Horoskop dzienny na czwartek 7 listopada  2019 roku - Panny zdecydowanie bronią dziś swojego zdania, Lwy w przyjacielskim nastroju...

Horoskop dzienny na czwartek 7 listopada 2019 roku - warto przejąć się nieco sprawami rodziny i przyjaciół. Może potrzebują wsparcia?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baran zostanie dzisiaj poproszony o pomoc w pewnej sprawie.Nie odmawiajcie, dobre uczynki zawsze wracają. Możecie liczyć na miłe chwile w większym towarzystwie. Znajdźcie też czas na porozmawianie z jednym starszym członkiem w rodzinie, który liczy na wasz telefon. Pomocne znaki na dzisiaj to Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj czarujące, miłe, uśmiechnięte, a także bardzo elokwentne. Przyda się taka postawa teraz, bo czekają was spotkania i zebrania z ważnymi ludźmi w pracy. Wasza rozmowność bardzo się przyda. Trzymajcie się blisko przyjaznych Bliźniąt oraz Panny.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj zatroskane swoim zdrowiem. Może wreszcie postanowią zmienić styl życia na bardziej aktywny i korzystny dla zdrowia? Zapiszą się na basen lub do fitnessu, zażyją więcej ruchu na świeżym powietrzu? A sprzyjające znaki na dzisiaj to Byk oraz Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą sobie dzisiaj dogadzać. Mają ochotę na luksusowe rzeczy, drogie jedzenie lub większe zakupy. Uważajcie jednak na wydatki. Oby was nie przerosły. Pozwólcie komuś na wygłoszenie opinii, zanim go zgasicie. Może się wam przydać w przyszłości. A sprzyjające znaki na dzisiaj to Byk oraz Panna.

Zobacz wideo

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj dobry nastrój. Postanowią zatem pomóc komuś w kłopotach, a nawet zadzwonią do dalekich krewnych z pytaniem o to, jak im leci i czy nie potrzebują wsparcia. To dobry znak, warto pamiętać nie tylko o swoich potrzebach. Trzymajcie się blisko przyjacielskich Baranów i Strzelców.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie pozwolą, aby rozstawiano je dzisiaj po kątach. Będą zdecydowanie bronić swoich racji i wyjdzie im to na dobre. Nie szukajcie jednak konfliktów, tylko nastawcie się na spokojne wzajemne uzgadnianie poglądów. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj sporo zajęć. Nie będą więc narzekać na nudę. Postanowią też zająć się wszystkimi dokumentami na biurku, wreszcie je uporządkować i pozamykać niektóre sprawy. Nie usiedzicie też za długo w biurze i wyruszycie na miasto. Przy okazji natkniecie się na pewne rozwiązanie waszych trosk. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zorganizują dzisiaj większe spotkanie albo wieczorny wypad na miasto. Nie wchodźcie tylko za bardzo w oczy szefowi, aby nie wymyślił wam nowego zadania. Potrzebujecie teraz trochę luzu. A za pomocne znaki zodiaku macie Byka oraz Pannę.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj spóźnialskie i rozkojarzone. Będą słuchać intuicji, a ta podpowie im, jak najlepiej spędzić dzień. Nie będą się przemęczać w pracy, chociaż szef spojrzy na nie bystrym okiem. Nic z tego, taki dzisiaj mają dzień. A pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj pełne optymizmu, chęci do życia. Zabiorą się więc za działanie, dzięki czemu zostawią za sobą wiele załatwionych spraw. Będą się dzisiaj zajmować także organizowaniem weekendowego wypadu. Pomocne okażą się osoby spod znaku Barana oraz Skorpiona.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki okażą się dzisiaj ponurakami. Żadne żarty i pomysły znajomych nie rozchmurzą ich przez cały dzień. Dopiero wieczorem spodziewamy się poprawy nastroju. Wtedy Wodniki okażą się miłe i pomysłowe. Może zorganizują jakiś wypad na miasto? Lub wyjście do kina? Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj hałaśliwe i wesołe. Wciągną je plotki w pracy lub sąsiedzkie rozmowy. Przy okazji puszczą w obieg ciekawe informacje. Ale nie koncentrujcie się dzisiaj tylko na życiu towarzyskim. Zdrowie i kondycja czekają. Pomocne znali zodiaku to teraz Baran oraz Bliźnięta.

Horoskopy