Horoskop dzienny na środę 13 listopada 2019 roku - Lwy spędzą spokojny dzień, Ryby szukają okazji do poprawy nastroju...

Horoskop dzienny na środę 13 listopada 2019 roku - połowa tygodnia to zazwyczaj praca i jeszcze raz praca. Ale nie zapomnijcie o ciekawym spędzeniu wieczoru.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom dzisiaj czas popłynie dość szybko. Spotkają się z kimś wpływowym i będą przy tym musiały wykazać się inicjatywą. Zastanówcie się, jak pokazać swoje zalety i zaskarbić uwagę przełożonych. Może to być ważne dla waszej przyszłości i rozwoju w pracy. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie powinny ulegać dzisiaj emocjom i rozplotkowanemu otoczeniu. Nie denerwujcie się zasłyszanymi opiniami. To nie zawsze są prawdziwe lub znaczące informacje. Niektóre osoby lubią robić wokół siebie dużo hałasu. Postarajcie nie ulegać ich presji. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mogą dzisiaj liczyć na dodatkowe pieniądze lub profity. To dobry dzień na pozbycie się kompleksów i uwierzenie w siebie. Dostaniecie teraz korzystną propozycję i powinniście z niej skorzystać. W razie wątpliwości poradźcie się przyjaznego wam Wodnika.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj rozkojarzone i nieco zaspane. Nie bierzcie się zatem za trudniejsze sprawy, bo możecie coś poplątać i kłopot gotowy. Jednak mimo wszystko spotka was dzisiaj miłe wydarzenie. Trzymajcie się blisko Bliźniąt.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie będą dzisiaj narzekać ani specjalnie się wysilać. Dzień będzie spokojny i pełen łagodności, a jesienna aura do wytrzymania. Możecie zacząć snuć plany na przyszłość i rozglądać się za nowymi podróżami. Przyjazny znak na dzisiaj to Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą miały przed sobą całkiem udany dzień, nawet w sprawach sercowych coś się ruszy. Trzymajcie jednak emocje na wodzy i spokojnie podchodźcie do wszystkiego. Czas na głębsze rozważenie wszystkich za i przeciw. Swoje problemy możecie też przedyskutować z przyjaznym wam Rakiem.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Najpierw czekają was służbowe spotkania i rozmowy, które popchną do przodu kilka spraw. A po uporaniu się ze sprawami biurowymi zaczniecie się zacząć rozglądać za miłym spędzeniem popołudnia. Będzie okazja do pogadania, a może i do poznania kogoś interesującego. Trzymajcie się blisko sympatycznego Skorpiona.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą miały dzisiaj problem ze skupieniem uwagi. Taki dzień! Wszystko będzie im leciało z rąk, chociaż nie ma co płakać nad rozbitym talerzem czy szklanką. Za to czeka was też miła niespodzianka. I bawcie się dobrze w towarzystwie Raka.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są teraz ciche i wyważone. Do popołudnia będę skupione na zadaniach i niechętne do pogaduszek. Dopiero pod wieczór staniecie się towarzyscy i zaczniecie rozglądać za znajomymi i poszukacie miłego sposobu na spędzenie wieczoru. Pomocny znak na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj rozbiegane, nerwowe i zapracowane. Na szczęście, dostaną ciekawe i korzystne dla nich wiadomości i będą mogły się trochę odstresować. Macie szansę na sukces, pod warunkiem, że się postaracie przełamać i spojrzycie na świat nowymi oczami. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Strzelec. 

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom grozi dzisiaj nieporozumienie. Nie powinny zbytnio upierać się przy swoim zdaniu. Uważajcie na to, co mówią znajomi, bo może się wam przydać. Macie szansę na sukces pod warunkiem, że się otworzycie na otoczenie. Także na uczucia. A sprzyjający wam znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają ochotę dzisiaj na wyjście z domu na większe zakupy. Chcą sobie nieco poprawić nastrój ale lepszym sposobem byłoby spotkanie się z przyjaciółmi i porozmawianie "od serca". Rozejrzyjcie się za okazją do spotkania. Przyjazne znaki zodiaku to Rak i Baran. Wspólne wyjście okaże się bardzo udane.

Horoskopy