Horoskop dzienny na sobotę 9 listopada 2019 roku - Pannom grozi kłótnia, Ryby będą dzisiaj bardzo roztargnione...

Horoskop dzienny na sobotę 9 listopada 2019 roku - wolny czas poświęcicie na nadrabianie kulturalnych zaległości. Albo na zadbanie o swoją kondycję. Nie zasiedźcie się zatem w domu.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany wyjdą dzisiaj z domowych pieleszy i powłóczą się po okolicy. Potrzebują ruchu i świeżego powietrza. Już za długo nasiedziały się za biurkiem. Możliwe, że właśnie odkryją nową pasję. Może także zdarzy się randka, ale nie każda okaże się udana. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Waga oraz Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki muszą się dzisiaj zastanowić, czy warto aż tak się denerwować i szukać dziury w całym. Czy nie lepiej skupić się na swoich sprawach i zajęciach i nie przejmować otoczeniem? Wykorzystajcie wolny dzień na rozwój swoich zainteresowań i róbcie to, co lubicie najbardziej. Pomocne znaki zodiaku to teraz Panna oraz Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta postanowią pozbyć się nielubianych obowiązków. Ale bez rozgłosu. Nie chcą wysłuchiwać niekończących się komentarzy. Uważajcie jednak na opinie rodziny, aby nie poczuła się zaniedbana. Sprzyjają wam dzisiaj takie znaki jak Lew oraz Waga.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mogą mieć dzisiaj nieco problemów z wytłumaczeniem innym, co stoi za ich decyzjami. Może nie wszystko jest dla otoczenia jasne, ale za to wy macie wyraźną wizję tego, co chcecie osiągnąć. Sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Baran oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy chcą dzisiaj nadrobić zaległości kulturalne, ale nie będą wiedziały, na czym się skoncentrować. Kuszące będą zarówno książki, jak i wyjście do kina czy teatru. Uważajcie także na to, co mówicie, aby nie urazić pewnej delikatnej osoby. Pomocny znak na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom trudno będzie dzisiaj siedzieć cicho i nie wygłosić opinii na pewien kontrowersyjny temat. To może zrodzić dyskusję, a nawet niesnaski. Zatem, zanim coś powiecie, zastanówcie się chwilę nad swoimi słowami. Popatrzcie na sprawy łaskawszym okiem i zauważcie pozytywy. A dzień najlepiej spędzić teraz z Bliźniętami oraz Rakiem.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mogą mieć rano trudności z porozumieniem się z otoczeniem. Uważajcie, aby nie zacząć weekendu od kłótni. Wyjdą bowiem na jaw pewne towarzyskie nieporozumienia. Niektóre sprawy przełóżcie zatem na popołudnie, gdy aura okaże się bardziej korzystna. A za przyjazne znaki macie dzisiaj Barana oraz Wodnika.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mogą się dzisiaj nadmiernie zamartwiać, chociaż nie mają specjalnego powodu. Macie wokół siebie osoby, które lubią się do wszystkiego wtrącać i udawać najmądrzejsze. Nie zwracajcie uwagi na ich cierpkie uwagi i róbcie swoje. Pomocne znaki zodiaku to teraz Waga oraz Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce czeka dzisiaj sympatyczne wydarzenie. Zbiegi okoliczności naprawdę was ucieszą. Będą działać na waszą korzyść. W dodatku macie teraz okazję zmienić wiele w swoim życiu. Trzymajcie się blisko Raka oraz Panny. Z nimi z pewnością wszystko się wam uda.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą teraz nieco zamknięte w sobie i niechętne do wychodzenia z domu. Potrzebują poczucia bezpieczeństwa i zrobią wiele, aby to osiągnąć. Może nawet szukają kogoś, kto się nimi zaopiekuje, aby mogły wreszcie odetchnąć od kłopotów. Możliwe, że spotkanie z Bykiem albo Skorpionem zmieni wasze życie. 

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mogą liczyć na to, że znajdą kogoś, kto ich zrozumie. To nie jest wcale takie łatwe. Nie nadużywajcie jednak czyjejś gościnności. Popołudnie sprzyja spotkaniom, randkom albo sprawom kulturalnym. Trzymajcie się blisko towarzystwa Byka lub Koziorożca. Miło spędzicie razem czas.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie za bardzo będą wiedziały, czego dzisiaj chcą. Roztargnione i zamyślone lepiej niech nie podejmują żadnych ważnych decyzji. A już z pewnością nie finansowych. Posłuchajcie jednak rady jednej starszej osoby, okaże się pomocna. Trzymajcie się dzisiaj towarzystwa Byka oraz Panny.

Horoskopy