Horoskop dzienny na piątek 8 listopada 2019 roku - Koziorożce zajęte negocjacjami, wolne Ryby mają szansę na nowy związek...

Horoskop dzienny na piątek 8 listopada 2019 roku - przed dłuższym weekendem skupcie się na pracy, aby potem w pełni cieszyć się wolnym czasem.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany zainteresowane są dzisiaj głównie swoją karierą. Zrobią wiele, aby zwrócić na siebie uwagę przełożonych. Nie zachowujcie się jednak zbyt butnie. Postawa roszczeniowa też wam nie przystoi. Lepiej pokazać się z jak najlepszej strony. Pomocne znaki zodiaku to teraz Panna oraz Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom dzisiaj mniej zależeć będzie na pracy, a bardziej na rozmowach i spotkaniach ze starymi przyjaciółmi. Wspomnienia będą się kręcić wokół dawnych spraw, takich jak szkoła czy studia. To pewnie jesień tak was nastraja nostalgicznie. Sprzyjają wam teraz Lew oraz Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom czas upłynie na układaniu planów na najbliższe miesiące, a nawet lata. Ale i w pracy to nie będzie czas stracony. Spotkanie służbowe okaże się udane, ciekawe plany wciągną was i postanowicie się w nie zaangażować. Sprzyjające wam znaki zodiaku to teraz Rak oraz Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj zdecydowane. Nie ustąpią dopóki nie osiągną tego, czego pragną. Macie dzisiaj wyjątkowo dużo siły i zapału. Nawet w życiu osobistym zapragniecie przewodzić i postawić na swoim. Sprzyjają wam w waszych zamiarach Byki oraz Koziorożce.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają teraz wiele spraw na głowie. Nie musicie się tak stresować, bo i tak ze wszystkim zdążycie. Uważajcie na siebie i nie prowadźcie zbyt ostro samochodu. Dobre wiadomości też was nie ominą. Ktoś za starych znajomych zadzwoni i przekaże interesujące wieści. Pomocne znaki zodiaku to teraz Baran oraz Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są teraz otwarte, twórcze i nie do pobicia. Będą pierwsze ze wszystkim, za co się dzisiaj zabiorą. Ważne są teraz także przeczucia, bo intuicja zawsze była waszą mocną stroną. Nie zrażajcie się zatem krytycznymi uwagami i róbcie swoje. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Waga oraz Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi znowu marzą o zagranicznych wycieczkach. Przeglądają katalogi i szukają pomysłów na wyprawę. Chcą teraz pojechać w jakieś egzotyczne okolice. A tymczasem powinny przyjrzeć się aktualnym sprawom i zdecydować, co jest dla nich najważniejsze. Jakie mają cele? A pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Wodniki.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony skoncentrują się dzisiaj na rodzinie i będą się starać zrobić dla niej jak najwięcej. Pragną, aby wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni i zrobią wiele w tym kierunku. Macie dzisiaj szczęście w nawiązywaniu kontaktów. Możecie to wykorzystać, aby zaprzyjaźnić się z ciekawymi osobami, które ubarwią wasze życie. Pomocne znaki zodiaku to Lew oraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce skoncentrują się dzisiaj na konkretach, finansach, planach i przepisach. Taki dzień, cóż zrobić. Przynajmniej pewne sprawy ruszą do przodu. Będziecie mieć z głowy sprawy urzędowe i bankowe, a to duża ulga. Trzymajcie się blisko Panny oraz Skorpiona.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce od rana są zajęte służbowymi sprawami. Czekają je negocjacje z klientami i trudne rozmowy z kontrahentami. Ale w końcu uda wam się dojść do konsensusu. Zyskacie wiele także dzięki urokowi osobistemu, zatem pokażcie się z jak najlepszej strony. Szczęście wam sprzyja. A także ktoś spod znaku Raka oraz Skorpiona.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj nastawione na uczucia, ale także wrażliwe na plotki. Uwierzą, niestety, w coś, co nie ma wiele wspólnego z prawdą. Możecie przez to kogoś bardzo urazić i trudno to będzie potem odkręcić. Po drodze jest wam z Pannami oraz Skorpionem.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają przed sobą beztroski dzień. Nikt się ich nie będzie czepiał, a wszystko co zrobią, okaże się udane. A w razie czego mogą liczyć na pomoc Bliźniąt oraz Wagi. Ryby bez zobowiązań będą mogły poflirtować, a może nawet zacząć poważniejszy związek. W każdym razie, to wasz szczęśliwy dzień.

Horoskopy