Horoskop dzienny na wtorek 5 listopada 2019 roku - Lwy w świetnym humorze, Rakom wszystko się dzisiaj udaje...

Horoskop dzienny na wtorek 5 listopada 2019 roku - nie dajcie się jesiennej aurze. Wyjdźcie z domu na porządny spacer. To gwarancja poprawy nastroju.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie mają co się obawiać dzisiaj, że ich plany się nie udadzą. Wprost przeciwnie, czeka was bardzo dobry dzień. Jeżeli macie jakieś plany, nie rezygnujcie z nich. Intuicja podpowie wam, na kim polegać w pewnej ważnej sprawie. A sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Panna oraz Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie za bardzo będą miały ochotę na opuszczenie ciepłego domu. Ale obowiązki wzywają. Wystarczy jednak, że zabierzecie się za nie po południu, zdążycie ze wszystkim. Pomoże wam przy tym ktoś spod znaku Bliźniąt oraz Lwa. Musicie tylko sprecyzować wasze oczekiwania lub potrzeby. I nie spóźnijcie się dzisiaj na ważne spotkanie.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta pokażą, co tak naprawdę potrafią. Zadziwią dzisiaj wiele osób. Przy tym nie będą się bały wygłaszać na głos opinii, które okażą się nie tylko trafne, ale i budujące. Możecie też dzisiaj liczyć na korzystne zbiegi okoliczności. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak oraz Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czeka dzisiaj miły dzień. Wszystko będzie się układać po waszej myśli. Okażcie tylko nieco cierpliwości. Popołudnie sprzyja ciekawym spotkaniom. Może wasze serce poruszy ktoś nowo poznany? A Raki, będące w związku, zaplanują romantyczną kolację. Trzymajcie się też blisko pomocnego Lwa oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj znakomity humor. Sprawy, za które się teraz zabierzecie, będą miały korzystne zakończenie. Nawet najbardziej szalone pomysły okażą się możliwe do realizacji. Trzeba będzie tylko przekonać do nich Byka lub Wagę. Przy czym możecie liczyć na wsparcie.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą nieco narzekać dzisiaj na swoje zdrowie albo rodzinę. Taki mają nastrój. Musicie spróbować się przełamać i nie marudzić zanadto. Czasem wyjście z domu na daleki spacer pomaga zobaczyć wszystko w innej perspektywie. Nie zapomnijcie jednak o swoich obowiązkach. A sprzyjające znaki zodiaku to Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi nie powinny dzisiaj narzekać i marudzić, tylko zabrać się wreszcie za swoje zadania. Nikt was w tym nie wyręczy. Na szczęście czeka was zmiana nastroju i nabierzecie otuchy oraz chęci do działania. Dzień sprzyja spotkaniom z dawno nie widzianymi znajomymi, z którymi trzeba by poprawić stosunki. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta oraz Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony czeka dzień pełen wrażeń. Będą w centrum zainteresowania, wiele spraw bowiem kręci się teraz wokół nich. Nie zapomnijcie jednak przy tym wszystkim o codziennych obowiązkach. Ponadto ktoś będzie dzisiaj oczekiwać od was rady w osobistej sprawie. Sprzyjające znaki zodiaku to Lew oraz Wodnik.

Zobacz wideo

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zajmą się teraz sprawami, które są istotne nie tylko dla ich, ale także dla ich przyjaciół. Znajdą czas na poważne rozmowy i udzielanie rad. Nawet w sprawach miłosnych! Po południu spróbujcie się jednak wyluzować i wybierzcie na spokojną przechadzkę. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk oraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj w romantycznym nastroju. Chętnie spotkają się z bliskimi. Może nawet zaplanują randkę lub niezwykłą kolację przy świecach. Zanim jednak do tego dojdzie, popracują nad nowym projektem i poczują, że mogą dać z siebie wiele. Chcą tylko odrobiny uznania. A pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wydarzenia będą dzisiaj wymagać od was odwagi, zdecydowania oraz... pracowitości. Czeka was poważne zadanie, a firma oczekuje teraz pomysłów i działania. To wszystko jednak was nie przerazi, a wprost przeciwnie. Dacie z siebie wiele. Wieczorem zatem trochę odpocznijcie, najlepiej w kojącym towarzystwie Byka lub Koziorożca.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj zaangażowane w pomaganie innym. Działalność charytatywna daje wam zazwyczaj sporo satysfakcji. Lubicie pomagać innym. Postarajcie się zatem dotrzymywać obietnic, ale nie przesadzajcie z ich nadmiarem. Oby wam się udało zachować równowagę pomiędzy sprawami służbowymi a osobistymi. Trzymajcie się blisko Lwa oraz Wagi.

Horoskopy