Horoskop dzienny na wtorek 12 listopada 2019 roku - Koziorożce i Byki są otwarte na nowe znajomości, Bliźnięta porządkują kalendarz...

Horoskop dzienny na wtorek 12 listopada 2019 roku - co prawda dni są krótnie i nieco chmurne, ale nie psuje wam to humoru. Macie sporo chęci do działania.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nastawione będą dzisiaj na porządkowanie spraw i pozbywanie się niechcianych obowiązków. Macie też nie najlepszy nastrój, jeżeli chodzi o uczucia. Ogarnie was zazdrość i to zupełnie bez powodu. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są w świetnym nastroju i chętne do poznawania świata i nowych osób. Może nawet spotkają osobę, która im szczególnie przypadnie do serca. Muszą nieco popracować, ale to je nie zraża. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają teraz przypływ energii i postanowią wykorzystać czas na porządki. Czas na zaplanowanie działań i wpisanie ich do kalendarza. Poważne decyzje jeszcze przed wami. Mogą okazać się długofalowe, zatem podejmujcie je rozważnie. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Panna.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie będą dzisiaj miały specjalnych trosk i uznają ten dzień za udany. Nawet w sprawach sercowych coś się u was zmieni na lepsze. Macie dobry czas na spotkania i poznawanie ciekawych osób. Trzymajcie się blisko przyjaznego Lwa.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj pracowity czas. Ktoś dla was ważny i wpływowy zmotywuje was do pracy. Macie jednak nieco trudnych zadań do wykonania. Wieczorem odpocznijcie w gronie rodzinnym, bo najwyższy czas trochę się rozluźnić. Pomocny znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 23 września)

Panny będą dzisiaj zadowolone nowych znajomości i ciekawych spotkań. Sympatyczni znajomi pomogą wam w uporaniu się z co trudniejszymi sprawami. Mają dla was sporo cierpliwości i uwagi. Pomocny znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są teraz spokojne i rozważne. Wszelkie decyzje będą podejmować bez nadmiernych emocji. Zapomnijcie na chwilę o starych urazach i pomyślcie pozytywnie. Sprzyja wam teraz współczujący Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października to 21 listopada)

Skorpiony będą mieć udany dzień pod warunkiem, że zaczną szybko działać. Postarajcie się okazać zdecydowanie i głośno domagajcie się swoich praw. Nie pozwólcie, aby zapomniano o was przy okazji awansu czy podwyżki. A pomocny znak na dzisiaj to Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj wyciszone, nastawione na spokojne działanie i romantyczne spotkania. Może przygotują dla ukochanej osoby pyszną kolację? To dobry czas na podtrzymywanie bliższych kontaktów z ludźmi i udanych związków. Pomocny znak zodiaku to teraz Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj dobrze nastawione do ludzi. Będą zainteresowane uczuciami innych i ciągle pytać o ich zdanie i samopoczucie. Przy okazji odsłonią się przed nimi niektóre tajemnice. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki nie za bardzo przejmą się dzisiaj pracą. Będą wolały zająć się rodziną i zobowiązaniami związanymi z domem. To dobry czas na załatwienie ważnych spraw i pewną rozmowę, którą odkładaliście na później. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zadbają o to, aby znaleźć się dzisiaj ciekawym otoczeniu. Mają sporo planów na teraz i pragną, aby dzień trwał jak najdłużej. Macie teraz szczęście do ciekawych spotkań i szczęśliwych zbiegów okoliczności. Trzymajcie się blisko osób spod znaku Lwa.