Horoskop dzienny na sobotę 2 listopada 2019 roku - Raki spokojne i wyluzowane, Panny czeka ciekawy, miły dzień...

Horoskop dzienny na sobotę 2 listopada 2019 roku - czas na refleksję i odpoczynek w gronie rodziny lub przyjaciół. Wykorzystajcie dobrze wolny czas.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany popiszą się dzisiaj niezwykłą intuicją. Nieciekawa sytuacja w rodzinie zostanie dzięki wam pomyślnie rozwiązana. Trzymajcie się blisko Bliźniąt, które okażą wam dzisiaj wiele ciepłych uczuć. Jeżeli macie teraz jakieś ważne zadania, koniecznie się za nie zabierzcie. Pójdą jak z płatka.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki chciałyby poznać kogoś nowego i rozszerzyć swoje doświadczenia. Dlatego zaplanowały na dzisiaj wycieczkę w jakieś dalsze okolice. Uważajcie na siebie i ubierzcie się ciepło. Może zaprosicie na wyprawę kogoś ze znajomych? Przyda wam się kompan. A najlepiej niech to będzie Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj kłócić się o drobiazgi i rozstawiać wszystkich po kątach. To nie sprzyja odpoczynkowi, a brak przyjaznej atmosfery zepsuje wam sobotę. Dlatego, zanim zaczniecie się denerwować, policzcie do dziesięciu. Czyli zastanówcie się, czy warto tak się upierać przy swoim. Sprzyjający znak na dzisiaj to Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj bardzo wyluzowane, a spokojny dzień sprzyja wspomnieniom i spokojnym rozważaniom. Za to po południu czeka was trochę spotkań, a rodzina będzie się do was zjeżdżać z najdalszych stron. Macie teraz okazję pokazać, jak jesteście gościnni. Pomocne znaki zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mogą cieszyć się dzisiejszym dniem. Problemy okażą się mniejsze, niż pierwotnie myślały, a świat pokaże im swoją sympatyczną twarz. Ważne, aby wykorzystać także ten czas na powiedzenie komuś w rodzinie czegoś miłego i zakończenie niesnasek. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj naprawdę dobry dzień. Jeżeli się wewnętrznie zmobilizują i wyrzucą z siebie urazy, mogą liczyć na wzajemność i miłe chwile w towarzystwie bliskiej osoby. Warto też pamiętać o złożonych obietnicach. Może macie teraz do zrealizowania jakieś obietnice? Jeśli tak, to jest to najlepszy czas na takie sprawy. Pomocny znak zodiaku to Rak.

Zobacz wideo

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom dzień upłynie pracowicie. Nadrobią zaległości z kilku dni i uporają się z mnóstwem ważnych spraw. Domowe obowiązki staną się dla was najważniejsze. Trzymajcie się blisko kogoś spod znaku Wodnika, kto pomoże wam uporać się z zadaniami. Nie zapomnijcie także okazać komuś przyjaznych uczuć.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj mało skupione i zabiorą się za zbyt wiele spraw naraz. To nie najlepszy pomysł na dzisiaj. Lepiej skupcie się na przemyśleniu pewnych rzeczy. Z pewnością uda wam się osiągnąć dobre wyniki. No i nie przegapcie czegoś ciekawego dzisiaj. Pomocny znak zodiaku to na dzisiaj Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są teraz zapracowane, zatem wolne chwile będą cenne i lepiej przeznaczyć je na relaks niż na kłótnie z sąsiadem, Nie dajcie się wciągnąć w takie sprawy. Zachowajcie neutralność i zajmijcie swoimi sprawami. To dzień, gdy pomocy możecie szukać u kogoś spod znaku Byka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dzisiaj wpadną wam do głowy dobre pomysły. Niektóre mogą przynieść niezły dochód, jeżeli szybko wdrożycie je w życie. To także dobry czas na naukę czegoś nowego. Trzymajcie się blisko rodziny i słuchajcie ich sugestii. A sprzyja wam teraz Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik ma dzisiaj skłonność do nadmiernego ryzyka. Może to oznaczać jednak niewielkie kłopoty, zatem bądźcie ostrożni. Nie prowokujcie kłótni, która do niczego was nie zaprowadzi. Trzymajcie się blisko kogoś spod znaku Ryb. Zawsze też możecie odezwać się do przyjaciół i zaprosić ich do siebie, aby porozmawiać o kłopotach. Może znajdą na to radę?

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby, jak zwykle, będą wrażliwe na cudzą krzywdę i wyczulone na niesprawiedliwość. Dlatego dzisiejszy dzień poświęcą na pomoc potrzebującym. Będzie można liczyć na waszą uwagę i czas. A przy tym zapomnicie nawet o swoich kłopotach. Pomocny znak zodiaku to teraz Rak. Macie dzisiaj wiele wspólnego.

Horoskopy