Horoskop dzienny na piątek 31 października 2019 roku - Barany organizują wyjazd, Bliźnięta zajęte sprawami rodzinnymi...

Horoskop dzienny na piątek 31 października 2019 roku - przed wami chwile zadumy i zastanowienia się nad przeszłością.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj za zadanie zaplanować podróż i załatwić kilka spraw, związanych z wyjazdem. Może także przy okazji zdobędziecie informacje, które ułatwią wam karierę? Słuchajcie uważnie tego, co ma wam do powiedzenia ktoś spod znaku Bliźniąt lub Wagi. Nie przejmujcie się jednak nadmiernie drobiazgami, ale starajcie się spojrzeć na wszystko z szerszej perspektywy.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj wyjątkowo marudne, a nawet smutne. Ogarnie je nostalgia za dawnymi czasami. Warto rozejrzeć się zatem za jakimiś weselszymi znajomymi, którzy pomogą wam wyjść z tego nastroju. Może nieduże spotkanie z przyjaciółmi przyniesie wam otuchę. Trzymajcie się blisko Wagi oraz Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 22 czerwca)

Bliźnięta będą mieć dzisiaj w miarę udany dzień, mimo nawału obowiązków. Do popołudnia z wszystkim się już uporacie i rozpoczniecie przygotowania do spotkania w gronie rodzinnym. Trzymajcie się swoich planów i nie zapominajcie o zadzwonieniu do kilku osób, które dawno was nie widziały. Pomocne znaki na dzisiaj to Panny oraz Strzelce.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mogą dzisiaj sporo stracić, jeżeli nie będą uważne. Czujność jest dzisiaj jak najbardziej na miejscu. Dopiero po południu możecie się nieco odprężyć i zastanowić nad kilkoma sprawami bez pośpiechu. Unikajcie jednak zbędnych dyskusji, szczególnie tych o polityce. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Waga oraz Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czeka bardzo udany dzień. Mają okazję spotkać dzisiaj wyjątkowo sympatyczne i przyjacielskie osoby, które mogą im dużo dać z siebie. Usłyszą od nich inspirującą historię, dzięki której trochę zrozumieją postępowanie jednej osoby. Może nawet otworzą się przed wami nowe horyzonty. Pomocne znaki zodiaku to Panna oraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj sentymentalne i łatwo je będzie wzruszyć. Pewna historia sprawi, że popłyną wam łzy z oczu. Trzymajcie się blisko rodziny lub przyjaciół, aby nie popaść w zły nastrój. Sprzyjają wam dzisiaj Bliźnięta oraz Byk. Może warto poszukać u nich rady.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj bardzo aktywne i chętne do spotkań. Zabiorą się za przygotowania do święta z całym zaangażowaniem. Przy okazji zaproszą do siebie parę osób, z którymi dawno się nie widziały. Przypomną sobie także jedno wzruszające wydarzenie, co wprawi je w nostalgiczny nastrój. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Bliźnięta.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą zainteresowane wprowadzeniem nowości do swojego życia. Może zmienią swoje zwyczaje i styl życia na bardziej aktywny? Dzięki popołudniowemu spacerowi będziecie znacznie weselsi. Zauważycie, że nie tylko praca jest ważna. Sprzyjające znaki zodiaku to na dzisiaj Rak oraz Strzelec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dzień może okazać się stresujący, dlatego uzbrójcie się w cierpliwość, a nie skupiajcie na drobiazgach. Najlepiej trzymajcie się z daleka od cudzych spraw. Po co uczestniczyć w czymś, co nie ma nic wspólnego z waszymi priorytetami. Pomocne znaki zodiaku natomiast to na dzisiaj Skorpion oraz Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie są teraz zbyt towarzyskie ani wesołe. Okażą się przeczulone na swoim punkcie, zdenerwują i obrażą. Niełatwo im będzie dzisiaj jeżeli nie zbiorą się w sobie i nie zapomną o urazach. Może dłuższy spacer pozwoli wam odzyskać właściwą perspektywę. Trzymajcie się blisko Raka oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki okażą się dzisiaj pracowite i cały dzień będą zajęte, a to pracą, a to sprzątaniem w domu. Zabraknie wam czasu na odpoczynek i pomyślenie o sobie lub o przeszłości. A poza tym, nie wszystkim spodoba się wasza bieganina. Ktoś spod znaku Byka lub Wagi ma dla was sporo sympatii, ale dajcie mu okazję do jej okazania.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj ostrożne i zachowawcze. To dobrze, bo okoliczności sprzyjają zastanowieniu się i zatrzymaniu na chwilę w miejscu. Nie podejmujcie też pochopnych decyzji, to nie ten czas. Ktoś z przyjaciół przypomni wam o ważnych sprawach. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Baran oraz Waga.

Horoskopy