Horoskop dzienny na środę 6 listopada 2019 roku - Wagi są dzisiaj opiekuńcze, Koziorożce planują wyjazd...

Horoskop dzienny na środę 6 listopada 2019 roku - macie sporo energii i dobrego humoru. Tak trzymać!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany powinny dzisiaj uważać na siebie i nie szarżować, szczególnie za kierownicą. Nie zapominajcie o ostrożności. Przed podjęciem decyzji warto najpierw się zastanowić i przeanalizować kilka opcji. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie będą miały dzisiaj zbyt wielu trosk. Od rana ogarnie je uczucie beztroski i ten dobry humor potrwa do wieczora. Przy okazji wyjaśnicie kilka nieporozumień i pogodzicie się z antagonistami. Słuchajcie przede wszystkim intuicji. Macie dzisiaj ponadto dobry kontakt z szefem. Przyjazne znaki zodiaku to Baran oraz Panna.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta ogarnie dzisiaj lenistwo i nie będzie z nich zbyt wiele pożytku w pracy. Dodatkowe obowiązki tylko je zdenerwują, ale nie będą miały zamiaru się za nie zabierać. Przynajmniej na razie. Trzeba będzie potem nadrabiać zaległości, ale to teraz nie za bardzo martwi Bliźnięta. Szukają wsparcia u przychylnych Wag oraz Wodników.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki muszą się liczyć dzisiaj z tym, że niektóre sprawy je zaskoczą i potoczą się nie tak, jak planowały. Będą musiały pogodzić się z tym, że niektórzy są niezbyt solidni i zapominają o umówionych spotkaniach lub obietnicach. Nic na to nie poradzą. Może skończyć się to nieprzyjemną wymianą zdań. Wsparcia szukajcie u Skorpiona i Wodnika.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj bardzo pilne, zdyscyplinowane i pracowicie wypełniają wszelkie zlecenia. W pracy znajdziecie mnóstwo inspiracji, a efekty waszego wysiłku okażą się ciekawe. Możecie nawet liczyć na podwyżkę lub premię. W każdym razie dzień będzie całkiem udany. Sprzyjają wam dzisiaj Rak oraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czeka teraz wiele ciekawych wydarzeń. Niektóre zupełnie was zaskoczą. Ale generalnie możecie liczyć na pomoc i przychylność wielu ludzi. Niektóre sprawy jednak zabiorą wam więcej czasu. Konieczne okażą się rozmowy i nowe ustalenia. Trzymajcie się tego, co mówią przyjazne wam osoby spod znaku Bliźniąt oraz Lwa.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi okażą się opiekuńcze i pełne zrozumienia. Zaopiekują się kimś, kto potrzebuje pomocy. Znajdą też czas, aby rozwijać swoje zainteresowania. Dzisiaj będzie im się dobrze tworzyło, jeżeli mają artystyczne zainteresowania. Pomocne znaki zodiaku teraz to Skorpion i Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony dostaną dzisiaj dobre wiadomości, które bardzo je ucieszą i spowodują, że pewne sprawy ruszą do przodu. Zrobią też teraz dobre wrażenie na kimś, na kim im bardzo zależy. Czeka je sporo ciekawych zadań, ale uporają się z nimi bez trudu. Macie teraz po swojej stronie Barana oraz Pannę.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj pracowite. Rozejrzyjcie się wokół. Ktoś znajdujący się w tarapatach będzie bardzo liczył na wasze wsparcie. Czeka was zatem ciekawy dzień. Nie zapomnijcie o zadbaniu o swoje zdrowie. Trzymajcie się blisko Koziorożca oraz Ryb.

Horoskop - Koziorożce (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj bardzo ciekawe świata. Mają ochotę na dłuższą wyprawę w nieznane. Póki co jednak, powinny zająć się codziennością. Uważajcie na siebie i zadbajcie o zdrowie lub kondycję. Czeka was także pewna niespodzianka. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak oraz Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą podejrzliwe i czujne. W pracy zabiorą się za rozwiązywanie problemów związanych z nowymi zleceniami. Mają kilka ważnych decyzji do podjęcia. Nie poddawajcie się zbyt szybko naciskowi ze strony otoczenia. W razie problemów pomoże wam ktoś spod znaku Wagi i Strzelca.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie będą miały dzisiaj ochoty na samotność i ostanowią zorganizować większe spotkanie. Odezwą się do starych przyjaciół, poszukają towarzystwa do wyjazdu lub wyjścia na miasto. Chętnie zorganizują wspólną kolację albo wyjście do kina. Pomocne znaki na dzisiaj to Skorpion oraz Koziorożec.

Horoskopy