje zdanie i woli działać po swojemu. Trzymajcie się blisko Strzelca, który ma dla was sporo sympatii.

Zobacz wideo

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą nieco niespokojne i niechętnie zabiorą się za domowe sprawy. Będą najpierw chciały wszystko przemyśleć. Dobrze jest też wcześnie sprawdzić szczegóły, do których możecie mieć dostęp. To pomoże wam uporać się z jednym zadaniem. Sprzyjający znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom nie zabraknie dzisiaj szczęścia. Mogą liczyć na pomyślne zbiegi okoliczności. Czeka je sporo udanych inwestycji. To sympatyczny dzień także dla ich rodziny, która znajdzie się blisko Raka. Miejcie zatem otwarte serca i umysły. Sprzyjają wam teraz Bliźnięta.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są pochłonięte rozmyślaniem o swojej sytuacji materialnej. Nie będą to wesołe myśli. Zaczniecie szukać dodatkowych źródeł dochodu i postanowicie oszczędzać. I to bez taryfy ulgowej. Zostawicie sobie tylko małe przyjemności. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są teraz w przededniu ważnej decyzji. Muszą wziąć się za sprawy, które dotyczyć będą niedalekiej przyszłości. Nie mają co odwlekać decyzji. Dowiedzcie się jednak przedtem, jak wyglądają szczegóły. Zazwyczaj to one później decydują o sukcesie lub porażce. Wasz przyjazny znak na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi muszą dzisiaj uważać, bo grożą im nieporozumienia. Macie teraz czas, gdy rozstrzygają się pewne sprawy. Ale trzeba je dopilnować, aby nie zepsuły całości. Najważniejsze bowiem są szczegóły. Trzymajcie się blisko Panny. Ma teraz czas, aby was wspierać. Poza tym wiele rozwiązań podpowie wam intuicja.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie będą miały teraz głowy do szczegółów. Zajmą się sprawami, które okażą się rewolucją w ich życiu. Dzień sprzyjać będzie także dyskusjom i omawianiu spornych spraw. Poszukajcie okazji, aby wyjaśnić nieporozumienia. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj w zmiennym nastroju, raz wesołe, a raz podenerwowane i smutne. Nic dziwnego, że niewiele spraw uda im się załatwić. Mają ponadto niewiele do powiedzenia na temat swoich priorytetów. Nie służą dzisiaj przykładem dla innych. A pomocny znak na dzisiaj to Rak. Zwróćcie się do niego po radę.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka udany dzień. Wizyty lub spotkania na mieście okażą się udane, a przy okazji w waszym życiu pojawią się całkiem sympatyczne osoby. Nie wydawajcie za dużo pieniędzy na zakupach. Trzymajcie się blisko pomocnego Lwa.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom nic nie zepsuje dzisiaj dobrego humoru. Nawet niezdecydowany, marudny charakter pewnej osoby, która będzie chciała narzucić wam swój nastrój. Lepiej wybierzcie się na dłuższy spacer, a nie dyskutujcie z malkontentami. Pomocny znak zodiaku to Byk. Trzymajcie się go blisko.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają przed sobą ciekawy dzień. Czekają was kluczowe decyzje, a w dodatku pojawią się nowe okoliczności, które zmienią nieco wasze nastawienie. To czas naprawiania błędów i znajdowania rozsądnych rozwiązań. Korzystajcie też z zaproszeń od pewnej osoby. Będzie wam miło w jej towarzystwie.

Horoskopy