Horoskop dzienny na poniedziałek 11 listopada 2019 roku - Wodniki zajmą się najbliższą rodziną, Skorpiony czeka przełom w życiu...

Horoskop dzienny na poniedziałek 11 listopada 2019 roku - przygotujcie się na niespodzianki. Nie wszystko idzie tak, jak sobie zaplanujemy. Czasem trzeba podjąć nowe wyzwanie.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj szansę na nowe uczucie. Gwiazdy sprzyjają waszym sercom. Rozejrzyjcie się zatem, może ktoś wpadnie wam w oko. Nie martwcie się na razie brakiem pieniędzy, tylko skupcie się na teraźniejszości. Może spotkanie z Wodnikiem przyniesie wam korzyści?

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są teraz wymagające i nie przepuszczą żadnego niedociągnięcia. Nie macie zatem ochoty na większe spotkania, a nawet na wyjście z domu, aby nie prowokować losu. A nuż coś was znowu zdenerwuje. Sprzyjają wam osoby spod znaku Wagi, zatem w ich towarzystwie poczujecie się bardziej komfortowo.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta nie za bardzo będą wiedziały, jak się dzisiaj zachować. Czeka je bowiem albo wielka miłość, albo kłótnia, To zależy od tego, jak zrozumieją słowa pewnej bliskiej osoby. Nie pozwólcie, aby ogarnęła was zazdrość. Pomocny znaki zodiaku to teraz Rak.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są z pewnością romantycznymi osobami, a ta ich cecha jeszcze się dzisiaj wzmocni. Będą obmyślać, jak najlepiej okazać swoją miłość. Może to będzie kolacja-niespodzianka albo niezwykłe wyjście? Tak czy owak, wieczór zapowiada się uroczyście. Sprzyjający znak na dzisiaj to Bliźnięta.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy okażą się pełne niespodzianek. Odkryjecie w sobie talenty, których nawet nie podejrzewaliście. Ktoś okaże się tym zdumiony, tym bardziej, że był przekonany iż dobrze was zna. Trzymajcie się towarzystwa Barana, ma dla was mnóstwo sympatii.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są teraz pomysłowe i chętne do działania, podróży lub dalekiego spaceru. Energia was rozpiera. Zatem zabierzcie się za szlifowanie formy lub za zrzucanie zbędnych kilogramów. Dzisiaj uda wam się zrealizować zamiary na 100 procent. Pomocny znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi dzisiaj policzą swoje pieniądze i zastanowią się nad planowaniem wydatków w bardziej racjonalny sposób. Przypomną sobie także, że ktoś jest im winien pieniądze. Teraz także nadszedł czas, aby spytać bliskiej osoby o jej plany i przedsięwzięcia. Trzeba będzie wziąć je pod uwagę. Sprzyjający znak na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony powinny się skupić na tym, co usłyszą od innych. To ważne informacje, które mogą odmienić wasze życie. Nie pozwalajcie tylko, aby niektórzy weszli wam na głowę. Zachowajcie się stanowczo i zdecydowanie brońcie własnego zdania. Pomocny znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelec ma przed sobą rodzinny dzień, który jednak przyniesie im mnóstwo radości i satysfakcji. Miło jest zająć się kimś tak czarującym, jak najmłodsze latorośle w rodzinie, które polubią wasze towarzystwo. Trzymajcie się też blisko kogoś spod Panny. To wasz przyjazny znak.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą się dzisiaj zastanawiać nad swoimi zawodowymi planami. Warto zatem rozejrzeć się za mentorami oraz za osobami, które mogą wam pomóc w poznaniu kilku trudniejszych zagadnień. Trzymajcie się blisko Strzelca. To może być wasz wspierający znak zodiaku.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj zajęte sprawami rodziny, która domaga się uwagi, a także szybkich decyzji. Możecie się przy tym nieźle natrudzić. Wykażcie się sprytem i nie pozwólcie, aby jakieś nieporozumienia zepsuły wasz dzień. Najlepiej trzymajcie się blisko przyjacielskich Bliźniąt.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają dzisiaj wielkie serce. Postanowią kogoś nagrodzić i sprawić mu szczególną przyjemność. Dzień przebiegnie wam zatem na spotkaniach, rozmowach i rozrywce. Całkiem udany, jak na mroczny listopad. Sprzyjają wam osoby spod znaku Barana. Trzymajcie się ich blisko.

Copyright © Agora SA