Horoskop dzienny na poniedziałek 4 listopada 2019 roku - Wagi spotykają się z ważnymi osobami, Lwy zapracowane ale zadowolone...

Horoskop dzienny na poniedziałek 4 listopada 2019 roku - początek tygodnia będzie wymagający. Pottrzebujecie sporo energii, aby uporać się z zadaniami. Ale za to z sukcesami.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany pokażą dzisiaj, jak bardzo zależy im na utrzymaniu odpowiedniej atmosfery w pracy. Będą pracować na pełnych obrotach, ale jednocześnie nie zapomną o tym, aby inni czuli się dobrze. Są dzisiaj wyrozumiałe i czułe na cudze nastroje. Intuicja bardzo się teraz przydaje. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki od rana będą zapracowane, a nadmiar obowiązków przyprawi je niemal o ból głowy. Trzymajcie się planu dnia, a może zdążycie z najważniejszymi sprawami. Nie ma co wpadać w popłoch, bo i tak to nie przyspieszy spraw. Lepiej konsekwentnie, krok po kroku, wykonywać zadania. Pomocne znaki zodiaku to Lew oraz Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają przed sobą sympatyczny dzień. Wreszcie otworzą się na innych i docenią to, co od nich usłyszą. Miejcie otwarte serca, a wiele osób to doceni. Trzymajcie się blisko Lwa oraz Ryby. Możecie nauczyć się od nich czegoś nowego.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dzień zaczniecie od zastanawiania się na swoją garderobą. W efekcie postanowicie wyruszyć na zakupy po południu. Tymczasem trzeba jednak skupić się na pracy, w które czekają was niespodzianki. Przygotujcie się na dodatkowe zadania. Trzeba będzie ratować kogoś od niewielkiej katastrofy. Wszystko się jednak dobrze skończy. Trzymajcie się blisko Lwa oraz Panny.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są teraz energiczne, wesołe i towarzyskie. W pracy rzucą się w wir zadań bez namysłu i będą pracować na wzmożonych obrotach. Ważne, aby nie przesadzić z nadmiarem zadań na jeden dzień, aby pod koniec nie opaść z sił. Zróbcie także coś dla siebie, rozejrzyjcie się wieczorem za rozrywkami. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak oraz Ryby.

Horoskop - Panna (23 sierpnia do 22 września)

Panny zapragną dzisiaj zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Wybiorą się zatem poćwiczyć lub pobiegać, aby odzyskać nieco dobrą formę. Trzymajcie się swojego planu, aby zbyt szybko się nie zniechęcić. Ktoś podtrzyma was w waszych postanowieniach. Może to być osoba spod znaku Byka lub Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czeka dzisiaj spotkanie z ważnymi i wpływowymi osobami, z którymi powinna porozmawiać o swojej przyszłości. Macie teraz szczęście w sprawach zawodowych, zatem wykorzystajcie jak najlepiej sprzyjający czas. Pokażcie też, że zależy wam na kimś bliskim. Pomocne znaki zodiaku to teraz Lew oraz Skorpion.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są zajęte dzisiaj sprawami rodziny. Może je czekać załatwianie papierkowych spraw w urzędach albo porządkowanie domu. Trzymajcie się, bo urzędnicy nie zawsze są chętni do pomocy. Nie traćcie jednak głowy i konsekwentnie róbcie swoje. W końcu wszystko się uda pozałatwiać. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce nie będą się dzisiaj zbyt poświęcać pracy. Jeżeli tylko znajdą okazję to spędzą czas w kinie, teatrze lub czytając wciągającą książkę. Dla innych zrobią tylko to, co będzie absolutnie niezbędne. Nic ponadto. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Strzelec. Rozejrzyjcie się też za kimś do towarzystwa.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Tydzień zacznie się dla was pracowicie. Zadanie będzie gonić zadanie i nie usiądziecie w spokoju nawet na minutę. Pamiętajcie aby jednak zwrócić się do kogoś po pomoc i radę. Najlepiej do osób spod znaku Raka lub Ryby. Nie używajcie przy tym władczego tonu. Perswazja będzie skuteczniejsza.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są nerwowe i nie za dobrze znoszą dzisiaj gadaninę znajomych. Przeszkadza im nadmierny hałas i banalne opowieści. Trzymajcie się blisko Wagi oraz Skorpiona. To może być dla was odskocznią od irytującej sytuacji. Nie bierzcie też wszystkiego tak na serio.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby coś dzisiaj rozkojarzone i przez to zapomną o kilku sprawach. Albo zrobią je po łebkach. Tak czy owak, nie bierzcie się dzisiaj za zbyt skomplikowane sprawy, to nie ten czas. Nie przejmujcie się jednak nieporozumieniami. Szybko się wyjaśnią. I to na waszą korzyść. Pomocne znaki na dzisiaj to Byk oraz Waga.

Horoskopy