Horoskop dzienny na piątek 1 listopada 2019 roku - Raki w nostalgicznym nastroju, Strzelce rozwiążą rodzinny problem...

Horoskop dzienny na piątek 1 listopada 2019 roku - dla wiekszości z was to dzień zadumy i nostalgii za minionymi czasami. A czasem trzeba przemyśleć kilka spraw.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie mają dzisiaj łatwo. Będą musiały spędzić cały dzień organizując różne rodzinne spotkania. Będą też próbować wyciągnąć kogoś na dłuższy spacer. Potrzebują bowiem chwili na świeżym powietrzu. Warto dzisiaj rozejrzeć się osobami spod znaku Bliźniąt lub Wodnika. To wasze przyjazne znaki.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj raczej nieufne. Nie będzie łatwo was przekonać do czegoś nowego. Miejcie na względzie jednak, że ktoś ma wobec was dobre zamiary i chce wam pomóc. Nie odrzucajcie z góry jego sugestii. To pomoże wam zakończyć pewną zaległą sprawę. Pomocny znak zodiaku to Ryby. Rozejrzyjcie się zatem za przyjaznymi osobami.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj szybkie i zdecydowane. Jeżeli macie jakieś decyzje do podjęcia, nie obawiajcie się i śmiało kontynuujcie działania. To może oznaczać dla was przełom. Nadmiar energii wyładujcie raczej w działaniu niż w gadaniu. Trzymajcie się blisko Byka i Lwa, to wasze pomocne znaki na dzisiaj.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj zamyślone, nostalgiczne, zatopione we wspomnieniach. Nie przejmujcie się opiniami innych, tylko spędzajcie czas, tak jak chcecie. Wasze decyzje to wasza sprawa i nie pozwólcie, aby inni zanadto się wtrącali w wasze sprawy. Pomocne znaki zodiaku to teraz Lew oraz Skorpion.

Zobacz wideo

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj robić wrażenie na ludziach. Wreszcie mają okazję pokazać, na co je stać. Niektóre osoby z otoczenia nie będą jednak zadowolone z ich inicjatyw i okażą to na wiele sposobów. Nie obrażajcie się jednak, nie wszyscy są w stanie za wami nadążyć. Musicie być dobrej myśli, a trzymajcie się teraz blisko przyjaznego Byka.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą walczyć o swoje interesy nie na żarty. Nie pozwolą, aby rodzina obarczyła je nadmiarem obowiązków. Nie przepuszczą też żadnej okazji, aby wpić szpilę komuś w rodzinie. Nie zachowujcie się tak, bo zrazicie do siebie wszystkich. Czas złagodnieć. A pomocne znaki zodiaku teraz to Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zajmą się teraz sprawami, które wymagają zastanowienia się i znajomości rzeczy. Nie przesadzajcie jednak z nadmiarem spraw, które sobie wkładacie na głowę. Trzymajcie się planu i nie zapomnijcie o relaksie. Trzeba od czasu do czasu dać sobie czas. Pomocne znaki zodiaku to Panna oraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj dobry pomysł na oszczędzanie. To dobrze, bo portfel nie jest bez dna. Jeżeli wdrożycie to, co zaplanowaliście, z pewnością unikniecie potem kłopotów finansowych. Warto też dzisiaj zwrócić się w stronę najbliższych i poświęcić im nieco czasu. Czeka was udane spotkanie z Baranem i Wagą.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj pełne sił i od rana zabiorą się za rozwiązanie pewnej trudnej rodzinnej sprawy. Nie zapomnijcie przy tym, że ktoś oczekuje od was konkretnych działań. Macie jednak kogoś w pobliżu, kto będzie was wspierał i dodawał otuchy. Pomocne znaki to Baran oraz Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce zajmują się dzisiaj rodziną. Mają także w planie jakieś ciekawe spotkanie, które może okazać się nie tylko przyjemne, ale i pomocne. Może znajdziecie partnera do interesów? Kto wie? Sprzyjający znak to Koziorożec. Otwórzcie się też na nowe znajomości.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj nostalgiczny nastrój. Nic dziwnego, taki już jest ten dzień. Macie do przemyślenia kilka spraw, które nagle odsłonią się przed wami. Niektóre wnioski warto zapamiętać, aby potem móc je wdrożyć w życie. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Bliźniak.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj nieco zmęczone i marzą o odpoczynku. Jeżeli wyjdą z domu to tylko na chwilę. Potrzebujecie ciszy i spokoju, aby poukładać sobie w głowie kilka spraw. Nie będziecie mili dla osób, które wam będą chciały przeszkodzić. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Koziorożec.